Secret - tajomstvo

lauritania
1. jún 2009

The Secret : úžasný dokument, ktorý sa stal obrovským úspechom nielen v USA ale všade na svete. Dokument je o tom, že sa dá dokázať úplne všetko, čo si zaumienime. Myslím teda som, stanem sa tým, o čom najviac premýšľam. V dokumente vystupujú rôzne osobnosti. The Secret zožalo obrovský úspech a vyšla už aj kniha spolu s audionahrávkou. Musím priznať, že mňa úprimne tento dokument pohltil. Snažím sa pozitívne myslieť, aby som priťahovala pozitívne veci do môjho života.Vrelo odporúčam. Učím sa myslieť len pozitívne / aj ked je to ťažké/ a nabíja ma to dobrou energiou. 🙂 Videla som aj film a čítam aj knihu. Už na tom fičíme všetky baby z práce a aj môjho okolia. A už sa nám aj začína dariť. No uvidíme , ako sa to naše myslenie vyvinie ďalej. 🙂 Ono je to celkom aj zábava. Už ste to čítali?

adina22
6. júl 2009

ahojte - ja na nu stale cakam 😔 Ale dufam,ze zajtra by tu uz mohla byt..tesim sa na nu 😵 .Ako sa vam dari pretvarat myslienky na skutocnost?

natalschen
6. júl 2009

ahojte, mam aj knihu aj DVD, a musim povedat, ze ma to vytiahlo z peknych ...., poprve - pochopila som,preco sa mi deju veci, kt. sa mi deju, ze ked sa vali, tak sa vali..., po 2.preco sa mi deju veci, o kt. si myslim ze mozem len snivat a po 3. -uvedomila som si ze moj zivot je ovela lepsi ako som si mylslela a ze mam omnoho viac veci (hmotnych a nehmotnych) ako ini ludia , ktori maju toho menej tiez nie su nestastni, a po 4. - pracujem na svojom uzdraveni - zacinam dusevnym, lebo "nevyliecitelne je vyliecitelne zvnutra", inak musim povedat, ze pozitivne myslenie pre mna nie je jednoduche, kedze som 30 rokov myslela skor negativne. A co sa tyka pretvarania vesmiru...- funguje to, ale nesmiete mat ani najmensiu pochybnost, ale funguje to....rada s vami prekecnem, ale uz musim koncit, lebo deti mi tu este behaju a nechcu ist spat, takze musim zadusit vsetky elektricke vynalezy, ale ozvite sa, natalia

lauritania
autor
6. júl 2009

adina22 - ako sa darí pretvarat myslienka na skutočnosť? - fúúú , to je ťažké , treba sa to asi roky učiť. no ja sa zatiaľ snažím pri zlej myšlienke aspoň spamätať a rychlo myslieť na to dobré. ono sa to treba naozaj dlho učiť. je aj veľa knižiek , kde píšu veľa ako sa naučiť pozotívne myslieť. v Amerike sú na to aj kurzy , školenia , a vraj to trvá roky. tak asi zatiaľ začnime malími vecmi a stále na tom pracujme a rozvíjajme. 🙂
je aj veľa knižiek podobných Secretu , len zatial žiadna nespravila taký booom , a v žiadnej to nebolo tak podané. tak prajem skvelé čítanie a ešte krajšie pozitívne myslenie!

adina22
7. júl 2009

lauritania - no myslim,ze je to kombinacia dlhorocneho ucenia,ale aj sily toho pozitivneho myslenia.To znamena,ze ak si velmi nieco zelam a dokazem si to vizualizovat,tak je mozne ze sa to splni skor.Ci nie? 😕 😵 tak velmi sa tesim na tu knizku,akoby som mala pocit,ze ked ju budem mat pri sebe pojde to lahsie 😀 😉

alami
15. júl 2009

babky - odkedy som čítala knihu, snažím sa stááále pozitívne myslieť, to mi ide, ale vizualizovať.... 😖 no nech si nahováram ako si nahováram že niečo je skutočnosť 😖 nejak to nejde. ako si mám predstaviť že je niečo skutočnosť, keď dobre viem , že nie je 😅

perla200
15. júl 2009

o tom to je alami...že si napísala "že dobre viem, že to nie je"...proste to musís zobrať za svoje, ako realitu.... že to tak je a hotovo...ked ty v duchu o tom pochybuješ tak sa to nesplní samozrejme.....

