Secret - tajomstvo

lauritania
1. jún 2009

The Secret : úžasný dokument, ktorý sa stal obrovským úspechom nielen v USA ale všade na svete. Dokument je o tom, že sa dá dokázať úplne všetko, čo si zaumienime. Myslím teda som, stanem sa tým, o čom najviac premýšľam. V dokumente vystupujú rôzne osobnosti. The Secret zožalo obrovský úspech a vyšla už aj kniha spolu s audionahrávkou. Musím priznať, že mňa úprimne tento dokument pohltil. Snažím sa pozitívne myslieť, aby som priťahovala pozitívne veci do môjho života.Vrelo odporúčam. Učím sa myslieť len pozitívne / aj ked je to ťažké/ a nabíja ma to dobrou energiou. 🙂 Videla som aj film a čítam aj knihu. Už na tom fičíme všetky baby z práce a aj môjho okolia. A už sa nám aj začína dariť. No uvidíme , ako sa to naše myslenie vyvinie ďalej. 🙂 Ono je to celkom aj zábava. Už ste to čítali?

luciafar
26. jan 2012

Caute, tak vidím že nás je dosť veľa ktoré čítame takúto literatúru. Osobne vam môžem odporučiť knižku "Sila pozitívneho myslenia od Norman Vincent Peale". Síce v nej dosť spomína Boha a náboženstvo ale pokial vam to pri čítaní nebude vadiť tak je to úžasná kniha. A potom ešte "Pierre Franckh-Prejte si jednoduse,ale úspešne." Všetky tieto knihy pôsobia úžasne na psychiku. Myslím že to naozaj funguje len niektoré veci trvajú veľmi dlho kým sa splnia🙂

kostka211
26. jan 2012

@luciafar :presne tak, vsetko, co si clovek zela a po com tuzi sa splni, len zalezi od toho v akom rozsahu a kedy.Niekedy sa stane to, ze clovek, ktory tyzi po cloveku, co ho bude milovat ako svoj zivot naozaj stretne cloveka, co ho bude svojim sposobom milovat nadovsetko, ale ten clovek moze byt zaroven aj tyran, co domov nedokaze priniest halier, clovek tuziaci po dietati ho aj po 20 rokoch moze mat, ale dieta moze byt postihnute, cize niekedy sa stanu veci, ktore su zarazajuco rozpoluplne

zvedavamt
18. mar 2012

Kto nema cas citat, je tam cely filn po cesky:

https://www.youtube.com/watch?v=sQtj22HYIpE
zvedavamt
18. mar 2012

a tu je odkaz na stahovanie zdarma, ja uz som si doplnila kniznicu motivackami :

https://www.youtube.com/watch?v=sQtj22HYIpE

je tam aj KLIC od J. Vitale v pdf

perla200
21. máj 2012

dievčatá dalie dve knihy čítam - tajomstvo plánu mojho života a tajomstvo sily srdca..... kto to čítal?

bubinko83
23. máj 2012

baby zase sa mi spnil "sen" z tejto knižky .Ideme predat byt a kupit vačši ,velmi sme si to s mužom priali a mame to tu. Kupec na naš byt nam prišiel fakt z čisteho neba ,pretože to kde byvame sa zle predavaju byty ,lebo ich je dost v ponuke a su staršie. Takže je to užasne a ja sa velmi tešim a vidim aku obrovsku silu ma myšlienka. Zase som sa presvedčila že to naozaj funguje 😎

perla200
23. máj 2012

bubinko....super mali by sme to tu nejako rozbehnúť

eliiis
5. jún 2012

Ahoj holky, zdravim po delší době. Pokud si vybavujete černošku která mluví v tajemství tak napsala úžasnou knížku. jmenuje se navzdory všemu. je to jeji osobnípříběh na kterem ukazuje jak to všechno funguje. doporučuji 😉

perla200
16. okt 2012

baby kde ste?

perla200
5. dec 2012

no tu nikto nemyslí pozitívne?

zlotazla
5. dec 2012

@perla200 ale mysli 🙂

perla200
6. dec 2012

@zlotazla to je super🙂

zlotazla
12. jan 2013

@perla200 ahoj 🙂 ako ti ide pozitivne myslenie?ja som prekrocila svoju hranicu pohodlia a dala som vypoved v praci a odstahovala sa 🙂 teraz som zacala novy zivot,hladam si novu pracu a taaak 🙂 krasny vecer zelam vsetkym 🙂

perla200
14. jan 2013

@zlotazla ty kokso riadn ezmeny....a to už prečo?
no mne to sem tam ide a sem tam nie....ale pracujem na sebe......

