Secret - tajomstvo

lauritania
1. jún 2009

The Secret : úžasný dokument, ktorý sa stal obrovským úspechom nielen v USA ale všade na svete. Dokument je o tom, že sa dá dokázať úplne všetko, čo si zaumienime. Myslím teda som, stanem sa tým, o čom najviac premýšľam. V dokumente vystupujú rôzne osobnosti. The Secret zožalo obrovský úspech a vyšla už aj kniha spolu s audionahrávkou. Musím priznať, že mňa úprimne tento dokument pohltil. Snažím sa pozitívne myslieť, aby som priťahovala pozitívne veci do môjho života.Vrelo odporúčam. Učím sa myslieť len pozitívne / aj ked je to ťažké/ a nabíja ma to dobrou energiou. 🙂 Videla som aj film a čítam aj knihu. Už na tom fičíme všetky baby z práce a aj môjho okolia. A už sa nám aj začína dariť. No uvidíme , ako sa to naše myslenie vyvinie ďalej. 🙂 Ono je to celkom aj zábava. Už ste to čítali?

andosa
2. jún 2009

Lauritania - je to len v angličtine alebo aj v SJ?

layla
2. jún 2009

lauretania kde a kedy sa to vysiela?

wighy
2. jún 2009

lauritania ja som to citala aj videla DVD, ma to velikansky chytilo, som aj temu zalozila
https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

lauritania
autor
2. jún 2009

knižka je aj v SJ , a film sa da pourieť na pozeraj.eu , daj si tam hladať Secret a najde ti to. len na 2 krat to musiš pozrieť. lepšie je najprv pozrieť film , potom kniha.b 🙂
wighy : no hladala som túto tému , ale nenašla. díky. 😉
No mňa to tiež poriadne chytilo! Teraz vyšla aj podobná kniha , ktorá je zameraná na vzťahy , vola sa to Tajomstvo príťažlivosti sŕdc a je to taktiež bomba , a velká pravda čo sa tam píše. Nečítam nikdy knihy , ale toto ma dostalo a velmi zaujalo. 🙂

wighy
2. jún 2009

Lauritania, skusim situ knihu zohnad .dky za tip

ja som temu zakladla pred 2 mesiacmi asi ale odozva skoro ziadna a pritom som si myslela ze to bude poriadny boom 🙂 ja som myslela ze to pozna skoro kazdy

weja
2. jún 2009

Lauritania, knihu čítam už 3.krát 🙂 a zdá sa mi, že v nej nájdem zakaždým ešte čosi nové 🙂
Wighy, kde sa dá zohnať DVD? nedá sa to stiahnuť niekde na nete? 😕 ahaaa.. už vidím, že Lauritania napísala, kde sa to dá pozrieť... 🙂

wighy
2. jún 2009

aj ja ju citam 3x ale uz len preskakujem kapitoli citam co ma konkretne zaujima a tiez nachadzaam stale nove veci 😵

dzio2
2. jún 2009

ako sa ktomu dostanem da sa niekde kupit dvd?

denisocka
2. jún 2009

je ak dvd aj kniha teraz v media klube po 400sk

tannawe
2. jún 2009

Dokument i kniha 😵 😵 taky doporučuju každému na "potkání" 🙂

denisocka
2. jún 2009

ja by som kupila,ale od niekoho od ruky,zda sa mi to drahe 😅

janulka7
2. jún 2009

AHOJTE. PRIDAM SA . JA SOM TU KNIHU DOSTALA OD MAMINI V CASE KED MI NEBOLO VELMI LAHKO A MOZEM VELMI ODPORUCIT. SUPER KNIHA. SNAZIM SA MYSLIET POZITIVNE AJ KED NIEKEDY JE TO DOST TAZKE ALE MUSIM POVEDAT ZE TO FAKT POMAHA . DOKONCA SA POMALICKY ZACINA AJ DARIT. UZ SA SNAZIM PRESVIEDCAT AJ MANZELA. ALE ON JE TVRDY ORIESOK.TAKZE TO BUDE TROSKA FUSKA ALE JE TO FAKT SUPER VRELO ODPORUCAM KAZDEMU.

lauritania
autor
2. jún 2009

🙂 jééé som rada , že ste napisali. 🙂 , ja som najprv kupila knižku mame , prečitala a darovala , no a teraz som sa k nej vratila , ale mam ju z knižnice a mam z nej vypisane rôzne úryvky čo mi pripominaju ako myslieť. a chystám sa spraviť si aj nástenku s vecmi ktoré chcem.... 🙂 😀
film simkedykolvek pustím na nete. čitala som aj tajomstvo príťažlivosti srdc - je super , idem si ju kúpiť , mala som len požičanu. 😉 inak , ani som nevedela , aké su knižky drahé , - no pre nás Secretky nič nieje drahé. 🙂 😉

perla200
2. jún 2009

fantastická kniha....nepustím ju z ruky, lebo sa bojím, že mi utečie to moje pozitívne myslenie...ale je v tom kus pravdy, nech si hovorí kto chce čo chce..... úžasné!!!!!

samsara
2. jún 2009

Chcela som si to pozrieť a mne tá stránka,, pozeraj eu" nejde ☹ ,dá sa to pozrieť ešte niekde inde a je to aj s prekladom?

eliotka
2. jún 2009

Holky, a nevíte, jestli to nevyšlo i v čj? Dost mne to nadchlo z toho, co píšete.

