Secret - tajomstvo

lauritania
1. jún 2009

The Secret : úžasný dokument, ktorý sa stal obrovským úspechom nielen v USA ale všade na svete. Dokument je o tom, že sa dá dokázať úplne všetko, čo si zaumienime. Myslím teda som, stanem sa tým, o čom najviac premýšľam. V dokumente vystupujú rôzne osobnosti. The Secret zožalo obrovský úspech a vyšla už aj kniha spolu s audionahrávkou. Musím priznať, že mňa úprimne tento dokument pohltil. Snažím sa pozitívne myslieť, aby som priťahovala pozitívne veci do môjho života.Vrelo odporúčam. Učím sa myslieť len pozitívne / aj ked je to ťažké/ a nabíja ma to dobrou energiou. 🙂 Videla som aj film a čítam aj knihu. Už na tom fičíme všetky baby z práce a aj môjho okolia. A už sa nám aj začína dariť. No uvidíme , ako sa to naše myslenie vyvinie ďalej. 🙂 Ono je to celkom aj zábava. Už ste to čítali?

bonaquaba
26. jan 2011

@inffinity a ako sa to natiahne do mobilu ten secret

inffinity
26. jan 2011

@bonaquaba jaký máš mobil? Já mám nokii a přehnala jsem ho přes program který mi to nahodil do nokiového formátu, jen nemám obraz ale to jsem měla špatný kodek.. ale dá se to i s obrazem zvlášt u lepších mobilů než mám já.. myslím že se to bude dát i do mp3ale to si nejsem jistá 😉

bonaquaba
27. jan 2011

@inffinity no ja mam nokiu ale este taky starsi typ, tak skusim daco pohladat a tiez si to tam dat, dik za nfo

lauritania
autor
3. mar 2011

inffinity - 🙂 🙂 🙂

nikka23
28. aug 2011

ahojte, čítal alebo videl niekto v poslednej dobe Tajomstvo. čo tak opäť rozbehnúť túto tému?

perla200
13. sep 2011

@nikka23 no to byb olo fajn keby sme to tu obnovili

inffinity
13. sep 2011

@nikka23 jdu do toho svámi a je fakt že jsem se dlooooouho nedívala.. Knížku jsem nečetla ale film mám v mobilu i v PC 🙂 měla bych začít se sebou něco dělat bo se mi nic nedaří :-/ tak pište 🙂

perla200
14. sep 2011

podobne tiež by som mala oprášiť nejaké info z secret lebo v poslednej dobe mam bordel v hlave

bubinko83
21. sep 2011

ja som tiež pozerala tento dokument a mam dost prečitaneho o pozititvnom mysleni ,ale nejak to neviem zaviest do praxe a furt mi vačšinou tie negativne myšlienky prebiju tie dobre. ☹ Vie mi niekto poradit ako učinne na to???Pritom mam skvely život,milujucu rodinu,krasne zdrave dieta a aj my sme zdravy .Nechapem čo ta moja hlava chce 😀

perla200
21. sep 2011

@bubinko83 no je to tazké, treba stale skúsať a pracovať na sebe.... musís odhánať zlé myslienky a pekne si pestovať pekné myslienky...

bubinko83
21. sep 2011

@perla200 škoda že nieje aj tabletka na pozitivne rozmyšlanie 😀 😀 😀 Bolo by to jednoduchšie,toto mi moc nejde ale stale sa stym pasujem a snad sa mi to raz podari. Ja vidim všetko "čierne" .

perla200
21. sep 2011

@bubinko83 ale to preto lebo možno nemas ciel v živote.... ja som na tom podobne, ked sa 30 ročnému človeku splnia životné sny tak nastane prázdno čo s tým?

bubinko83
21. sep 2011

@perla200 presne si trafila klinec po hlavičke.Možno ešte jedno dietatko je moj ciel ale čo dalej?

perla200
21. sep 2011

@bubinko83 ja viem, lebo ja cítim niečo podobné....neviem čo so životom

bubinko83
21. sep 2011

@perla200 a ešte mi vadi jedna vec aspon tu na SK,tu sa neustale a všade ludia len stažuju.Stary aky su chory,mlady nemaju peniaze,ake je všetko drahe .................atd.A mne to začina vadit,lebo sa to všetko na mna lepi a potom sa mi negativna energia ešte aj znasobuje vo mne.

bubinko83
21. sep 2011

@perla200 presne aj ja sa tak citim.Neviem dokedy ,drobca mam v školke a taky prazdny život zrazu.

perla200
21. sep 2011

@bubinko83 na to sa vykasli, čo neovplyvnís to neries....inak odporúčam skvelú knihu od IVA TOMANA - debordelizácia hlavy, ale nechcem to moc rozoberat lebo nam to tu zatvoria.... ale

bubinko83
21. sep 2011

@perla200 ved prave že to neovplynim a nejak sa snažim to prepočut ale niekedy sa neda kedže to je všade jak nejaky mor 😀

perla200
21. sep 2011

@bubinko83 takí ludia vždy boli a budú čo sa budú stažovať, meniť veci, ktoré meniť nemožu a pritom si nevšímať tie veci, ktoré meniť možu a tým zmeniť celý svoj život....

