Schudla, berie HAK a už nemá chuť na sex. Poraďte

neithan
22. nov 2009

ahojte cchel by som sa spýtať..hh ano som chlap 🙂 presnejšie chalan🙂 píšem sem pretože starší ľudia vedia obvykle serioznejšie poradiť a tak....Mám priatelku uz 2 a pol roka..nenormalne ju lubim ale posledny polrok je to divne pretože zhodila 25kg a je z nej fakt kocka a ja som stale taky trochu pri tele ale uz sa natom pracuje🙂 proste to odvtedy nejako neklape viac sa hádame a ja mam pocit ze uz ma tak nelubi ako predtym ked bola tucnejsia..stale mam pocit ze si ma vtedy viac vazila pretoze som ju lubil aj taku aka bola ale teraz mam pocit ze na mna kasle pretoze moze mat lepsieho...ale ja neviem pretoze ked jej poviem ze ju lubim tak povie ze lubi aj ona mna ale ci to mysli uprimne to nezistim..podla mna u baby ktora lubi svojho chlapca je normalne ze mu da sama od seba pusu alebo ho obijme a zaujima sa o neho..ja si posledny polrok musim pusu surovo vypytat a objatie? to ani nepoznam...co sa tyka sexu tak hej je hanbliva...kvoli priestoru sme mavali sex tak 3-4 do mesiaca..bola pri sebe ale islo to ..teraz je z nej kocka a mame sex ledva raz za mesiac...ja som chlap a chyba mi to ...nie obycajny sex ale sex s nou pretoze ju lubim:(..teraz berie prvy mesiac hormonalnu antikoncepciu Lindynette 20 a hadame sa este viac sex bol 1x aj to narychlo a odvtedy nechce..vraj ju nieco boli alebo je unavena pretoze chodi na diskoteky s kamoskami a na mna a tzo co mne chyba nemysli ..ked sa chcem o tom seriozne porozpravat tak povie ze trepem blbosti...posledny tyzden sa hadame coraz viac kvoli sexu ale hovori zevraj je to tymi tabletkami a tymi hormonami ze si nato musi zvyknut a to sa pak upravi tak ja neviem...nechcem svoje najlepsie roky zivota prezit ale si ich uzit.....ja mam pocit ze sa jej ten sex nelubi priam hnusi a pritom zaziva aj 6 orgazmov a niekedy viac..strasne ju lubim ale chyba mi to a neviem ako mam dosiahnut toho aby sme sa obaja z toho tesili a uzivali si to:( ...ja som sa len potreboval vykecat:( ...aky mate nato nazor?, mam dufat ze sa to napravi alebo by som to mal ukoncit i ked viem ze uz si druhu nenajdem pretoze ona je ta jedina a ziadnu inu nechcem...dakujem za odpovede...

esssi
22. nov 2009

Ahoj, já když beru antikoncepci, nemám vůbec chuť na sex, tak si myslím, že to může být tím..další důvod, zhubla, je ráda, bojí se pořádně najíst a je nervózní...

fim
22. nov 2009

Hmmm, zajímavá situace. A navíc chlap žádá o radu ženské. To se často nevidí. Ale to nemyslím nijak zle. Právě naopak je vidět, že ti na ní opravdu záleží......
Kdybys byl ženská, tak ti řeknu, abys přestal okatě bojovat, nevnucoval se a začal si taky užívat - a buď začne žárlit a uvědomí si, o co může přijít, anebo jí na tobě už opravdu nezáleží a potom...... Ale na druhou stranu, proč by to nemohlo fungovat i opačně? (Tedy jako u chlapa...)
A k těm hormonům - je pravda, že při HA je chuť na sex menší. 😉 Nikdy mi to nepřišlo, dokud jsem ji zase nevysadila. A navíc, jestli zhubla, tak ji její váha asi hodně trápila a je zcela normální, že na začátku braní HA ženská trochu nabere. Je to jen voda, brzy to zas shodí, ale může to s ní taky dost zamávat. ☹