lauritania
autor
2. jún 2009

samsara - ano, dnes je nejaky problem sa pozrieť na tuto stranku. skus ešte niekedy inokedy. alebo zadaj tuto www stranku : charisma-seeker.com/2007/09/pozrite-si-zivoty-meniaci-dokument-the-secret-uplne-zadarmo.html , je tam tiež nejaky zostrih a taktiež veľa o secrete. 🙂
eliotka - malo by to byť vo všetkych jazykoch , určite aj v čj

lauritania
autor
2. jún 2009

no - ono to tam tiež nejak nenačitava.... skuste! ale to pozeraj by malo fungovať , možno len neskor ! 😒

eveen
2. jún 2009

mne to uz ide ........ta stranka 😎

denisocka
3. jún 2009

eli,šak slovenčinu by si zvadla,nie? 😀

eliotka
3. jún 2009

Holky, knihu jsme vůbec nenašla, jen dvd...

denisocka, nene, slo bych nezvládla. 😉 🙂

wighy
3. jún 2009

juuuuj som rada ze su aj ine baby vyznavacky tajomstva 😀 😀 😀

ja sa na naaastenku tiez chystam

baby pochvalte sa ake pokroky robite nech mame inspiraciu

ja mam zatial taky pokrok ze som kludnejsia, nevybuchujem a vlastne naco????ve bysom islaa sama proti sebe

kniha mi otvorila oci a pochopila som doteraz cely svoj zivot preco sa to vlastne stalo a tak 😉

lalitagopi
3. jún 2009

práve som začala kukať a tiež sa mi to velmi páči...hoci nie je to pre mna nič nové, už dávno som si vedomá, že veci, ktoré sa dejú okolo mňa, nie sú nahoda, a že čokolvek v živote môžem mať, ked to CHCEM a uverím tomu, že to mám.
akurat problém je, že často ani nevieme čo vlastne naozaj chceme, a ked sa nám to už stane, tak si vlastne uvedomíme, že sme to vlastne aaž tak moc ani nechceli, ...alebo že to človek potom môže zneužiť...
teda chce to poriadnu sebekontrolu...

hmmm....mňa napadli skúsenosti z mojho života, že už ako dieťa my všetci hovorili, že som super a vo všetkom najlepšia, haha a ja som tomu fakt uverila a ja som sa vo všetkom najlepšia aj stala 😝 😀
alebo moj pôrod...tak veľmi som chcela aby bol prirodzeny, bezbolestný ...atd, ale vo svojej mysli, som mala ovela silnejšiu meditáciu na to, že čo ak sa stane toto a čo ak to bude takéto...teda ani nemusím hovoriť ako pôrod dopadol 😒

dgm
3. jún 2009

Ahoj, na Tajemstvi jsem narazila na jedne dost dobre strance jewel.sk, clanky na uvodni strance jsou dobre, ale hlavne jejich diskuzni forum - super, je tam i ten film ke stazeni a i jine filmy na podobne tema ...
Jenom se divam, jak se rozproudila diskuze tady, uz nekdy vloni jsem davala tady na MK na knizku a film odkaz a adminky to smazaly ... no a dalsi odkaz byl presunuty do oblibenych filmu, kdy to uplne zapadlo ...
Ale aby to nevypadalo jako stezovani, melo to tak byt, az uzrala doba, tak je tech fanousku tady vic. 🙂
Na vanoce jsem tuto knizku davala jako darky sirokemu okoli a pribuznym, ted postupem casu mi to pripada dost zjednodusene, a prisla jsem na to, ze je to jeste trosicku jinak, ale jako nakopavaci cteni je to moc fajn...

wighy
3. jún 2009

veru veru najtazsie je si ujasnic co vlastne chce a presvedcit sa ze to uz mame lebo ludka povaha ma tendeciu pochybovat, bat sa verit a pod

lalitagopi
3. jún 2009

hmm...a napdla ma taká vec, že čo ak niketo niečo veeelmi chce, a sustreduje sa na to, ale zaroven skupina ludí sa sustreduje na to aby TO nedosiahol...
bežna materiálna sitácia...závisť..
tak kto zvíťazí? silnejší ?? 😕

samsara
3. jún 2009

Ahojte,
tak som si pozrela ten film,no,moje pocity sú viac než rozporuplné 😒 v podstate som sa nedozvedela nič nové,ide v podstate o pozitívne myslenie,autosugesciu,čomu ja teda dosť verím,ale film je tak ,,amerikánsky "urobený,čo mi dosť vadilo 😠,takže si idem kúpiť radšej knihu,tej dávam väčšiu šancu. 😉

netmona
3. jún 2009

lauritatiana,,dik za typ,,mám rada takéto knihy,,no pevná vôľa robí pokrok 🙂

lauritania
autor
3. jún 2009

čaute kočky. mne tiež už pred rokom spominal kamarat túto knihu , no nevenovala som tomu pozornosť až kym sa o tom nezačalo nejak viac rozpravať. ale som rada že som sa k tomu dostala. je pravda , že to nie je nič nove mať pozitívne myslenie , len touto knihou a filmom som si to viac uvedomila ,a čokolvek mi pripomenie vety z tej knihy. ked som sa zamyslela nad svojim životom tak som si pripomenula , ako som si veľmi veľa vecí naozaj sama pritiahla.či zlé alebo dobré. 🙂 no hlavne , že s tým niektom vyšiel , dal nas do obrazu , výborne to uviedol a ostalo to v našich mysliach. 🙂

felixko
4. jún 2009

ahojte kočky, ja mám knižku Tajomstvo príťažlivosti sŕdc, nie je to niečo podobné, alebo Secret nie je pokračovanie tejto knihy???