Secret - tajomstvo

lauritania
1. jún 2009

The Secret : úžasný dokument, ktorý sa stal obrovským úspechom nielen v USA ale všade na svete. Dokument je o tom, že sa dá dokázať úplne všetko, čo si zaumienime. Myslím teda som, stanem sa tým, o čom najviac premýšľam. V dokumente vystupujú rôzne osobnosti. The Secret zožalo obrovský úspech a vyšla už aj kniha spolu s audionahrávkou. Musím priznať, že mňa úprimne tento dokument pohltil. Snažím sa pozitívne myslieť, aby som priťahovala pozitívne veci do môjho života.Vrelo odporúčam. Učím sa myslieť len pozitívne / aj ked je to ťažké/ a nabíja ma to dobrou energiou. 🙂 Videla som aj film a čítam aj knihu. Už na tom fičíme všetky baby z práce a aj môjho okolia. A už sa nám aj začína dariť. No uvidíme , ako sa to naše myslenie vyvinie ďalej. 🙂 Ono je to celkom aj zábava. Už ste to čítali?

teodorka
10. okt 2009

dali4 to si si kedy zmenila foto? 🙂 🙂

dali4
10. okt 2009

teodorka... dneska 😅 . Baby z Kontaktu s anjelmi mi túto fotku všelijako prerobili, tak si ju mením. Hen ten chrbátik kvetinkový 😀 ... to bol len taký úlet...

teodorka
10. okt 2009

no oni to s fotkami vedia 🙂 🙂 vsak Vas tam citam 🙂

simlenka
10. okt 2009

Ja sem nakukuji chvilicku a Dali uz ma od te doby treti avatar 😀 Myslim,ze to zacinam chapat,taky si vybavuju par veci v zivote,ktere vysly,protoze jsem jim absolutne verila a povazovala je za predem vyrizene. Ale co kdyz me prepadnou pochybnosti? Muzu je rychle zapudit pozitivni myslenkou,ale strach je previt.Bude to opravdu tak ze negativni myslenka je mnohem slabsi nez pozitivni? Potom by prece bylo vsechno strasne snadne. Je to opravdu snadne?

ada32
10. okt 2009

ja knihu nemam dozvedela som sa o nej az tu a urcite si ju kupim.

len podla toho co tu pisete som presvedcena ze funguje.
ja vlastne takto zijem uz niekolko rokov. 🙂 a ani som nevedela ze fungujem na baze tajomstva.
od momentu ked som samu seba presvedcila ze zivot ktory zijem je vyborny a mam sa naozaj dobre,od vtedy sa mi skutocne dari.po vsetkych strankach.
a cim viac som spokojna a vdacna za to co mam a ako mozem zit,tym je to lepsie.
a ja som sa naozaj odrazala od sameho dna.

simlenka
11. okt 2009

Jeste se chci zeptat,jak tu nekdo psal,ze si jeho znama prala vyhrat v praci... Proc to bylo spatne? Proc konkretni novy boty jsou o.k.,ale konkretni zdroj financi ne? Taky pokud to teda chapu dobre tak treba s tema penezma ( zrovna ctu kapitolu o penezich),ja si mam prat a predstavovat blahobyt,ale nemam pro to nic delat,krom kroku popsanych v knize (pozadej,ver a ziskej + ten vdek,dekovani atd),takze jit si vsadit sportku uz je spatne a mam cekat,az mi nekdo omylem posle na ucet penize? Nebo treba v ty casti o hubnuti a ziskani idealni vahy - soustredit sd na vahu jakou chci mit a necvicit,protoze to uz je v rozporu s Tajemstvim,nebo ne? Protoze nekomu je cviceni neprijemne a podle knihy se mam soustredit jen na prijemne veci. No,uz se tesim,az to doctu,pze budu muset znovu a asi si delat vypisky,abych nezapominala a lepe chapala.

dali4
11. okt 2009

teodorka... my dve sme asi moc spolu nedebatovali v Kontakte s anjelmi, ale pamatám si ta 😉

katrin21
12. okt 2009

similenka: mozes si priat aj nieco konkretne, ale nikdy nevies ako to k tebe pride, mozno v uplne inej forme a nebude to zajtra 🙂

a hlavne, ty nesmies ani na chvilu zapochybovat a uz si seba predstavovat , ako to mas, co chces.. napr. ked turim po babatku, tak uz si viem predstavit seba , ako mam brusko, ako si hzo hladkam, ako vizim babaatko.. treba na to zacat chysat veci..

