Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

rony253
1. máj 2009

a sem este stale chora cela family, aj moj muz. idem trosku lahnut k malej ak este pospi. papa

eweny
1. máj 2009

rony, ja som davala normalne maslo

eweny
1. máj 2009

rony, tak skore uzdravenie prajem..aj Petko je nejaky soplavy, ale pripisujem to momentalne zubkom..

eweny
1. máj 2009

a musim pochvalit fotocky, co ste mali stretko..vsetky tri deticky su nadherne a samozrejme aj ich maminky 😉

winona24
autor
1. máj 2009

zábavka od ukončeného 8.mesiaca..... 😝

ka3n
1. máj 2009

babeny, aj moj maly uz papa toho vela, aj rozky a biele pecivo, uz moze povedal doktor.

rony253
1. máj 2009

tak Sara uiz svoj obedik pekne popapala, pred obedom pospinkala hodinu a pol aj so mnou, ale mne z nosa tecie aj muzovi, jedna radost a sara huhne s nosom, sem tam sa jej naplni, dycha pusou
ew dakujeme

rony253
1. máj 2009

dievcata, teraz som si vsimla, ze ma sara na hornom dasienku taku bielu bodku, zeby nam uz nieco rastlo?

zabavka
1. máj 2009

win myslíš to hami?

vejinka
1. máj 2009

rony to bude prvy zubok 😉

ka3n
1. máj 2009

ahojcek, aj moj maly je uz naobedovany, som mu robila polievocku so slizikmi a teraz vonku haja, idem si hacat k nemu na lehatko..
veji, aj ja idem zajtra do mesta do TT, chcem tie ponozticky pozriet pre maleho a potom ideme kupovat take letne veci 🙂) slnecnik, nieco na grilovacku a tak...no a chcem pozriet aj tu trojkolku leonardo..

vejinka
1. máj 2009

kde ste zasa vsetky?

vejinka
1. máj 2009

ka3n to ti zelam prijemne nakupy... 😉

vejinka
1. máj 2009

ja som troska sondovala a nasla som nafukovaci bazenik na mmb za 4 € ale ja predsa len pockam na tie akcie co budu v kaufiku..lebo ak by som teraz kupila tento tak potom budem buchat hlavu ze som mohla kuoit tamten...uz sa poznam 😀

vejinka
1. máj 2009

boooze aj tu spim...maly mi zaspal az po jednej a tak som si xcela ist k nemu ale do posielky sa nezmestim a zasa co by som robila v noci

vejinka
1. máj 2009

teda okrem kojenia....obtazovala muza? 😅

ka3n
1. máj 2009

tusim tu vedies monolog 🙂) no ja beham trosku po nete, hladame nejake zahradne nabytky a tak..vies co ja velmi rada nakupujem, tak sa tesim.

vejinka
1. máj 2009

ja tu uz spim... 😔

ka3n
1. máj 2009

Zabavka, ved mala sa ti z bebe pudingu predsa neotravi..v klude jej ho moze dat s nutrilonom...sa neboj tak moc skusat nove veci..moj maly uz skoro vsetko papa..

ka3n
1. máj 2009

fúúúha nikde nikoho...🙂) co porabate?my akurat zakladame gril a ideme si robit klobasky..mnam..sa tesim.

vejinka
1. máj 2009

ja prezliekam obliecky ..perem vesiam maly mi pred chyvilkou ma zem vykydal celu kasu ..mame koberec takze radost umyvat to a nielen to...krmil ho muz a jemu vysmykol misku ...a krmili sme v obyvacke no a tak nestatsne sa to vykotilo..cely kocik a hlavne koliesko na kociku a cela rucka aj tam dke je brzda..no uzas doteraz som to umyvala..zuriva ako pes..keby som nehovorila sto krat muzovi ze si to ma polozit na stol a po lyzickach mu davat a druhou rukou mu ma drzat ruku..nepocuvol ma a este sa aj urazil ze mu neioc vycitam..vrrr ti chlapi 😠