inffinity
21. sep 2011

@bubinko83
@perla200
holky máte pravdu tady v sr je to des kazdy si jen stezuje.. ja napriklad mam "dobijecku baterek" secret a meho tatku, vzdy od nich prijedu nabita a tady me vsichni vysajou jako upiri, jsem silna a snazim se odolavat, ale neda se to vecne..ja nemit secret uz me asi zavalil negativismus..
@bubinko83 vyzkousej to co je v secretu zamer se na neco co chces i na blbou kabelku cokoli a uvidis .. 🙂 a když už tak prijd dopoledne na kafe kdyz se bez maleho nudis, vidime si skoro do oken a jeste sme se nevidely 😉 u me je spousta pozitivni energie 😎

bubinko83
3. okt 2011

@inffinity ahoj kedy dame tu kavičku? 😀 Už mi ide fakt na nervy to knučanie niektorych ludi a rada by som sa porozpravala o inych pozitivnych veciach,lebo stale len peniaze,choroby a aka je tažka doba dnes 😕
@perla200 a ty ako? Už sa ti niečo splnilo? 😉

eliiis
3. okt 2011

Ahoj holky moc ráda se k Vám přidám. Nikdy bych neřekla že se stanu ,,hltačem,, těchto knížek ale když jsem uviděla poprvé secret byla jsem jak přikovaná.
Knížkou jsem se bohužel prokousat nedokázala. ale co doporučuju povnně každé ráno 🙂 pustit si na youtube.com od Louise L. Hay miluj svůj život. má to několik kratších částí. je to naprosto neskutečná žena.
Včera jsem šla obchodním centrum a uviděla jsem novou knížku od autorky tajemství. protože jsem byla v ne zrovna dobrém rozpoložení koupila jsem si ji. Během pár chvil jsem měla přečtených asi sto stránek. naprosto úžasné. Kniha se jmenuje MOC a tam jsem se opravdu našla.
Krásný den 😉

inffinity
3. okt 2011

@eliiis vítám tě mezi námi na pozitivní vlně 😉 a díky za info youtube určitě prozkoumám hned jak dám malou spát potřebuju dneska nějaký doping.. a i knihu kuknu díky za tip 🙂
@bubinko83 přijd klidně zítra na thermo 😎 pokecáme.. 😉 asi taky potřebuju vypnout na ty témata co jsi zmínila, leze mi to krkem co jsem se přistěhovala do SR 😀 😀 😝

bubinko83
3. okt 2011

@eliiis a moja mamina si kupila od autora Secret aj knihu Sila a vraj aj ta je velmi dobra. Určite lepšie ako nič je čitat čokolvek čo ta prijemne naladi.

@inffinity dakujem,niekedy sa dotrepem teda a pokecame.

eliiis
3. okt 2011

i já děkuju za tipy. jsem opravdu strašně moc vděčná , že se tyto knížky ke mě dostali. vděčím za to svému povolení a mám tu výhodu že se dostanu ke spoustě tipů a videí protože to je naš pracovní motor 🙂

vřele také doporučuji mnich který prodal své ferrari a jak myslí milionáři. nádherně napsané knížky.

inffinity
3. okt 2011

@eliiis ha , jak myslí milionáři mám rozečtenou a teda síla a paráda 🙂

bubinko83
5. okt 2011

Inak kočky musim sa vam pochvalit ,ja si stale vizualizujem jednu lokalitu kde sa chcem prestahovat ,teda nie lokalitu ale konkretne jeden panelak tu unas v meste ,lebo sa mi tam pači a viem že su tam aj pekne byty. A minule prišiel muž ,že či nechceme byt presne v tom panelaku,skoro som na rit padla . Sice nam to nevyšlo lebo bola to nejaka dražba bytu a už to mal niekto podchytene po znamosti ale nieje to sranda že som bola tak blizko? 😀

perla200
6. okt 2011

@eliiis ahojky...aj ja si chcem kúpit tú knižku - u nás na SR sa volá Sila....tesím sa na nu strasne moc....
@bubinko83 no mne sa vela vecí splnilo.... ja napríklad celý život som túžila po troch veciach - po rodinnom dome, po dieťaťi a po skvelom mužovi....vsetko mam.... a chcela som túto prácu tak ju mam.... ale mne sa častejsie stava to, že napr. na niekoho myslím a zrazu sa objaví oproti mna, ale si pomyslím že tuto a túto pesničku som dlho nepočula a za pár minút ju hrajú v rádiu.... a tak...

bubinko83
6. okt 2011

@perla200 presne aj to sa mi stava že niekoho spomeniem a zrazu ho o par dni stretnem.A to stym rodinnym životom uplne tiež som si vždy predstavovala že mam vlastnu rodinu svoje byvanie a tak a všetko sa mi splnilo.A tomuto ja verim ,lebo ked sme sa s manželom zoznamili mali sme uplne tie iste ciele a prišlo mi to ako keby nas vtedy spojila nejaka obrovska sila prave tym že sme mysleli a priali si to iste.Teraz mam ciel vačši byt lebo tu sme sice spokojny ale začina byt tesno 😉

nikka23
10. okt 2011

ahojte babenky, ja čítam knižku Tajomstvo už druhý krát a mám v pláne aj ďalšie knižky, ako napr. debordelizace hlavy a iné. Čo sa týka ľudí, čo sa stále sťažujú, asi ich treba stopnúť. Ja ich už ani nepočúvam alebo sa snažím prejsť na inú tému. Zmeniť samotné myslenie je veľmi náročné, no viem, že to stojí za toho.