Sedačka pre dieťa na bicykel. Upevniť ju spredu alebo zozadu?

other_side
16. apr 2007

ahojte baby 🙂 neporadili by ste mi? 😉 mam 1,5 rocneho synceka a chcem mu kupit sedacku na moj bicykel, no neviem ci je lepsie dat ho na nu spredu bicykla alebo zozadu? ake s tym mate skusenosti? diky 😵

hairline
24. mar 2013

@strawberry17 predne sedacky su len do 15kg. Takze urcite zadnu.

jarka160
16. apr 2013

mám v bazari sedacku do predu na predaj.

garfieldik
1. máj 2013

Nasa dcérka si zamilovala prednú sedačku WEERIDE Kangoroo, používali sme ju od 1,5 do 3,5 roka. Radi chodíme na bikoch aj po lesných a polných cestičkách, kde sa nám táto predná sedačka velmi osvedčila - Miška sa cítila bezpečne, ako v náručí, mohla sa OPRIEŤ VPREDU a všetko pekne pozorovať, ukazovať a rozprávať sa🙂 Dnes sa tam už veľmi nezmestí (4roky), tak sme kupili novu, do zadu, ale ten čas čo bola vpredu, sa mi viacej pačil🙂 PONUKAM ju na PREDAJ za 50 eur (z pôvodných 99 eur). Tu je link http://www.cyklosedacky.sk/?page_id=7 Daniela 0918430500

jajabajaja
20. aug 2013

@garfieldik ahoj, este mate tu sedacku na predaj?

koczka
3. apr 2014

Predám sedačku prednú I-bert, ako novú! ak má niekto záujem info v správe.

ddd1010
2. máj 2014

kupila by som i_bert, predáva niekto?

majus1244
23. máj 2014

@koczka mozem vidiet tu sedacku?

koczka
23. máj 2014

@majus1244 už je predaná... 😉

danielakatinova
3. júl 2014

@garfieldik Dobry vecer... Viem, ze asi uz davnejsie ste pisali o tej sedacke, ale mate ju prosim Vas este ? Dakujem. Daniela 🙂

koczka
28. mar 2015

sedačku som už predala 😉

mita9
23. apr 2015

@garfieldik dobry den, mate ju este na predaj?

amalka421
30. máj 2015

Ahojte, vedel by my niekto poradit, ci sa da predna sedacka namontovat na odperovany bicykel? pridam fotku aby ste my poradili.. ci sa da no tento ma moja sestra, ja mam nieco podobne.. Dakujem

pele
9. jún 2015

@amalka421 bud sa davaju na tu ciernu tyc pod riaditkami, to musis ist skusit, ci sa ti to tam zmesti, vacsinou je to podla obrazku tazko zistit, zvykne to byt len len, ale takto na prvy pohlad vyzera, ze by to slo., alebo sa davaju na tu dolnu sivy tyc, ale tu mas podla mna hrubu. Odpruzenie nevadi, ba pomoze dietatu, aby malo pohodlnejsiu jazdu🙂

pele
9. jún 2015

Kazdopadne nam vpredu sedacka nevydrzala dlho, ani nie kvoli max 15 kg, ale potom mi dcerina hlava zavadzala vo vyhlade. Tak do 2 rokov cca len.

amalka421
14. jún 2015

Dakujem. no uvazovali sme o zadnej ci sa da.. alebo take zelene co maju moji rodicia. o takomto nieco.. moji rodicia maju taketo nieco a nosili nas dlho na tom.. dali nam tam podusku a sedeli sme .. len sme museli nozky davat na siroko aby sme nedavali do kolesa..neuvazovala by som o nicom kebyze sa nauci dcerka bicyklovat.. lebo bude mat 4 roky a nevie sa len sa jeduje..a ked sa niekam ponahlam a musim bravat sosebou tak ju neviem posadit nikde..

pele
15. jún 2015

My sme to volali vozit na saragli🙂 Nuz snad prezije a zvladne to. 4 rocnu uz dopredu nieeeee. Vysoka a tazka bude. Alebo jej kupte lahky bicykel, napr frogbike, na tom sa lahko nauci byciklovat. Normalne su tazke. Pripadne kolobezku - ak sa len presuvat potrebujete, alebo este aj odrazadlo - firstbike aj do 5 rokov vydrzi.

amalka421
19. jún 2015

@pele
Dakujem, my mame kolobezku, na nej ide ako sarkan ale nevie sa naucit brzdit, brzdi stale nohou. Ano rozmyslala som nad bicyklom, ale ona je nevyspytatelna., ked jej to nejde jedu je sa a uz potom nechce skusat, a on neni tazka skor lahka ma len 14 kg moja sibalka 🙂 teraz bude mat narodeniny tak zvazim ten bicykel.. Dakujem za radu, uz som bola zufala a v tak nerozhodna ze som nevedela co mam robit.. Dakujem
pekny dnik prajm

pele
19. jún 2015

@amalka421 nie je za co. Tak poskusajte mozno aj tu sedacku niekde v obchode, ale skor by som povedala, ze ti bude vpredu vadit vo vyhlade. Hadam najskor ten bicykel zmakne. Moja sa naucila na lahkom okamzite bicyklovat, mala predtym odrazadlo, tak verim, ze by vam to slo, hadam ani nebude preco sa jedovat🙂 Teda ak nemate velke kopce, este do tych to ide trosku tazsie. Pekny den aj vam.

hlinxka
7. sep 2015

baby nemate problem udrzat dieta na bicykli v zadnej sedacke??...

dealer555
8. sep 2015

skus kupit cez he.sk,cez tento link budes mat zlavu...

http://www.kuponyzdarma.sk/hej-sk/

fazulka7
10. okt 2015
Používateľ fazulka7 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od fazulka7.

Ak už máte väčšie detičky, tak na tomto e-shope som objavila strašne pekné detské cyklodresy. Ak by ste chceli na vianoce kúpiť 🙂 http://www.proficyklodresy.cz/deti/

mirkace
31. mar 2016

@hairline prave som to pozerala na nete, lebo som sa bavila o tom so sesternicou - a su do 22kg

amalka421
1. apr 2016

@pele uz sa my dcerka naucila bicyklovat tak uz nepotrebujeme ani som nekupovala.. 😀

ivulkap
4. jún 2018

Ahojte, chcem sa spýtať, je vhodné kupovať ešte sedačku na bicykel pre skoro 4-rocn.chlapca s cca 20kg? Ďakujem

janifer
4. jún 2018

@ivulkap nas skoro 4 rocny uz ma od jari svoj bicykel a bicykluje

julinka29
1. aug 2018
Používateľ julinka29 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od julinka29.

takže všetci sadnete na bicykel a bicyklujete sa ako rodinka?

anulienkalenka
2. jan 2019
Používateľ anulienkalenka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od anulienkalenka.

@ivulkap zaleži aj na vas. Podla mna by bolo dobre ak by mal svoj bicykel, alebo aspon odražadlo. Inak ak idete na dlhšiu turu a sam to na bicykli ešte nezvladne, tak kludne. Len musiš počitat s tym, že tych jeho 20kg pekne pocitiš

12romi34
27. jan 2019
Používateľ 12romi34 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od 12romi34.

doležite je, ake velke je dieta a ake je šikovne. Ak je to nejaka dlhšia trasa, tak kludne ho posadit do sedačky, teda ak sa tam zmesti a budeme mat dost silne nohy to utiahnut, ušlapat. Ale ak je to kratka trasa, mal by mat bicyklik svoj

magda15
Odpoveď bola odstránená
Zobraz