esssi
22. nov 2009

fim má recht, nedolejzej, vůbec!!!!Víš jak to je,lovec a oběť 🙂

filipal
22. nov 2009

ahoj Neithan, z vlastnych skusenosti viem, ze ked clovek zmeni zivotny styl, zmeni aj hodnoty a pozera sa na partnera inymi ocami. nepises, ako tvoja priatelka schudla... zacala cvicit a inac sa stravovat? mozno zacala stretavat inych ludi...
preco si nezacal chudnut s nou?...mozno sa teraz na teba pozera ako na cloveka so slabou volou. ..napis nieco o tom. kolko mate rokov?
co sa tyka hormonalnej antikoncepcie, naozaj u niektorych zien znizuje libido.
podla mna mas sancu iba tak, ze sa ukazes ako muz s volou, pre nu atraktivny... mas ju rad, tak sa ti oplati bojovat. a netlac na nu, skor sa rob, ze mas aj ine moznosti... 😉

blazka24
22. nov 2009

ja neviem, pri užívaní antikoncepcie som mala chuť na sex tak neviem posúdiť ten stav ktorý má tvoja priateľka....
aaaaaaaale čo sa týka toho schudnutia to beriem, žena si začala viac veriť apropo písal si že chodí s kamarátkami na dízy čiže si užíva a ak jej niekto zalichotil nabrala sebavedomie........ak ťa nechce objať a pusu ti dá len keď ju o to požiadaš nie je to už o priťahovaní........a baviť sa o tom nechce číže sa bojí, že ti ublíži, ja by som sa nebavila o sexe ale riešila prečo sa nechce teba dotknúť, prečo ťa nepobozká a až potom prečo nechce sex, narovinu to treba riešiť ..............

fim
22. nov 2009

Jsem to nenapsala úplně všechno, tak jak jsem to myslela.... Já na tvým místě bych na sobě taky začala makat, začala bych chodit pravidelně do fitka, plavat nebo já nevím, co tě baví a je u tebe reálný, ale i občas s kámošema posedět a okatě se vnucovat. Ovšem rozhovor narovinu rozhodně neuškodí, ba naopak!
ženský mají ještě možnost si zajít ke kadeřnici, na manikúru a tak, aby to v chlapovi začalo hlodat, proč najednou takový změny, ty těch možností jako chlap máš trochu míň....
Ten váš věk by mě taky zajímal. 😎

neithan
autor
22. nov 2009

dakujem vam baby... ehm dámy za odpovede🙂..mno ja mam 20 rokov ..ona tiez len je o 3 mesiace starsia🙂..schudla tak ze obmedzila jedlo a zacala cvicit..jedla 3x denne ..activiu obed a dalsu activiu + nejake ovocie...ano nastupili sme na vysoku skolu a zacala stretavat novych ludi..viete ona bola na zakladnej taka ze sa snou nikto nebavil a ona sa nebavila s nikym ..cele dni sedela pred pokecom a nic ine nerobila...na strednej sa to zlepsilo zacala sa lepsie obliekat a tak 🙂 ked sme sa prvykrat stretli tak ma ani len nenapdalo ze sa do nej zamilujem behom par dni ..da sa powedat ze som ju vytiahol z toho dna ktore zazivala.......co sa tyka mojho chudnutia zacal som 2 tyzdne po nej ale ja som uz raz taky ze ked poviem ze schudnem tak ma to o 4 dni prejde..mam rad jedlo ..teraz je to vsak ine...Filipal tiez ma to napadlo a preto uz seriozne dietujem a cvicim skoro 2 tyzdne a da sa to vydrzat ked ma clovek motivaciu to dokazat..tak uvidime ked to dam dole..po roku sedenia som sa vratil k cviceniu a chcem naspet svoju formu..jj asik bude najlepsie ked sa o nu teraz nebudem moc zaujimat ..nie ze zaujimat ale proste ju nebudem tolko otravovat...kamosky ktorym verim mi povedali ze sa nemam trapit a ked ju stale chcem tak mam ukazat ze sa snou dokazem rozist aby si uvedomila o co prichadza..viete jej nic materialne vo vztahu nechyba..mam auto,chodime na veceru,do kina kupujem jej malickosti proste niekedy celu moju vyplatu(100 eur asik) miniem len na ten cas ked sme spolu ...asik je to chyba....dakujem vám velmi ze mi pomahate🙂

pancake
22. nov 2009

ona uz ma asi aj ineho, len mu to nevie povedat.

neithan nemiluj cloveka co nemiluje teba lebo si to nezasluzi. 😉 to je moje heslo.
najdi si inu,taku ktora ta bude milovat aj s kilami naviac. 😉 😉 😉
vela stastia.

