Secret - tajomstvo

lauritania
1. jún 2009

The Secret : úžasný dokument, ktorý sa stal obrovským úspechom nielen v USA ale všade na svete. Dokument je o tom, že sa dá dokázať úplne všetko, čo si zaumienime. Myslím teda som, stanem sa tým, o čom najviac premýšľam. V dokumente vystupujú rôzne osobnosti. The Secret zožalo obrovský úspech a vyšla už aj kniha spolu s audionahrávkou. Musím priznať, že mňa úprimne tento dokument pohltil. Snažím sa pozitívne myslieť, aby som priťahovala pozitívne veci do môjho života.Vrelo odporúčam. Učím sa myslieť len pozitívne / aj ked je to ťažké/ a nabíja ma to dobrou energiou. 🙂 Videla som aj film a čítam aj knihu. Už na tom fičíme všetky baby z práce a aj môjho okolia. A už sa nám aj začína dariť. No uvidíme , ako sa to naše myslenie vyvinie ďalej. 🙂 Ono je to celkom aj zábava. Už ste to čítali?

domyyy
7. jún 2009

eliotka...nemysli an to, a asi mas pravdu, ked budes viac v tomto zbehla nebudes mysliet negativne, vsetko si budes hovorit v pozitivach 😵 tak sa k tomu dopracujes 😵

lalitagopi
8. jún 2009

je to pekne, akurat si človek musí byť vedomí, že čokolvek si vysnívať môže, ale to ešte neznamená, že si zato nebude brať reakcie, alebo karmu za voj čin...
chcem povedať, napr...nejaký polovník si vymedituje, že pojde do lesa a zastreli jeleňa...splní sa mu to...ale zakon karmy neprestava fungovať a za svoj čin bude musieť adekvatne trpieť...to len tak na mrgo :o)

ked pozerate cez pozeraj.eu, tak po 70 minutach to stopne potom treba 50 minut čakať a spustuiť si to ešte raz, stači refresh stranku a isť na tú minutu kde ste skončili...

dzio2
8. jún 2009

lalitagopi dakujem za radu

lalitagopi
8. jún 2009

Dzio, zamaličko 😉

shaden
8. jún 2009

Ahoj Lauritania
knihu som necitala, ale film som videla tak rok a pol dozadu. mam knihu Moc nasho podvedomia ( dr.Joseph Murphy) je to podobne, alebo v podstate to iste.
s tymto sposobom myslenia som sa prvy krat stretla roku 1992, ked som sa zucastnila kurzu Psypos - Verimor, takze si viem uplne zivo predstavit co teraz prezivas, ake nadsenie z tohto "objavu" mas. Veru funguje to! 🙂
ale sa treba "naucit" pozitivne mysliet, v dnesnej dobe to nie je veru lahke. ale ked su okolo teba ludia rovnakeho zmyslania tak to ide. drzim ti prsty nech ti to nadsenie neochabne. a porozpravaj sa o tom aj s dcerkou, nech aj ona s tebou objavuje nekonecne moznosti Tajomstva. ani manzela nevynechaj!
viac krat o to rozpravali v programe Oprah show, vtedy im tam pridu aj vsetci,kt. sa zucastnili na nakrucani filmu, no je to zazitok.
Jack Canfield, kt. vystupuje vo filme je spoluautorom serie knih Slepacia polievka pre dusu. Pred niekolkymi rokmi ,si myslim, boli dost popularne na Slovensku
Zelam vsetkym nadsencom Secret vela uspechov! 🙂

rovni
8. jún 2009

tajomstvo som tu objavila len par dni dozadu,nadchlo ma to, knihu som este necitala,chystam sa si ju kupit
snazim sa co najviac mysliet pozitivne,aj mi to celkom slo,no len do prvej hadky doma 😖
ako to prekonat a odohnat tie negativne myslienky a povzniest sa nad to ze vam niekto slovne ublizil?a opat vidiet to pekne v zivote?