adina22
25. júl 2009

suhlasim s perlou musis to zobrat za svoje...ale mozno je lepsie zacat s mensimi vecami a zistit,tak ako to funguje.Ja som napriklad jeden den myslela na nasich znamych a oni sa na druhy den u nas zjavili,ze boli na huby tak sa u nas cestou zastavili 😉 Pracuju v IRL,tak som ani nevedela,ze su na SR 😀

casie
20. aug 2009

Baby, a co tak hodit sem niejake osobne skusenosti? 😉. Ono, ide o prax, nevzdavat sa, takze sa navzajom povzbudme 🙂

Dodatok: Tajomstvo som zacala pozerat pred cca. 10 minutami a dufam, ze sem coskoro nieco prihodim 😉

teodorka
20. aug 2009

ja som si knihu citala 2x kde som teraz je pricinou mojich minulych myslienok...mam muza o akom som snivala ,mam byt ktory som chcela ,pracu ktoru som chcela ...a aj zle sa mi vratilo ....zelala som si nech nam daju svokrovci svaty pokoj ,nech nas nechaju zit nas vlastny zivot a mame taky pokoj ze sme sa 3 roky ani nezdravili ...no nedomyslela som zelanie ,pokoj sice mam ale az taky... 😕 proste vtedu som si neuvedomovala aku silu ma myslenie ,dnes to uz viem a snazim sa formulovat svoje poziadavky premyslene

dali4
31. aug 2009

Tak táto téma je tu už otvorená🙂 super.Ja na tej knihe frčím už rok aj pol a musím povedat,že sa mi darí.Som vdačná za to,že sa mi dostala do rúk.Vždy som bola optimistka ale Tajomstvo ma dorazilo 😀.Najlepšie na tom je,že si viem pritiahnut nielen zdravie,hlavne,ale aj peniaze.Chodia ku mne takým niekedy zázračným sposobom...

dali4
31. aug 2009

Videla som aj dokument.Na mna posobil trošku smiešne 😀 ale to ten americký sposob.Ináč v pohode,v podstate je to prerozprávanie tej knihy...doležité sú fakty,o ktorých to je 😉

dali4
31. aug 2009

alami...ta vizualizacia nieje lahká, je to o tom tréningu a výdrži.A hlavne človek musí byt absolutne presvedčený o tom že niečo JE aj ked ešte nieje.Tak trochu sa posunút v čase 😅 Vydrž,ver,chci...a pojde to.

denisocka
31. aug 2009

dali, ja mám DVD a je mi tiež z neho smoešne,preto sa neviem donutiť ho dokukať do konca , možno keby som mala knihu,,,,,, ale aj ja by som chcela aby sa mi darilo aspon tak ako tebe 😵

teodorka
31. aug 2009

aj mne bolo z dvd smiesne ...inac je to prsne to co je v knihe len to hovoria autori a necitas to....
ja som druhy krat zacala citat knihu Tajomstvo pritazlivosti srdc a je este lepsia ako ,,Tajomstvo"len je aj zlozitejsia

denisocka
31. aug 2009

mne dnes došla ponuka z media klubu,su tam obe ale su neskutočne drahe tie knihy 😅