blau
22. nov 2009

No nevahaj. Sam to citis, nechce ta tak naco to silit. Sam pises, chces si uzit naj roky zivota, tak sa prosim ta pozviechaj a odid od nej.
Ja ked som uzivala HAk, nemala som tiez chut na sex.
Prajem vela stastia a dobre rozhodnutie 🙂

blazka24
22. nov 2009

neit tak to ste ešte strašne mladí a ako vidieť asi si jej to vyhovuje že všetko platíš ale nechce sa rozísť lebo sa cíti dobre že má všetko, horšie že nechce teba len to čo jej z toho že s tebou chodí vyplýva........nebodaj ju aj do školy vozíš ale priateľkám ťa predstaviť nechce.................

pancake
22. nov 2009

ano. ste este velmi mladi. mas casu dost najst si tu pravu. 😉 😵

fim
22. nov 2009

Jéjda, Neit, takovej mladej a už takhle vážně zamilovanej? Přece se nebudeš trápit kvůli jedný, která tě možná jen využívá pro tvoji dobrotu. Máš ještě celej život před sebou. Tak kdyby to neklaplo, nevěš hlavu! 🙂
(Né že bych byla výrazně starší, ale pořád ti chlapi mívají děti až tak ve 30, ne? A do téby najít tu pravou času dost. 😵 )

womenne
22. nov 2009

neithan ja si tiež myslim že ma ineho,alebo sa s niekym stretava a zatial je tona priatelskej rovine,ale možem ti povedat z vlastnej skusenosti že skor či neskor rozidete.Porozpravaj sa snou čim skor o vašej situacii,tvojich pocitoch...

mirkas01
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
neithan
autor
22. nov 2009

okej dakujem baby fakt 🙂 asi to nema cenu silit uvidim..pockam maximalne mesiac a ak to neprejde tak to asi ozaj nema zmysel....viete nechcem hodit 2 a pol roka zivota len tak za hlavu tak velmi dufam ze sa to napravi..a viem ze na svete je vela bab ale ja mam jeden maly problemik ktory je pre vacsinu mozno problem...to ze mam 15% poskodenie zdravia...mi na brigade amputovalo prve clanky prstvov na pravej ruke..cize stredne tri prsty mam dlhe ako malicek ..nebola to moja chyba ale chyba pracovnika co nastavoval stroj...odvtedy som sa trocha uzavrel do seba a nchodil som moc von...ale uvidime hadam to pak nejakej vadit nebude🙂

jonatanka
22. nov 2009

neithan, podla mna to neodstrasi dievca ktore bude o teba stat, a co sa tyka tvojej priatelky, daj jej trosku cas, mozno je to naozaj tou antikoncepciou, a mozno ,ze teraz ked schudla, otvoril sa jej novy svet, zistila ze je zaujimava aj pre inych, uvidis sam

karla6
22. nov 2009

neithan, ahoj. Co se týká toho sexu, tak pokaždé, když zhubnu a míň jím, tak mám naopak na sex daleko větší chuť, takže myslím, že tím zhubnutím to u Tvé partnerky není. Ze všeho, co tady píšeš, tak mám spíš pocit, že vaše cesty se už tak nějak rozešli a jste spolu už jen ze setrvačnosti. Nejsou to ale pro Tebe rozhodně ztracené roky života, tohle právě život je. Ty roky, co jste spolu byli, Ti daly hrozně moc, i díky nim jsi takový, jaký jsi.
Myslím, že vašemu vztahu nepomůže změna Tvé váhy nebo vzhledu (A dívce, která Tě bude milovat, tak bude úplně jedno, jestli Ti chybí nějaké články prstů.), o tom láska není. Ale chápu, že ve dvaceti letech to tak můžeš cítit. Je úplně jedno, co Ti tady napíšeme, stejně se váš vztah nějak vymaluje. Osobně si myslím, že tato dívka už ve Tvém životě svoji úlohu splnila, že Tě naučila, co měla; a je čas jít dál.