maybee
8. jún 2009

rovni ahoj, ono si treba prejsť aj takýmito myšlienkami, napríklad ja sa buď idem prejsť do prírody - to mi veľmi pomáha, chvíľu nad tými negatívnymi vecami rozmýšľam, a potom začnem myslieť na to, čo mám, čo mi bolo dané ako dar, na rodinu, na ľudí, ktorí za to stoja... proste na všetko pekné v mojom živote a poviem si, či toto všetko nie je krajšie ako tá hlúpa negatívna vec... tak to vyskúšaj, alebo si pusti nejakú veselú pesničku, alebo tancuj. Je to ťažké, ale ja sa z negatívnych vecí dostávam takto.. 😉

lauritania
autor
8. jún 2009

shaden - díky 🙂

lauritania
autor
8. jún 2009

čaute baby. občas vám vložím výpis z knižky Tajomstva ... 🙂

lauritania
autor
8. jún 2009

Odhalené tajomstvo

- tajomstvo vám dá všetko , čo chcete , šťastie , zdravie , bohatstvo
- môžete mať a robiť , čo len chcete , a byť tým , čím len chcete
- môžeme mať všetko , prečo sa rozhodneme. Je jedno kolko toho je :
: v akom dome chcete bývať ? chcete byť milionarom?
aký podnik chcete mať? túžite po väčšom úspechu? čo chcete naozaj?

lauritania
autor
8. jún 2009

Tajomstvo v skratke :

- veľké tajomstvo života spočíva v zákone príťažlivosti
- zákon príťažlivosti hovorí , že podobné priťahuje podobné , takže ked si niečo pomyslíte , zároveň priťahujete rovnaké myšlienky
- myšlienky sú magneticke pole a maju určitú frekvenciu.ked premýšlate , vaše myšlienky sa vysielajú do vesmíru a magneticky priťahujú všetko podobné , čo na tej istej frekvencii je. Všetko čo bolo vyslané , sa vracia k svojmu zdroju – k vám.
- Ste ako vysielač a svojimi nmyšlienkami vysielate určitú frekvenciu. Ak chcete na svojom živote čokolvek meniť , zmeňte frekvenciu tým , že zmenite myšlienky
- Vaše sučasne myšlienky vytvárajú váš budúci život. To , na čo najčastejšie myslite alebo na čo sa najväčšmi zameriavate , sa prejaví v podobe vašeho života.
- Vaše myšlienky sa stanú skutočnosťou.

dgm
8. jún 2009

Jeste se vracim ke svymu prispevku... Na Tajemstvi jsem presla plynule po precteni knizky od K. Tepperweina Duchovni zakony. Je to knizka o duchovnich zakonech 😀 😀 😎 , jsou to

http://www.diksa.org/_derived/duchovnizakony.ht...

je to zde na teto strance hodne zjednodusene prevypraveno ....

no a jednim z techto zakonu je i zakon pritazlivosti, ktery je hodne dopodrobna prave rozebrany v Tajemstvi ...

dgm
8. jún 2009

Omlouvam se, chyba, tak znovu, ale mam tuseni, ze to rozhodi stranku...

http://www.google.cz/url?sa=t&source=web&ct=res...

domyyy
8. jún 2009

lauritania....krasne si to rozpisala 🙂 som ti vdacna, ze si zalozila tuto temu 😉 🙂

dgm...pojdem to pozriet 🙂 diky za tip 😵

dgm
8. jún 2009

www.diksa.org/duchovnizakony.htm

doufam, ze to uz bude dobre

androna
8. jún 2009

dgm to je su nadherne stranky,co si dala odkaz .diky moc 😵

dgm
8. jún 2009

Poprosila jsem adminky, aby ten prispevek s tim spatnym odkazem daly pryc, tak uvidim ...

Androno, to jsem rada, ze se ti libi ...

Pokud by sis chtela knizku DZ precist a nesehnala v tistene podobe, tak je to tady volne na internetu, je to doslovny preklad z cestiny, akorat se to jmenuje Zakony pozitivniho mysleni, aby presprilis toho "duchovna" zbytecne neodrazovalo.

1. cast
http://www.jewel.sk/zakony-poz-myslenia-1-14.html

2. cast
http://www.jewel.sk/zakony-poz-myslenia-15-30.html

androna
9. jún 2009

dgm dakujem 😵 😵

lauritania
autor
9. jún 2009

🙂 dí za tip na stranku jewel , je super! 🙂

lauritania
autor
9. jún 2009

Tajomstvo v skratke II. :