je tam pribeh muza, kt. nemal partnerku... potom si uvedomil, ze vlastne nic nerobi preto, aby ju mal.. ze vlastne ani v skrini ma tak plno veci, ze ani by sa mu tak ziadne jeho lasky uz nezmestili... a tak urobil poriadok, zacal robit priestor pre svoju partnerku a za pol roka alebo kolko, nejaku streto a je s nou 🙂)) takze ono to ale nikdy nie je tak, ze nic nemusis urobta z neba ti to spadne.. treba byt otvorený podnetom, napr. ked nieco co ti moze umoznit priblizit sa k tomu snu pride a ty si vtedy povies, ze sa ti prave nechce, tak to odozenies a ides zas od nuly....

vzdy sa hovori, ze viera je polovica uspechu, aj v liecbe aj vo vsetkom 😉

vlastak
12. okt 2009

ahojte dievčatá, ak si chcete kupiť túto knihu v internetovom kníkupectve abcknihy ju majú za super cenu " Tajomstvo - The Secret Rhonda Byrne Fragmenty Veľkého tajomstva sa po stáročia vynárali v ústnej tradícii, v literatúre a v náboženských či filozofických dielach....»u Odp. cena knihy : 13,24 € Naša cena knihy : 9,80 € 295 Sk " Dokonca si ju môžete aj osobne prevziať ale je to na Starej Turej.

renatkas
12. nov 2009

ahojte, tak ako sa vam dari s tymi pozitivnymi myslienkami? Uz sa zacina plnit ako ste to zacali praktizovat?

teodorka
12. nov 2009

renatka ...stastie je cesta ...stastie nie je ciel 🙂 🙂

macka01
13. nov 2009

Teo to je pekne,o tom šťastíčku.No ked pozriem do minulosti,bola som hodne pesimistická,bala som sa snívať o niečom,lebo som si myslela že to ja pri svojom"šťastí"nikdy mať nebudem a tak...Ale človek sa rokmi stále učí a niekedy aj to snívanie nás posúva dopredu.Si poviem a prečo nie aj ja,ked sa to iným podarilo?Tieto týždne riešim istý problem s pozemkom na bývanie,je to čisto materialna záležitosť,ja viem,ale veľmi to chcem,stale na to myslím,veľmi si to želám aby sa všetko dobre vyriešilo a ked počujem syna ako o tom novom domčeku už básni tak ma to povzbudzuje aby som verila a dúfala.VERIM a DUFAM.Občas sa to zdalo už že z toho nič nebude a potom sa to nejak obrátilo a zasa to je na dobrej ceste.Takže snád.Ale priznám sa občas ma prepadnu aj pochybne myšlienky,no dufam že neovplyvnia tie pozittívne.

macka01
13. nov 2009

A teda musím pripísať,že aj vaše príspevky na veľmi povzbudzujú k dôvere,že sa to dá.Dakujem 😉

renatkas
13. nov 2009

ja som to vcera skusila s tym parkovacim miestom 😀 priala som si aby bolo jedno volne parkovacie miesto pred nasim barakom ked manzel pride z treningu a predstavte si bolo (co inokedy nikdy nie), len taky problemik ze bolo mensie ako si vyzaduje nase auto 😀 takze sa to ubera celkom dobrym smerom.
Inak aj ja sa tym v podvedomi nejako riadim a vedela som o tom uz pred tym ako som si pozrela Secret, viem ze ked na nieco intenzivne myslim a predstavujem si to, tak sa to splni, niektore veci pravidelne, co vsak nie je vzdy v moj prospech, kedze obcas clovek nedomysli vsetko.
Len nejak nedokazem mysliet na to aby sa zlepsila nasa financna situacia, ale aj to sa postupom casu snad naucim 🙂 Dolezite je, ze mame dostatok lasky od nasich najdrahsich, nie?

perla200
14. nov 2009

jej super, že existujú ludia, ktorí veria....veria takýmto veciam....aj ja verím....tajomstvo mi zmenilo život a mení opät...super....

alca85
1. feb 2010

čítali alebo videli ste to? V čom vám to pomohlo?

macka01
1. feb 2010

nevidela, nečítala,len o tom veľa počula a čítala O TOM nie konkretnu knihu.A pomohlo asi v tom,že dufam v to,čo sa na počiatku zdá aj nemožné,pozitívne myslím,pozitívum sa ku mne vracia.Dufam v dobro,to sa snažím v každom nájsť,niekedy je to ťažké,....

alca85
1. feb 2010

ja som to ešte nečítala a ani nevidela, ale raz sa mi stalo tiež niečo neuveriteľné. Buď pri mne stáli všetci moji svätí, alebo to bolo silou mysle. Keď som maturovala, samozrejme, že som nič nevedela a ani som sa moc neučila...no z každého predmetu som vedela jednu otázku a tak strašne som si priala aby som si to vytiahla alebo aby som si vytiahla niečo veľmi ľahké, až som si naozaj z toho množstva otázok vytiahla práve tie, ktoré som ovládala alebo také čo sa dajú ľahko obkecať. 🙂
No už som si stiahla z netu tú knihu, tak sa pustím do čítania, alebo si radšej počkám na film. 🙂

barica
1. feb 2010

alca85, já to četla, pomohlo mi to hlavně myslet pozitivně🙂 a také zjistit, že člověk se musí pořád učit🙂... určitě zajímavá knížka a stojí za to si ji přečíst... nicméně ne vzdy je to takto myslet jednoduché...

