Schudla, berie HAK a už nemá chuť na sex. Poraďte

neithan
22. nov 2009

ahojte cchel by som sa spýtať..hh ano som chlap 🙂 presnejšie chalan🙂 píšem sem pretože starší ľudia vedia obvykle serioznejšie poradiť a tak....Mám priatelku uz 2 a pol roka..nenormalne ju lubim ale posledny polrok je to divne pretože zhodila 25kg a je z nej fakt kocka a ja som stale taky trochu pri tele ale uz sa natom pracuje🙂 proste to odvtedy nejako neklape viac sa hádame a ja mam pocit ze uz ma tak nelubi ako predtym ked bola tucnejsia..stale mam pocit ze si ma vtedy viac vazila pretoze som ju lubil aj taku aka bola ale teraz mam pocit ze na mna kasle pretoze moze mat lepsieho...ale ja neviem pretoze ked jej poviem ze ju lubim tak povie ze lubi aj ona mna ale ci to mysli uprimne to nezistim..podla mna u baby ktora lubi svojho chlapca je normalne ze mu da sama od seba pusu alebo ho obijme a zaujima sa o neho..ja si posledny polrok musim pusu surovo vypytat a objatie? to ani nepoznam...co sa tyka sexu tak hej je hanbliva...kvoli priestoru sme mavali sex tak 3-4 do mesiaca..bola pri sebe ale islo to ..teraz je z nej kocka a mame sex ledva raz za mesiac...ja som chlap a chyba mi to ...nie obycajny sex ale sex s nou pretoze ju lubim:(..teraz berie prvy mesiac hormonalnu antikoncepciu Lindynette 20 a hadame sa este viac sex bol 1x aj to narychlo a odvtedy nechce..vraj ju nieco boli alebo je unavena pretoze chodi na diskoteky s kamoskami a na mna a tzo co mne chyba nemysli ..ked sa chcem o tom seriozne porozpravat tak povie ze trepem blbosti...posledny tyzden sa hadame coraz viac kvoli sexu ale hovori zevraj je to tymi tabletkami a tymi hormonami ze si nato musi zvyknut a to sa pak upravi tak ja neviem...nechcem svoje najlepsie roky zivota prezit ale si ich uzit.....ja mam pocit ze sa jej ten sex nelubi priam hnusi a pritom zaziva aj 6 orgazmov a niekedy viac..strasne ju lubim ale chyba mi to a neviem ako mam dosiahnut toho aby sme sa obaja z toho tesili a uzivali si to:( ...ja som sa len potreboval vykecat:( ...aky mate nato nazor?, mam dufat ze sa to napravi alebo by som to mal ukoncit i ked viem ze uz si druhu nenajdem pretoze ona je ta jedina a ziadnu inu nechcem...dakujem za odpovede...

mywiel
22. nov 2009

Neithan nechcem ta zosmiesnit ani ta podcenovat, ale mozes daj navod mojmu muzovi? Aj ja chcem 6 orgacov za noc. 😉 Ak ti mozem poradit nestracaj cas, pracuj na sebe a stretavaj sa aj s inymi holkami.

mywiel
22. nov 2009

Ja by som skor dala"Oodvtedy ako priatelka schudla tak ma odmieta" 😔

mimka54
22. nov 2009

pridam svoju skusenost - mam chlapa co mi vie sposobit niekolko orgazmov za noc, ale - rok uzivam YAZ a posledne 3 mesiace sa mi znizila chut na sex... ale ked uz ho mame, s orgazmom problem ni je... len proste uz nemam tu chut tak casto...

mimka54
22. nov 2009

a este nieco . z HAK som praveze pribrala 5 kg

neithan
autor
22. nov 2009

tak myslim ze to nepredstiera to by som poznal 🙂 take stahy sa nedaju napodobnit a ked mi pri tom sem tam s nechtami zadrapne do koze to celkom boli hh 🙂 a ta povoden hovori sama za seba:-P...ale to bolo davno...

draga
22. nov 2009

no nechci se chlubit ale stahy umím a škrábat taky 🙂)))) i řvát a dokonce být úplně mokrá ...přesto nemusí vždy jít o orgasmus 😉

mywiel
22. nov 2009

Draga presne 😉 😀 no stahy, to je nieco ako ked zatnes sval na zadku da sa to ver mi 😅 😀 Neviem ako je to u chlapov ale asi oni maju vzdy orgac ked ejakuluju, lenze zena nie, teda nie je to podmienkou, ze ked je mokra, ze ho aj mala. 😉

draga
22. nov 2009

mywiel 😀 😎

mimka54
23. nov 2009

kazdy chlap tvrdi ze by to poznal :D

jaspina
23. nov 2009

Pokud byla dlouho při těle, tak teď si najednou musí připadat naprosto jiná - přitažlivější.. Může si obléct věci, které dřív nemohla, nestydí se za sebe.. Tak si chce užívat. Je to pochopitelné. Já jsem taky tak 5 let zpátky docela zhubla a najednou jsem taky musela na každou akci.. jo když zmizí mindrák, tak se dějí věci 😉 Je fakt možné, že tě teď vnímá jinak - člověka to totiž oblbne.. Najednou jí přijde, že se třeba nechováš podle jejich představ a nemá nějaké zábrany - v rámci strachu, že o tebe přijde. Protože teď se líbí o moc víc a přijde si žádanější, tak není tolik vázaná na tebe. Myslím, že se ji trochu zamotala hlava z jejího nového života -buď to přejde a zas bude o.k nebo ne.. Zkus si s ní promluvit, řekni jí, co tě trápí.. Fakt leda komunikace, komunikace.. A co se týká sexu - antikoncepce často snižuje libido a to dost podstatně.

karla6
23. nov 2009

Neithan, nemáš nejmenší šanci poznat, že to hraje. 😀 Ale o to Ti asi nejde, udržení Tvého vztahu se to až tak netýká. I když vlastně možná ano. Jestli ji sex s Tebou nebaví, tak se to snaží mít co nejrychleji za sebou. Myslí si, že tě její orgasmus vzruší a uděláš se, tak ho předstírá a ty pořád nic, pořád nejsi, tak ho musí předstírat opakovaně pokaždé, když si myslí, že už bys konečně mohl být hotový. Je to pro ni dost únavné, takže se tím dá vysvětlit, proč se sexu s tebou vyhýbá. Kdyby ji sex s tebou bavil tak, jak píšeš, tak byste sexovali každý den a je úplně jedno kde.

karla6
23. nov 2009

Taky souhlas s jaspinou.

meckat
23. nov 2009

nemôžem sa nepridať, si myslím, že bud má inéhu alebo chce mať iného....sorry