- zákon príťažlivosti je prírodny zákon. Je rovnako nestranny ako gravitačny zákon.
- Nazažijete nič , čo si neprivolate vytrvalymi myšlienkami
- Aby ste zistili , čo si myslite , opýtajte sa seba , ako sa cítite.. emocie sú cennýmnástrojom , ktorý nám okamžite oznámi , čo si v danej chvili myslime.
- Je nemožné cítiť sa zle a zároveň mať dobre myšlienky.
- Vaše myšlienky určuju frekvenciu a vaše pocity vám okamžite oznámia , na akej frekvencii sa prave nachadzate. Ak sa cítite zle , potomm ste na frekvencii , kde priťahujete ešte viac zlého. Ak sa citire dobre , silno priťahujete ešte viac dobreho
- Tajne prepinače , ako krasne spomienky , priroda , alebo vaša oblúbena hudba , vám dokážu okamžite zmeniť pocity a prepnuť vas na inú frekvenciu.
- Pocit lásk je najvyššia frekvencia , ktorú ste schopní vysielať. Čím viac lásky cítitte a vsielate , tým je večšia sila , ktorú máte k dispozícii.

lauritania
autor
15. jún 2009

tajomstvo v skratke III.:

- tak ako aladinov džin , zákon príťažlivosti vykonava každý váš rozkaz

- tvorivý proces vám slúži na to , aby ste vytvorili , čo chcete , tromi jednoduchymi krokmi : žiadajte , verte a prijimajte

- požiadať vesmir to , čo chcete , je pre vás príležitosťou , aby ste si ujasnili , čo vlastne chcete. Ked máte vo svojej mysli jasno , už ste o topožidali

- veriť znamená konať , rozprávať a myslieť , akoby ste už dostali , o čo ste požiadali.ked vysielate frekvenciu prijatia , zákon priťažlivosti uvedie do pohybu okolnosti , ludí a udalosti a vy dostanete , o čo ste žiadali.

- Prijimať znamená cítiť sa tak , ako sa budete cítiť , keď sa vaše želanie splní. Dobrý pocit , ktorý máte už teraz , váas naladí na frekveciu toho , čo chcete.
🙂 🙂 🙂

diddi
15. jún 2009

wighy....to aky porod opisujes v tej tvojej zalozenej teme?.....len sa pytam,ze tam spominas Zoranka a ty mas dcerku 😨 .....no,jedine ak by si bola Etnicka.....vsak? 😉 ....to je teda Secret 😕

lauritania
autor
17. jún 2009

tajomstvo v skratke IV.:

- Aby ste schudli , nesústredujte sa na „ zhadzovanie“. Sustre´dte sa na svoju optimálnu váhu. Cíťte sa tak , ako sa budete cítiť , keď dosiahnete svoju optimálnu hmotnosť , a tak si ju privoláte.

- Vesmír nepotrebuje čas , aby uskutočnil vaše želanie. Zhmotnoť jedno euro je rovnako lahke ako zhmotniť milion euro.

- Začať s niečím malým – napr. so šalkou kávy alebo miestom na parkovanie – je jednoduchy spôsob , ako zažiť na vlastnej koži pôsobenie zákona príťažlivosti.rozhodnite sa použiť svoju moc na pritiahnutie niečoho mmaleho. Ked si raz vyskúšate svoju schopnosť priťahovať veci , budte pokrčovať ďalej a vytvara ovela viac.

- - vytvorte si svoj deň vopred tak , že si premyslite ako by mal prebiehať , a tým budete vedome vytvarať svoj život.

TO PARKOVANIE FUNGUJE! 🙂 🙂 🙂

bibula
17. jún 2009

ja som to videla a ked mam pravdu povedat,nic nove mi to nedalo. 🙂 😉

wighy
17. jún 2009

diddi prosim??????nechapem 😕 idem kuk 😨

wighy
17. jún 2009

teraz to kukam a absolutne nechapem co to tam dalo 😕 😕 😕 som chcela nakopirovat z martinusu o com je kniha takze to je omyl 😨 😨 😨 😨 😨 😨 😨

wighy
17. jún 2009

😵 lauritania, aj u mna to funfuje parkovanie ale aj skvely den 😵 😵 😵

pancake
17. jún 2009

baby prepacte ze som vam sem vtrhla, ale nemam cas precitat si prispevy. chcela by som iba link na stiahnutie tohto filmu. rada by som si ho pozrela. a ak by sa dalo, tak s dabingom. dakujem vam velmi pekne. 🙂

diddi
17. jún 2009

kde sa da kupit ten dokument?......vpoho wighy....len ma to prekvapilo 🙂

lauritania
autor
17. jún 2009

pozriete to na pozeraj.eu , stiahnut sa mi to ešte nepodarilo. skušala som to na stranke jewel. skúste či sa vám to podarí. dá sa to ešte kúpiť spolu s knihou , ale je to drahé!