zlotazla
20. jan 2013

@perla200 prepáč že tak neskoro neukazovalo mi to tvoju reakciu 😒
Nebola som šťastná a na Bratislavu som nemala až také dobré spomienky.vždy som chcela odísť tak som si povedala že buď teraz alebo nikdy.ešte stále tomu neverím,že som sa odhodlala 🙂
Aj mne to raz ide a raz nie aké nevzdávam sa 😎

perla200
26. jan 2013

@zlotazla toje úžasné.........ja som teraz začala čítat Zázrak od rhondy....a je úžasný......... odporúčam

beruska9561
26. jan 2013

@perla200 a nie je Zazrak od Rhondy to iste ako Tajomstvo len popisane inymi slovami? Zvazujem,ze si ju kupim

betati
26. jan 2013

@perla200 ja myslím pozitívne každý deň 😵

bonaquaba
26. jan 2013

@bubinko83 tak to je teda super, my tiez chceme predat byt a ist do druheho,ale akosi sanam nedari tento predat,musim viac mysliet 🙂

zlotazla
27. jan 2013

@perla200 ja mám rada knižku pros a dostaneš alebo miluj svoj život.tie knihy som prečítala milión krát 🙂

perla200
28. jan 2013

@beruska9561 nie....je to o vdačnosti, sú to také cvičenia a musís si robit poznamky, ale je to super.....je to také zhrnutie tajomstva a sily ale už pre pokročilýchpodla mna..... kup ju a budeme si písať zažitky🙂

@betati to je úžasné.....možme sa podporovať🙂

betati
28. jan 2013

@perla200 mne sa veľmi osvedčilo ďakovať za všetko...aj v ťažkých chvíľach si spomenúť na to množstvo dobra, ktoré ma postretlo v živote. A keď je zle nedobre a nevidím východisko, poviem si slovíčko: DôVERUJ! Možno ešte dnes to vnímam ako tragediu, ale po čase sa ukáže, na čo bola dobrá tá "skúška" 🙂
@bonaquaba nie len myslieť ale aj vizualizovať a tešiť sa na výsledok 😵

perla200
28. jan 2013

@betati ale vizualizovať....stale? to si musís akoby vytvoriť svoj sen a cítit sa dobre a čo najčastejsie na tomyslieť že?

betati
28. jan 2013

@perla200 keď k myšlienkam pridáš túžbu, radosť, emocie....tak sa to zosilní! Nechcem trepnúť, ale vlny srdca sú 500?, 5000? krát, ....rádovo silnejšie ako mozgové vlny 😵

perla200
28. jan 2013

@betati aha takže stačí že si v hlave premietam nejaký scenár a hodím k tomuemocie ano?

betati
28. jan 2013

@perla200 dá sa to tak povedať 🙂...proste, tešiť sa na výsledok! Predstavovať si, aké to bude, keď to už bude!

perla200
28. jan 2013

ako to celé bude prebiehať že?
@betati

chinqette
28. jan 2013

Ahojte .Nachadza sa tu niekto z Bratislavy ,kto sa zaobera duchovnymi ,ezoterickymi , vesteckymi vecami ? Rada sa zoznamim a blizssie spriatelim s niekym ,kto toto vsetko co sa deje dokaze vidiet inak -tak skutocne ,tak naozaj ,tak ako by to v pravde malo byt ... Ja viem o com to je ,len mi je smutno ,ze som nemala nikoho ,s kym by som toto vsetko zdielala a vazne DAKUJEM za spriaznene duse uz teraz !!! Chcem poziadat len telefonicky kontakt .Dakujem ,zdravim ta ,Andrea .0944096986 ,0904521461 . 🙂 😀 😵

perla200
28. jan 2013

@chinqette a ty to tak dokazes?

beruska9561
28. jan 2013

@perla200 takže si ju pri prvej príležitosti kúpim, už sa na ňu tešííím. Čítala si Hiraxa Baričáka Šlabikár šťastia? úžasná kniha plná energie, vždy ma dobije ako baterky.