• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Šampón Activ F. Máte s ním skúsenosti?

25. marca 2009 
Ahojte, máte niekto skúsenosti s výrobkami Activ F - šampón a tonikum proti vypadávaniu vlasov? Ja som si práve včera kúpila šampónik a teda neviem, aké zázraky od toho môžem očakávať :slight_smile:
24. mar 2009 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
martet ahojky... no ja osobne takovym pripravkum proti vypadavani vlasum neverim... kdyby to opravdu fungovalo, tak by nebyli plesati lide... takze ti neporadim, jen rikam svuj nazor.. :wink:
24. mar 2009 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak já proti padání vlasů zkouším kde co a konkrétně activ f mě překvapil. po několika týdnech používání (šampon i tonikum-tonikum ne 2x denně jak píšou, ale jenom po umytí hlavy) mi vlasy padaly viditelně míň. jenže pak jsem toho nechala, koupila jiný šampon a do pár dnů jsem s padáním vlasů byla tam co před activ f. takže asi takhle - funguje, ale musíš ho pak používat furt :unamused:
24. mar 2009 o 16:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja som si kupila aktiv F len sampon minula som cely a uz mi nepadali tak vlasy a terz ho nepouzivam tak uvidim ale som aj tehu tak ci to neni tym uvidim po porode
24. mar 2009 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ja som si práve tiež kúpila len šampón. Vyvaliť toľko peňazí ešte aj za tonikum mi už bolo ľúto, keď človek nemá skúsenosti a istotu, že to trochu zaberie :slight_smile:.
25. mar 2009 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok