Secret - tajomstvo

lauritania
1. jún 2009

The Secret : úžasný dokument, ktorý sa stal obrovským úspechom nielen v USA ale všade na svete. Dokument je o tom, že sa dá dokázať úplne všetko, čo si zaumienime. Myslím teda som, stanem sa tým, o čom najviac premýšľam. V dokumente vystupujú rôzne osobnosti. The Secret zožalo obrovský úspech a vyšla už aj kniha spolu s audionahrávkou. Musím priznať, že mňa úprimne tento dokument pohltil. Snažím sa pozitívne myslieť, aby som priťahovala pozitívne veci do môjho života.Vrelo odporúčam. Učím sa myslieť len pozitívne / aj ked je to ťažké/ a nabíja ma to dobrou energiou. 🙂 Videla som aj film a čítam aj knihu. Už na tom fičíme všetky baby z práce a aj môjho okolia. A už sa nám aj začína dariť. No uvidíme , ako sa to naše myslenie vyvinie ďalej. 🙂 Ono je to celkom aj zábava. Už ste to čítali?

nanyka
17. jún 2009

ja to mám stiahnuté odtiaľto:

http://uloz.to/1686263/Tajemství

wighy
18. jún 2009

ahojte

diddi aj mna to poriadne prekvapilo,kedze som si to nevsimla 😒 no neva

muz svokre DVD objednaval cez internet z nejakeho knihkupectva

wighy
18. jún 2009

http://www.martinus.sk/?uItem=63656

ale ta cena 😨 ,som ani nevedela

anatanka
19. jún 2009

V tom, co je v knizce psano je urcite velka pravda, protoze silou myslenek clovek muze hodne ve svem zivote zmenit, ale jde spis o to myslet pozitivne a jit si za svym cilem. Proto mi zrovna tato knizka neprije nejak uplne prevratna, protoze takovych knih v podstate o stejne veci bylo napsano spousta.

evina9
19. jún 2009

Ja som si podľa Tajomstva vytvorila zošit.Najprv som napísala za čo som vďačná,ďalej čo CHCEM a potom mám nalepené obrázky čo potrebujem a dokedy to chcem mať.Nalepím obrázok vystrihnutý z časopisu a k tomu napíšem konkrétny mesiac dokedy to chcem a každý deň sa na to pozerám a predstavujem si to. 😕 😀

wighy
19. jún 2009

baby ja neviem ale podla mna Tajomstvo nie je len o pozitivnom myslelni, ja ju citam uz asi 5x a stale nachadzam kopec novych veci a hlavne v com mi to pomohlo je ze som pochopila doterajsi svoj zivot, co preco sa vlastne stalo a odteraz je uz vsetko ine lebo si vsetko privolam uz len to co chcem a nie to co nechcem,coho sa bojim a pod 😉

lauritania
autor
21. jún 2009

evina9 - super si to vymyslela s tym zošitom , dobry napad! 😉
ten film som stiahla už aj ja z : uložto. je v dobrej kvalite! odporúčam!

lauritania
autor
21. jún 2009

TAJOMSTVO V SKRATKE V. časť :

- očakávanie je mocná príťažliva sila. Oakavajte to , čo chcete, a neočakavajte to , čo nechccete
- vďačosť je silovy proces na presmerovanie vašej energie a prináša vám doživota viac toho , čo chcete. Buďte vďačný za to , čo už máte , apritiahnete viac dobrého.
- Ak vopred ďakujete za to , čo si prajete , urýchlujete uskutočnenie svojich prianí a vysielate do vesmíru mocnejši signal.
- Vizualizácia je postup , pri ktorom si predstavujete , ako sa tešíte z toho , po čom túžite. Pri vizualizácii vytvárate silné myšlienky a pocity , že to , čo si prajete , už máte. Zákon príťažlivosti vám potom tú skutčnosť prinesie presne tak , ako ste ju v duchu videli.
- Aby ste zákon príťažlivosti využili vo svoj prospech , začlente ho do svojej existencie na pravidelnej báze , nevyužívajte ho iba na jednorazovo
- Na konci dňa si pred spaním v myšlienkach prejdiete udalosti dňa. Všetky udalosti alebo momenty , ktoré neboli také , ako ste chceli , si znovu prehrajte v predstavivosti v podobe , aké by ste ich chceli mať.

depecko
21. jún 2009

ahojte baby,som asi mimo ale existuje aj kniha?aký je presný názov a kde ju môžem zohnať?

skolara
21. jún 2009

depecko
kniha sa vola Tajomstvo- secret

depecko
22. jún 2009

Ďakujem,už som si ju zarezervovala v knižnici.aj keď mi asi dáte za pravdu že takú knihu je lepšie vlastniť,často sa k nej vracať,robiť si poznámky....

pookie
22. jún 2009

Ako ho pozerate na pozeraj.eu lebo mne sa film nasiel ale nejak mi ho nechce spustit 😒 Videla som ho parkrat aj v anglictine, som zvedava na slovensku/cesku verziu 😉

nanyka
22. jún 2009

pookie - aj ja som to pozerala cez pozeraj.eu ..dala som vyhladat a potom klikla na nazov filmu - a hotovo..len sa da pozriet na dva krat, lebo po 72 odpozeranych minutach ta to vypne na 54 minut a potom mozes pokracovat kde si skoncila 😉

pookie
22. jún 2009

Praveze ja som ho nasla len som ho nemohla spustit, otvorila sa iba reklama, mam aj flash player ale nejde mi to... no co uz, popozeram nejake ine nastavenia a skusim znova. Aj tak diky 😉

nanyka
23. jún 2009

ano,aj mne sa otvori zaroven aj reklama (v novom okne) aj film cez megavideo - a na ten musis znova kliknut, najprv je play (cerveny) a potom este raz na play (zeleny)..- 😀 asi som to napisala ako blbec, no chcela som podrobne..

pookie
24. jún 2009

Viem ako to myslis, praveze mne sa nezobrazuje ani reklama, predtym ako som stiahla flash player tak tam bola a teraz mam namiesto nej iba prazdne biele okno... budem sa s tym musiet pohrat.

bereninka
26. jún 2009

Holky, poradte, jak to udělat, když mi někdo kazí pozitivní myšlení.

Například jsem celý den naůaděná, jak něco dobře dopadne, jsem veselá a už se chovám, jako by to dopadlo dobře, přijde manžel a začne dávat negativní argumenty, proč daná věc dopadne špatně. Až mne nakonec tak otráví, že o tom začnu taky přemýšlet negativně. jak bojovat? ☹

bereninka
26. jún 2009

evino, to je super! A vychází ti to?
Mně se to celkově docela daří, jen právě když potkám "kaziče", pak je to blbé, viz výše.

diddi
26. jún 2009

ja som si to dvd objednala cez Martinus.sk......doslo to za 3 dni,okolo 27eur

rovni
27. jún 2009

hovorte mi o kazičoch 😝
tiež som cez deň pozitívne naladená,všetko super a dojde večer manžel mrzutý z práce a dobrá nálade je v háji

nensy
27. jún 2009

ahojky holky jsem ráda za tohle tema fakt super 🙂 tenhle týden jsem byla u kartářky a tenhle film tajemství mi doporučila at se na něj podívam napsala mi i kde ho najdu na internetu 🙂 film jsem schledla a strašně mě zaujal opravdu mě to chytlo 🙂 už týden se snažím myslet pozitivně ,uplně jsem vypustila probémy a myslím jenom na samé krásně věci ,myslím na to co chci a mužu říct že od toho dne co jsem to začalo zkoušet se cítím opravdu perfektně jsem uplně uvolněná fakt mi je moc krásně 🙂 zrovna včera jsem ho doporučila kamarádce i manžela to chytlo .opravdu jsem za to moc ráda že jsem to mohla vidět a věřím tomu a hlavně chci

lauritania
autor
27. jún 2009

🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

bereninka
27. jún 2009

rovni, ale co s tím, viď? 😠

nensy
27. jún 2009

tak já jsem si dneska objednala taky knihu 🙂

linnetka
27. jún 2009

Na tuto temu som narazila uplne nahodou. Knihu som videla v knihkupectve, ale nemala som ani sajnu o com je.
Uz si stahujem film z rapidshare 🙂
Som zvedava, potom sa s vami podelim o skusenosti. 🙂

