Secret - tajomstvo

lauritania
1. jún 2009

The Secret : úžasný dokument, ktorý sa stal obrovským úspechom nielen v USA ale všade na svete. Dokument je o tom, že sa dá dokázať úplne všetko, čo si zaumienime. Myslím teda som, stanem sa tým, o čom najviac premýšľam. V dokumente vystupujú rôzne osobnosti. The Secret zožalo obrovský úspech a vyšla už aj kniha spolu s audionahrávkou. Musím priznať, že mňa úprimne tento dokument pohltil. Snažím sa pozitívne myslieť, aby som priťahovala pozitívne veci do môjho života.Vrelo odporúčam. Učím sa myslieť len pozitívne / aj ked je to ťažké/ a nabíja ma to dobrou energiou. 🙂 Videla som aj film a čítam aj knihu. Už na tom fičíme všetky baby z práce a aj môjho okolia. A už sa nám aj začína dariť. No uvidíme , ako sa to naše myslenie vyvinie ďalej. 🙂 Ono je to celkom aj zábava. Už ste to čítali?

beruska9561
28. jan 2013

@chinqette a čo tak táto téma?
https://www.modrykonik.sk/forum/volne-diskusie/ezoterika-astrologia-numerologia-a-ine-2/
tu môžeš klebetiť s viacerými, v podstate inkognito.

perla200
29. jan 2013

@beruska9561 nie to som nečítala idem vygúgliť🙂

chiguita
2. feb 2013

Ahojky,já si koupila knížku Přejte si jednoduše,ale úspěšně,a moc krásně se čte 🙂

chiguita
2. feb 2013

Moc si přeji miminko,ale po pár neúspěšných těhotenství jsem plná strachu,co se teď zase stane, a je pravd že tato negativní myšlenka na sebe nenechala dlouho čekat ☹
Ale já nevím jak se zbavit toho strachu!!!

barcelona94901
2. feb 2013

@chinqette ...mne sa potvrdilo,že si priťahujeme ľudí aj s podobnými záujmami 😉

perla200
4. feb 2013

@chiguita musí sa ho zbaviť....proste nemyslieť na to a hlavne myslieť pozitívne....urob si nastenku, daj si na ne samé pozitívne veci....ako ja....a samé stastné tehulky a deti a pozeraj sa na to a dakuj za to že budes tehotná a budes moct prežiť ten krásny pocit byt matkou......a hlavn eemocie vyjadruj radosť, stastie, lásku.......

chiguita
4. feb 2013

Děkuji 🙂 já před nedávnem měla //,no šťastná,a říkám doma mužovi,tak jsem zvědavá jak tohle těhu dopadne,jelikož nás čekal pohřeb mého tchána,do týdne HCG začalo klesat,a nyní přišla ms ☹
Já dorka jedna si to zlé opět přivolala 😕
A jak formulovat přání,ať si nepřitáhnu i to špatné ??? Jinak knížka se čte moc krásně,a s úsměvem.Čtu jí večer před spaním a pak se krásně usíná.

beruska9561
4. feb 2013

@barcelona94901 aj mne sa potvrdilo,ze pritahujem ludi podobneho zmyslania ako som ja sama, teda stretam samych milych a pozitivne naladenych ludi,asi je o tym,ze nas dobijaju energiou🙂

perla200
5. feb 2013

@beruska9561 presne.......ja zase milujem pozorovať ludí....... stojím v rade na pokladnua počuvam ludí ako stale rozmýslajú negatívne...... tak sa vždy usmejem a som rada, že myslím pozitívne......

@chiguita ktorú knižku čítas?

chiguita
5. feb 2013

mám knížku Přejte si jednoduše,ale úspěšně ( Pierre Franckh),už skoro přečtenou 🙂
a začínám chodit na jogu.

beruska9561
5. feb 2013

@perla200 ja som zas zacala s ludmi viac nadvazovat kontakty,napr. Pri beznych veciach ako nakup v obchode prehodim s predavackou par slov takym stylom,aby som v nej zanechala prijemne pocity a usmev na tvari. Je dolezite mysliet pozitivne udrzuje ma to pri dusevnom zdravi 🙂

perla200
6. feb 2013

@beruska9561 mna to zase udržuje pri zdravom rozume🙂 ved ked sa poddas tým negatívom tak ta zožeru tí ludia.......

chiguita
13. mar 2013

Ahoj holky, včera jsem si koupila knížku Uzdrav své tělo,a mohu jen doporučit.
Ale nějak nám to tu zamrzlo 🙂

perla200
14. mar 2013

veru zamrzlo....
@chiguita a nehodís sem link čo je to za knihu?

chiguita
14. mar 2013

Knížku mám od Louisy L.HAY Uzdrav své tělo,knížka má 81 stránek,a je v modrém obalu.
Obsahuje popsané nemoci od A-Z ,pravděpodobná příčina nemocí,a nový myšlenkový návyk.
Tato autorka napsala Miluj svůj život, kde je také tato kapitola jak uzdravit své tělo myšlenkami.
Knížku mohu doporučit. 😉

barcelona94901
19. mar 2013

@chiguita ja ešte dodám k L.Hay ,že aj na youtube je zopár perfiš rozhovorov v cz preklade 🙂

perla200
9. jún 2014

dievčatá.... kde sme?

chiccco
20. aug 2016

Ako sa vam dari v pozitivnom mysleni,prave som si pozrela dokument a celkom ma to zaujalo,rada si precitam vase skusenosti ako pokracujete dalej.

darja12
21. jan 2017

Zaujímavé na tej knihe a filme je, že sú spracované dosť odpudzujúco na prvý ,,pohľad,, a pritom obsahujú tak dôležitú pravdu, ako žiť šťastnejšie...