Šampón na jemnú pokožku a suché vlasy. Poradí niekto?

marketjanova
8. mar 2009

Prosim vas poraďte mi niekto kvalitny šampon, maj jemnu pokozku hlavy, a suche vlasy. Dlho som ho hľadala a viem, že ste ho niektoré zháňali. Našla som na http://www.mystic.cz/eshop/detail.php?id_zbozi=... šampon pre mna. Chcola by som 1 kupit. Prosim Vas skusenejsich, ktory ste uz nakupovali. Mohol by byť dobrý? Ať niekto iný ho zhodnotí, keď bude mať čas a chuť. Nakupoval tam uz niekto? Ake mate skusenosti ? Doslo vam to ?

adrianamickova
8. mar 2009

vystriedala som niekolko pokym som nasla ten s ktorym som spokojna teda moje vlasy 😀
head&shoulders.....rozna skala...na vsetky druhy vlasov a pokozky...
😉 dufam ze najdes taky s ktorym budes spokojna....

nataly7
18. mar 2009

ja pouzivam head shoulders som s nim velmi spokojna predtym som mala lupy ale po niekolkych umytiach sa stratili je dobry maju male aj velke balenia za dobru cenu ja som velmi spokojna vyskusala som vela inych druhov samponov ale vyhral tento odporucam 🙂

jamila
18. mar 2009

poznám jeden od VICHY je drahý, ale stojí za to....dá sa kúpiť v každej lekárni..... 😉

nataly7
18. mar 2009

cez internet som si neobjednavala este sampon to sa asi neoplati das tam postovne a v obchode ta vyjde lacnejsie cez internet sa oplatia parfemy a elektronika co ja viem mam pravdu aspon si mylim ☹

bihan
18. mar 2009
miranda04
19. mar 2009

ahoj.podľa skúsenosti z práce-som kaderníčka-mám veľmi dobrú skúsenosť s výrobkami matrix(výrobca je l´oreal).vyskúšaj oranžový šampon,ktorý je určený na suché vlasy,miesto kondicionéru môžeš použiť stylingový krém ,,sleek look,, tej istej farby(rady).pokiaľ máš k tomu aj kučeravé vlasy(nespomínaš,ale suché bývajú hlavne kučeravé vlasy---ak nie sú kučeravé iba suché používaš zlú farbu na vlasy,zle ich ošetruješ...príčin môže byť veľa)skús tú istú značku šamponu ale zelenej farby.dufam,že ak ich vyskúšaš budeš spokojná-aspoň naše zákazníčky si tieto prípravky nevedia vynachváliť 😀 PS-výrobky dostaneš kúpiť v kaderníctvach,kde pracujú s touto značkou

danu
30. nov 2009

havedka • Dnes o 15:56
Kto mi poradi dobry nie moc drahy sampon na vlasy,po ktorom su vlasy naozaj leskle,vonave,dodaju vlasom ten spravny imidz.

lindda • 1d • Dnes o 16:24
cafko ja mam jemne vlasy a pouzivam loreal a aj balzam ale robi mi dobre aj palete sampon a balzam ten je podstatne lacnejsi

bambi09 • 2d • Dnes o 16:29
havedka,ja používam Pantene na jemné vlasy a konečne som spokojná,mám vlasy jemné,aj keď husté a ťažko sa mi rozčesávali,svrbela ma pokožka hlavy,mala som lupiny-toto som videla v teste na ČT,že vyhral tento šampón,tak som skúsila,aj balzam a nesťažujem sa 🙂 😉 vyskúšaj,nie je až tak drahý a ak nebudeš spokojná,zmeníš značku

bzuco
1. dec 2009

head and shoulders 😉 -najviac mi vyhovuje mentolový, naopak citronový mi nesadol

bets
7. jan 2010

mate niekto fakt jemne vlasy? ja mam tak jemne, ze ked sa mi niekto chyti vlasov (napr. kadernicka), tak vzdy to tak skomentuje, akokeby to nebolo az tak bezne.
a teraz sa mi vlasy tak oslabili, ze sa mi po urcitej dlzke lamu. som zvyknuta na svoje jemne vlasy, ale teraz ma to lamanie dost trapi.
ak mate podobny problem, co pouzivate na vlasy? mojim vlasom vyhovuje ak striedam sampony, teda mam naraz otvorene aj 3-4 sampony. a rozhodla som sa, ze zainvestujem do vlasovej kozmetiky, teda aspon to vyskusam. nemate nejaky tip, kde zacat, pri akej znacke? zatial som si kupila rozmarinovy sampon od Weledy.

bzzmajka
7. jan 2010

My jedine Jonsons, po inom svrbí hlava...

lili_mia
30. nov 2010

ahojte, ja nestastnica mam jemne, plus riedke vlasky, tak skusam co sadne, ako tak sadol elseve na 5problemov, neviem ako sa presne vola, prezentuju to ako novinku .. z lekarne od znacky dr.muller na normalne vlasy, ten aspon zastavi vypadavanie ... a najnovsie, pivovi sampon od polskeho vyrobcu 🙂))) je strasnyyyyy, hlava riadne svrbi, ja co som nemala lupiny, tak mam zrazu akoby supinky a ked vidim moje vlasy, chcem sa dat ostrihat na koleno 🙂)))) alebo aspon ako najnovsie ma Emma Watson, Hermiona z Harryho Pottera, ked si uz ona dala ostrihat take krasne vlasy, tak uz neviem co mam urobit ja so svojimi 🙂 ... a este, na podporu vlasov pouzivam tonikum a vlasovu vodu od deMiclen, je to zname aj ako Dixie, treba velmi hladat v drogerii, nie vsade to maju, obsahuje to B5, cize pantenol, takze po umyti votriem a trosku sa zmozu moje chudatka, zvolila som osetrenie ako pri vypadavani vlasov, kedze mam z tych vlasov aj slabe korienky ... tak sa baby drzme a udrzivajme si nase koruny, aj ked ako ju mala Sisi, to nebude 🙂)))