katana11
1. júl 2009

Na Tajomstvo som narazila zhruba asi pred rokom, keď manžel doniesol CD ale len s titulkami. Z toho som moc nadšená nebola a ani som to nepozrela. Asi o 3 mesiace neskôr sa manžel dostal ku knižke, ta ma skôr zaujala svojimi citátmi. Začali sme pátrať po CD-čku s dabingom. Od tej doby, čo som ho už niekoľko krát videla, ma vždy povzbudí v pozitívnom myslení v ťažších chvíľkach. Dnes Verím, že v tajomstve je pravda!!! Začalo sa to malými myšlienkami ktoré mi preleteli hlavou. Neboli ako každé iné ja som si vybrala ktorá je pre mňa tá impulzívna a dôležitá. Tá myšlienka je tak blesková /časovo/, ale keď ju zaregistrujete a barete vážne tak aj príde a nebude to len také chabé pomyslenie. Veď ako bolo povedané aj vo filme tých myšlienok za deň máme niekoľko stovák až tisíce. Je to myslenie iného druhu nie je to uvažovanie a domýšľanie si že hento a toto by som teraz chcela, to nie. Je to len stotinová myšlienka ktorá mi dopomohla tú prvotnú predstavu zrealizovať a naplniť. Napríklad dnes v robote. Keď sa pozriem z okna mám krásny výhľad na čerešňu s krásnymi červenými čerešňami, len škoda že sú pri ceste. Bol to len okamih pomyslenia si že aké sú pekné a mala som aj chuť čo i len jednu mať. Spomenula som si že v obchodnom letáku som ich videla v akcii že by som si ich mohla ísť kúpiť. Tá myšlienka impulzívne prešla cez moju myseľ, pouvažovala som o nej a moja prvotná predstava o nadobudnutých čerešní sa splnila. Asi o 10 min. neskôr mi volal manžel, že sa mu ozval svokor, aby sme si po robote išli do jednej dediny k známemu naoberať čerešne. Skoro som tomu nechcela uveriť a o myšlienke som sa mu zverila 😲 . Tá myšlienka bola taká malá ale u mňa taká intenzívna že prišla ku mne.
Minulí týždeň som tiež nešla uveriť tomu ako rýchlo som prešla kontrolou u svojho ženského lekára. Už dlhšie som mala ženské problémy /nie závažné + bežná ročná kontrola/ a tak jedno ráno som sa odhodlala, že sa aspoň objednám k svojmu ženskému lekárovi, nakoľko som si bola vedomá že objednáva tak o 2-3 týždne. Ja sama som tomu neverila. V ten deň, keď som volala a dohovárala som sa zo sestričkou, ktorá hľadala volné najbližšie miesto v kalendári tak po chvíli nerozhodného termínu mi zahlásila. Príďte dnes, práve mi vypadla pacientka, mam volné kolo obedu 😲. Ostala som v šoku. Môj stav nebol na toľko vážny. Mávam problém s menštruačným cyklom a preto som si v to ráno chvíľkovo pomyslela že keby len zázračne ma objednala dneska, tak by som bola rada. A čo sa stalo? Stalo, stotinová raňajšia myšlienka sa vyplnila. Teraz bádam po tom zhruba o aký druh pocitu ide. Lebo na malých pozitívnych myšlienkach to funguje. Chcem dosiahnuť väčšiu myšlienkovú energiu a splniť si tak sen. Som si istá, že každý z nás si vedome- nevedome vytvára svoj vlastný život. Stačí sa len obzrieť do zadu a najlepšie je hľadieť už len do predu. Prajem krásny deň, plný tých pravých pozitívnych myšlienok. Tajomstvo je odpoveď na všetko čo bolo, čo je, a na všetko čo bude.

nensy
1. júl 2009

tak mi včera přišla knížka tajemství a už jí mám celou přečtenou 🙂 včera jsem byla na houbách strašně jsem si přála abych našla plnej koš hub,aby byly velký a přála jsem si aby jich bylo na jednom místě hodně.představovala jsem si jak je nacházím a mám stoho ohromnou radost 🙂 v lese jsem byla hodinu a opravdu jsem našla plnej koš a byly to opravdu krásný velký houby měla jsem šílenou radost 🙂 taky přeji krásný den plný pozitivních myšlenek

adina22
1. júl 2009

ahojte pridavam sa 😉 ...dnes som si pozrela film Tajomstvo a objednala knihu...Vedela som davnejsie o ucinkoch pozitivneho myslenia,ale paci sa mi ako je to podane v Tajomstve.Mne sa velmi casto stavalo,ze ked som na niekoho intenzivne myslela ozval sa mi,aj clovek s ktorym som nebola uz par mesiacov v kontakte.Piste ako sa vam dari pozitivne mysliet 🙂

lauritania
autor
5. júl 2009

nensy - to je super! 😉

nensy
5. júl 2009

jo lauritania je to super a knížka taky čtu jí skoro každej den 😀