dali4
31. aug 2009

Kniha je určite lepšia.Myslím že to dvd nieje až také potrebné vidiet...denisocka a ty nemáš knihu ☹ ? Skús si ju zaobstarat... Prajem ti aby sa aj tebe darilo 😉.Je to úžasný pocit ked sa naraz začnú diat všetky ti pozitívne veci.Ale aj mne začali vychádzat veci až tak po pol roku.No u každého je to určite inak.🙂

denisocka
31. aug 2009

dali,hej mam DVD 😖

denisocka
31. aug 2009

le ak by mal niekto knihu na predaj tak sa mi ohláste , tuším som to tu už aj niekedy dávnejšie písala

dali4
31. aug 2009

Hm, tieto srandy sú dost nákladné 😒 ... ako aj tie anjelské karty... Ja na predaj nemááám ☹

denisocka
1. sep 2009

😒 škoda 😀 ja ked sa nadchnem,tak chcem všetko hned,a ked mi prepne,zas všetko predavam,už som rozpredala počas tehotenstva 90% ezoterických knih, niečo som stratila ked som požičiala,proste sa nevratilo,a malo čo mi ostalo

dali4
1. sep 2009

Jé to je škoda ☹ ... Aspon si tie knihy mala prečítané?

denisocka
1. sep 2009

nieco hej a nieco bola zla kupa,ako npr.velka prirucka hypnozi alebo vestenie z ruky.niektore mi nic nedali a tak som to poslala dalej.ale to co citim ze mi bude este cene mam.trebars v I Ging mi vyslo,ze ma caka materstvo a fakt. Takze take veci si nechavam

dali4
1. sep 2009

Tak to je fajn.Aj tak sa máme zbavovať priebežne vecí,ktoré nám nič nedajú... Ja sa chzstám zbaviť práve jedných kariet 😒 nie len že mi nič nedali,sú na mna aj tažké ale doslova ma znervozňuje pohľad na neJedná sa o Symbolon.Keby mal niekto záujem...predám 😉

denisocka
1. sep 2009

prave preto ja zvazujem predat moj tarot a kupit tie krasne anjelske karty,juj

tiburcia
2. sep 2009

Ahojky, tak já viděla DVD ,ale v originálu a pak jsem si koupila knížku........... díky tomu jsem přehodnotila spoustu věcí a uvědomila si, jak krásný život mám a jak ho můžu udělat ještě lepší 😉 ono je opravdu důležité v to věřit a chtít to 😵 díky tomu se teď vyřešilo jak moje zdraví tak i finanční situace...a do budoucna? do budoucna to bude ještě lepší 😀

denisocka
2. sep 2009

knihu som zohnala 😵

teodorka
2. sep 2009

denisocka super ...tak a mozes citat 🙂

natalschen
4. sep 2009

tiburcia... ako sa ti podarilo zlepsit zdravie? ja mam tiez vela zdravotnych problemov a prave preto sa snazim vyuzivaj tajomstvo, ale skus poradit, ako sa to podarilo tebe 😉 , mnbe to nejak nejde 😅

dali4
4. sep 2009

natalschen... viem že sa pýtaš tiburcie... ale možem aj ja niečo nadhodiť 😉 ?

dali4
4. sep 2009

Tajomstvo je skvelá vec,už si bez neho život ani nedokážem predstaviť.Je dobré si stále opakovať "ďakujem za uzdravenie" a treba byť trpezlivý a vypustiť z hlavy myšlienku "nejde mi to" 🙂.Treba veriť...nech to trvá akokoľvek dlho ale veriť.To som asi nepovedala nič nové.ja viem 😅 ,všetko je v knihe... ale ešte jeden tip bysom mala.Čo kniha Uzdrav svoje telo od Louise L.Hayovej ? Tam sú popísané konkrétne zdravotné problémy a k nim vetičky ktoré si treba osvojiť... A keď sa človek do toho dá a intenzivne na sebe pracuje, verím tomu že zlepšenie príde na 100%... 🙂 Aj ja som mala zdravotné problémy a nie malé 😒 ,takže to mám odskúšané.