Používate šampón Klorane?

sovca11
16. aug 2019

Mate niektora skusenosti s tymto samponom, akej je konzistencie dakujem za rady

queen_mary
16. aug 2019

@sovca11 tekutej?

sovca11
autor
16. aug 2019

@queen_mary mala som na mysli ci je redsi alebo hustejsi, alebo ciry

queen_mary
16. aug 2019

@sovca11 konzistencia ciry? 😅 Ale ano. Hlavne konzistencia je u samponu dolezita.

sovca11
autor
16. aug 2019

@queen_mary to zmemena priesvitny, ak nemate skusenosti zo samponom, tak neviem naco tu pisete

zdenka11081983
16. aug 2019

@sovca11 aby si mohla rypnut, takych mudrych, dokonalych je tu kopu 🙂 klorane som pouzivala ked mi vypadavali vlasy, resp. skusila som, zle sa mi po nom rozcesacali vlasy a mala son ich take suche.. Neviem. Mne nevyhovoval. Bol taky hustejsi. Ten hnedy som mala.

nickpick
16. aug 2019

divne polozena otazka, pretoze v ramci tejto znacky je x druhov, na farbene vlasy, na jemne vlasy, problemy s lupinami atd atd, o ktory ti konkretne ide? Jeden je ciry, dalsi je redsi, iny hustejsi, treba si vyberat podla typu vlasov a nie konzistencie....

sovca11
autor
16. aug 2019

@nickpick pardon, myslela som ten proti vypadavaniu,

kaktus87
16. aug 2019

@sovca11 je dost riedky

ssimona18
16. aug 2019

@sovca11 je taky riedší, hnedý, ak máš svetle vlasy a používaš ho dlhodobo tak ti vlasy trošku stmaví. Na vypadávanie je taký normálny zázraky nečakaj.Ja teraz skúšam Alpecin C, stojí iba 6 eur a zdá sa mi celkom fajn, rastú mi z neho vlasy a to ho pouzívam iba mesiac. A fakt celkom dobrý je aj Ducray proti vypadávaniu vlasov ale ten je drahší.Ale jednoznačne čo zaberie na padanie su tbl Forcapil.Ja som po pôrode vlasy mi padali dosť, a brala som Forcapil ani som ich celé nedobrala a padanie sa zmiernilo...

sovca11
autor
16. aug 2019

@ssimona18 dakujem, aj ja som este rozmyslala nad tym alpecinom, teraz mam nanogen druhe balenie, je dost drahy a zda sa mi, ze uz prestal nejako ucinkovat

ssimona18
16. aug 2019

@sovca11 skus alpecin suma je priatelna. A forcapil nechces skusit? Chvalia si aj Biosil tbl tie su lacne...

zachranarkazh
Autor odpoveď zmazal
Zobraz