vejinka
1. máj 2009

teraz ideme kupat

ollako
1. máj 2009

ahojte my sme sa konecne dotrepali domov, dnes ked maly zaspal okolo jednej, tak som ho nechala mamine aby dohliadla a ja som isla na stavbu pomoct svokruse dat chlapom obed a potom sme umyvali tu hromadu riadu 😝 , ale maly vraj vydrzal spinkat hodinu aj dvadsat minut, tak mamina s nim nemala vela roboty, potom som okolo tretej prisla domov a mamina mu uz chystala bananik, tak spapkal, ale samozrejme cicku chcel tiez...no a potom sme islli von, mrkli sme znova chlapov a maly okolo piatej zaspal asi na 40 min...taak sme mali dnes celkom dobry denny spanok 😎
som zvedava aka bude noc urcite zas horor 🙄
a tu co noveho? 😕

rony253
1. máj 2009

no tak ja to tu sledujem, ale nikoho nikde. Jedina vejinka. Ja som nic nepisala, lebo nebudem si pisat sama som sebou. my uz spime. pojdem daco zjest. este stale mam opuchnute to miesto vzadu pos clenkom, muz povedal, ze mam asi v sebe vela vody, ja som mu povedala, ze v tehotenstve som nemala take opuchnute ale to este aj boli, takze to pripisujem dacomu inemu, nic sa neda robit, ak to do pondelka neodpuchne musim ist k doktorovi a mala by som ist aj na gyndu, mala som tam ist uz pred mesiacom. musim si urobit termin.
veji nic si z toho nerob, chlapi su uz taky. Mal ho umyt on a aj ten koberec a kociar, ked bol taky mudry. Len sa neznervoznuj.

rony253
1. máj 2009

Olla nic noveho tu nie je, proste tu sa uz ani skoro nikto neukazuje, no asi nemaju babeny cas, mne ked mala zaspi, chcem troska oddychnut a pokecat a nie je s kym a ked ma to uz omrzi cakat, ci dakto pride, vypnem to a rano ked zapnem, riadne nocna diskusia, ale to nie vzdy. tu je este stale take pocasie na prd, trosku poobede vyslo slniecko tak sme hned vysli na terasu a Sara sa cuduj svete zaspala, a to bola len hodinu hore od posledneho spanku, asi ju zlozil ten vzduch, ale uz ho potrebovala, uz tolko nesopli, ale ja s muzom kvalitne. Sme tu jak v Lazarete.

ollako
1. máj 2009

rony ahoj....ja idem kupat maleho... ale vecer sme urcite pridem mrknut
to vies vonku je pekne, tak asi vsetky labzuju 😀 , teda ja urcite...s malym idem kazdy den tak o druhej, tretej von a sme do vecera, a cez vikend cely den..tak na net nieto casu 😝

claudinka
1. máj 2009

ja vas nestiham vooobec citat 😖 cele dni mam furt nejaky program v poslednej dobe, maly mi stale spinkava 3x denne 30 minut.. a ked som na nete, skor kukam kociky a rozne vecicky ako vas docitavat 😀 hanba mi 😅
strasne fuka, doobeda sme boli cela muzikova rodinka na rybach za svokrom, pri Seredi su na Vahu, tak sme odtial isli skor domov, sme tam mali byt do vecera, ten nechutny vietor bol neznesitelny 😒
co je tu nove? kto ma co nove? zubky, niekto uz chodi, ide do jasli? papate uz nieco nove niekto? 😀 sup sup

zuzana1710
1. máj 2009

ahojte..herecka mi uz spinka...tak rychlo ubehne ten den,ked sa jej stale venujem.

ka3n,si mi urobila chut na grilovacku..hned by som sla..aj my planujeme,len musi byt trochen lepsie pocko..nie takyto vetrisko..

najviac sa tesim na malej narodky..to som vymyslela,ze urobime narodeninovu grilovacku s celou rodinkou.sa velmi tesim..jak dobre,ze drobci su v teplom mesiaci narodeni,ze?nie ako ja oktobrova..to sa dalo vzdy oslavovat len v krcmach 😀 😀 😀 😀

claudinka
1. máj 2009

aj my sme dnes grilovali a som najnenazranejsia zo vsetkych 20-ich, co sme tam boli 😀 😀

zuzana1710
1. máj 2009

claudi,vitaj v klube.. 😀 😀 ja sa stale vyhovaram na kojenie..ze musim vela papat...a samozrejme aj kysnut..