filipal
22. nov 2009

Neithan, mam pre teba vybornu stranku, aj mne pomohla... www.chudnutie-ako.sk
je vyborna, tiez si tam ludia radia, chodi tam vela bab. inac to stravovanie , ktore praktizovala tvoja priatelka je nezdrave a kludne moze jojo efektom pribrat este viac. ☹ ☹
ja by som vas vztah taky strateny nevidela, ale zacni na sebe makat a ziskas na celu vec aj iny pohlad..
prosim ta, to s tou rukou nic nie je! partnerov si najdu aj ludia s tazkym postihnutim. hlavne sa s tym musis vyrovnat ty... 😉

neithan
autor
22. nov 2009

tu stranku poznam 🙂

alcar
22. nov 2009

Jestli to dobře chápu, tak Neithan chtěl radu ohledně partnerky a ne jak zhubnout... 😀
Podle toho, co Neithan píšeš, tak se mi tvoje přítelkyně jeví jako pěkně sebestředná a namyšlená baba. Pokud ona zhubla a tebe už nechce 😝 , protože ty jsi nezhubnul, tak taková partnerka ti za to fakt nestojí... Asi zjistila, že když teď vypadá dobře, tak může mít lepšího, ale zapomněla, že nejdůležitější je povaha. 😉 ROZHODNĚ by to neměla být ona, kvůli které bys měl hubnout! 😝 😅

mywiel
22. nov 2009

neithan nic v zlom ale ako sa moze zene sex hnusit a zaroven ma 6 orgazmov? Sex je v hlave a je mozné, ze ty ju uz tak nepritahujes ako predtym len ti nechce ublizit, zrejme pochopila, ze sa o nu zaujima teraz viacej ludi.

karla6
22. nov 2009

Filipal, to vypadá, jako stránka na herbalife nebo podobné svinstvo. Lepší jsou stránky nějaké neutrální (= nezávislé na prodeji konkrétního výrobku) společnosti jako např. http://www.stob.cz/ . Určitě takové máte i na Slovensku.

filipal
22. nov 2009

nie, Karla, ta stranka je vyborna.... nejedna sa o predaj ziadneho vyrobku...

filipal
22. nov 2009

ta stob tiez vyzera dobre...

karla6
22. nov 2009

Filipal, zkus vyplnit dotazník, kde je povinné telefonní spojení na Tebe a uvidíš, co Ti budou volat.

draga
22. nov 2009

neithan...vítej mezi námi děvčaty 🙂
podle mě je váš vztah hodně jednostranný a máš smůlu, že jsi to ty kdo miluje víc...jste oba dva dost mladí což už tady zaznělo, ale to neznamená, že byste spolu nemohli zůstat napořád...ale spíš to vypadá, že to dopadne jinak...tys byl takový jaký jsi od začátku nebo jsi přibral až teď? i když já třeba se seznámila s manželem a taky byl jiný jak vzhledově tak i trochu povahově, přesto ho mám ráda pořád, protože vím, že on je ten pravý a nějaké kilčo sem nebo tam mi vůbec nepřipadne důležitý...ono dost záleží i na hodnotách a ty jsem pravda měla ve 20 letech úplně někde jinde...to že nemáš kousek prstu hoď za hlavu no a co? každej má nějakou chybu...měl bys sis najít ženskou co tě bude mít ráda takovýho jaký jsi uvnitř i když zase ne abys měl 120kg že 😀 užívat si těch krásných 20 let a netrápit se...chodíš taky někam? ona na diskotéky s kamarádkama? ty nejdeš? změň svůj život 😎

jo a 6 orgasmů...no to bych ráda si od ní nechala poradit 🙂))

mywiel
22. nov 2009

Draga asi by mala dostat oskar za herecky vykon nie? Tiez ma to tak napadlo, ze sexovat sa jej nechce, nema chut ale ked k tomu dojde tak ich ma hned 6 dobre to na teba hra. 😅 😝

karla6
22. nov 2009

Neithan, musím se přidat k holkám; taky myslím, že Tvoje dívka ty orgasmy jen předstírá. A asi to na Oskara opravdu je, když jsi tomu uvěřil. Kdyby to bylo doopravdy, bylo by to pro ni tak příjemné, že chtěla sex častěji než Ty. Jsi mladý kluk, je škoda, že sexuješ tak málo. Je nesmysl určovat nějaké počty nebo tak, každý máme jiné potřeby, ale ve dvaceti mi bylo divné, když některý den k sexu nedošlo (v přítomnosti stálého partnera, samozřejmě).
Pořád mi nejdou z hlavy ty "2 ztracené roky", jak jsi psal. Mně spíš přijde, že už bys toho teda měl nechat, přestat ztrácet čas a začít žít, když to takto vidíš.

draga
22. nov 2009

jsem to hledala a už se bála, že to smázli 🙂)

mywiel já nevím teda...mi je 37 a 6 orgasmů jsem možná měla celkem doteď 🙂))

draga
22. nov 2009

no teda nevím ten upravený název jestli je výstižný... 😲