alca85
1. feb 2010

no to pozitívne myslenie mi dosť chýba.....skôr si vravím to nedokážem, nezvládnem a tak....ale vtomto si myslím, že majú dosť veľkú zásluhu moji rodičia, lebo keď so chcela ísť ako malá napr. na nejaký krúžok, tak ma vždy od všetkého odhovárali....tam nevydržíš, načo ti to bude, zachvíľu ťa to nebude baviť, to nezvládneš a tak....no pravý opak toho čo by mi mali hovoriť 😖

barica
1. feb 2010

hm, to mas pravdu, ze nekdy rodice delaji chybu, ale na druhou stranu je strasne moc fajn, ze jsi si to uvedomila, kde je zakopany pes a muzes s tim bojovat!

zuzka1.
1. feb 2010

knihu som cotala niekedy cez leto, v podstate tak zijem odjakziva, preto kazdy kruti hlavou co to mam ja za stastie. NIe stastie, ale pozivne mylsenie, pritahuje pozitivne veci. Je to super.

Obca sma premohne strach v myslienkach, ze co ked to skonci, ziadne stastie nemoze trvat vecne a podobne, ale snazim sa to zahnat 😉
trea byt dobre naladeny , spokojny sami so sebou, co je zle , zmenit a tesit sa z kazdej malickosti , ktora s anam podari.

alca85
1. feb 2010

no budem musieť to svoje myslenie prehodnotiť.....ale je pravda, že čo som v živote veľmi chcela to sa mi aj podarilo....

spevacka
1. feb 2010

ahoj alca 😉 , no predstav si, že moja mama presne to isté, dala som si prihlášku na VŠ-"tam sa nedostaneš, to nedokončíš" napr. minule som žartovala, že ja bude raz primátorka mesta a mama, že "no úúúrčite..." a mm len poznamenal, "tak tomu sa hovorí pozitívna motivácia 😉 😉 😝 "
hrozné, počuť to od rodičov, však?

marianka79
1. feb 2010

baby viete ze je aj pokracovanie filmu?Tajomstvo som videla knihu si kupim.To najdolezitejsie v tom filme vraj nebolo???!!!Opus-klúč je pokracovanie ved nepotrebujeme k otvoreniu dverì ten spravny kluc???

adrioska
1. feb 2010

Ahojte baby, chcem sa spytat...tie ktore ste citali knihu...je tam napr. nejaky navod, ako prekonat velky strach z niecoho, trebars aj fobiu a tak, proste nejaky navod, ako sam seba prekonat a tym padom sa tiez naucit mysliet pozitivne?

alca85
2. feb 2010

spevacka ja ti verím, určite to dotiahneš na primátorku..... 🙂

depecko
2. feb 2010

ahojte,tak ja som najskôr čítala knihu,lúskala som ju po večeroch asi aj dva mesiace 😀 ,potom som sa náhodou dostala k filmu,je super,ako prerozprávaná kniha,všetko z knihy je vo filme 🙂 .Ale kniha je kniha,.
No a k Tajomstvu.Tajomstvo je to,že to ako myslíme je náš život.A keď niečo naozaj naozaj chceme,veríme tomu,tak to aj dosiahneme.To je celé.Treba len tomu veriť,upevňovať to,... 🙂 A moja skúsenosť.Funguje to.Veľmi veľmi som si niečo želala,ale splnenie mi v tom čase prišlo nereálne,a výsledok...pomaličky sa mi to plní 🙂 Iný príklad-cestovala som autobusom sama dlhšiu trasu a som známa tým že mi býva zle v autobuse,srdce mi bije na poplach,tak večer pred cestou som si predstavovala ako mi po ceste nič nie je,ako sedím v predu a šoférovi hrá moje obľúbené rádio/Adela a Sajfa/ 🙂 .Verte alebo nie,všetko tak aj bolo.Aj to rádio. 😀

marianka79
2. feb 2010

depečko ja čokolvek si predstavím sa mi takisto ako aj tebe aj splní je to krásne 🙂 začalo sa mi darit v práci aj s peniazmi je to ok aj v živote mi všetko vychádza ako si predstavujem len tiež ma trápi to čo tu bolo spomínané ak ja si prajem napríklad spoločné bývanie s priatelom a on je v tom pesimistický že to je malá pravdepodobnost ktoré prianie vyhrá???proste každý ked si povie opak ako to dopadne?to je asi večný boj ☹

marianka79
2. feb 2010

pardon tákniha sa volá THE KEY-kluc