Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

winona24
autor
1. jún 2009

ka3n skvelé....aj ja si musím kúpiť...lebo tie čo som mala,som dala segre,pretože podprdy neoblečiem už asi nikdy

anickaajanko
1. jún 2009

a nebude ti vidiet jazvu po cisarskom

ka3n
1. jún 2009

to ja zase som hladala iba same A--cka 😀

no plavky mam, len kupko nikde a pekne pocko tiez 🙂)

jurocko
1. jún 2009

hodila som nove fotky
idem si dat kolacik a napit sa vody malo co pijem ☹

jurocko
1. jún 2009

drobcek spinka a silvika mi volala ze sa mozme stretnut a moje dietatko spinka skoda 😠

lucindela
1. jún 2009

ahojte...
tak ja uz nemozem nejako spat,tak som hore...robim vecicky do prace,tak som prisla sem aj nakuknut... 🙂

anickaajanko
1. jún 2009

Tobiasko je krasny smejko, pekne sa uz drzi, aj ja som pridala nejake fotos 😉

vejinka
1. jún 2009

ahojte my sme az teraz zaspali..co sa tyka jazvy tiez ju mam cerveno filaovu tvrdu ale neije zapalena..to by sme inak zjapali a mokvala by zjavne ..u mna je pohoda len svrbi 😖

jurocko maly je podarenyyy 😵

anicka waw aky je branko uz velky a tie tesaky hore nemaju chybu 😉

anickaajanko
1. jún 2009

no tak neviem co sa stalo ale Branko prave teraz vstal, spal 2 hodiny!!!!!!!!wow to si ani nepamatam kedy cez den tak dlho spal, teraz hra na klaviriku
Veji 10 kil je 10 kil a dlhy je velmi 😉

vejinka
1. jún 2009

no podobne....my hadam aj 11 tahame ale ja som sko zbity pes...a uz som si celkom oblubila ten ring sling fakt super vec..maly tam sedi ako pat penazi a vyskiera sa a ono to xce troska treningu a ani tazky mi v tom nieje...ked sa oteply vyskusame sa prejst v tom do kaufiku..inak odporucam ruky volne a je to pohodlne 😉

lucindela
1. jún 2009

tak chalani su riadne velki a aj tazki... 😀 nasa ma nieco do 8 kg... 😀 ale celkom mi to aj vyhovuje... 😀 nosit na rukach to este zvladam... 🙂

ka3n
1. jún 2009

anicka, mam to tak ledva ledva, ale neni este jazva vidiet.

anickaajanko
1. jún 2009

radsej zakryta kvoli slnku aby sa ti to nezhorsilo

dadadulka
1. jún 2009

ahojte maminy a hlavne drobci 🙂 🙂 🙂

Detičkám Všetkooo Naj Naj Naj k MDD 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

jana.hcsba
1. jún 2009

ahojte.
tak ja som vyhnala manzela von s malou a upratujuem. tak som si sem prisla oddychnut a tu nikto 😀 .

jana.hcsba
1. jún 2009

my sme boli aj dnes nakoniec vonku - nakupit a poprechadzat sa. som rada, zue vyslo slniecko, to bolo fajn, lebo cely den doma to nemusim . 😀

jana.hcsba
1. jún 2009

a stale nikto, tak idem pokracovat. 😒

jana.hcsba
1. jún 2009

tak ja mam upratane a tu stale nikto 🙂 .
na co som sa ponahlala. 😝 😀

jurocko
1. jún 2009

ahojte..tobiaska som ulozila,este sa rozprava 🙂 dnes som sa stretla so Silviou všetkych vas pozdravuje...dobre sme si pokecali,poprechadzali a tak sme isli k jej rodicom na terasu a tam sme este kecali..Misko je zlatucky,hodim potom foto....

winona24
autor
1. jún 2009

pekný večer.... 😀

rony253
1. jún 2009

ahojte, tak prave mi Sara zaspala

jurocko
1. jún 2009

dnes stale prsalo..az poobede sa umudrilo..ked som vyzdvihla Karinku zo skolky tak sme isli na zmrzku..tak bolo fajn

winona24
autor
1. jún 2009

my ešte len zaspávame....

a dneeeeeeeeeeeeeeeeees sa malá prvý krát vycikala do nočníka 😎 😎 😎 😎 😎 😎

rony253
1. jún 2009

toto moje dieta dnes hyrilo energiou, zobudila sa o pol druhej a do osmej nespala. Nevypila som redbull, takze neviem odkial mala tolku energiu a to si uz o pol piatej oci suchala, boli sme cele poobedie vonku u nas na terase, potom som ju dala do kociarika, a ze sa prejdeme a ze pospi a spanie sa nekonalo. O pol siestej som ju nakojila a po siestej sme sa kupali, ja som si myslela,ze uz o pol siedmej bude spat a nic,tak som jej isla este urobit UM, ze skusim ci ho vypije, a ta koza vypila 120 ml a to som ju hodinu pred tym plne nakojila. do teraz len odgrgovala dala som jej este cajik. Hrali sme sa a tak som sa z nej smiala co ta vystrajala s jej korytnackou a sama sa smiala, ze mi az slzy tiekli od smiechu. a o osmej uspesne zalomila. mna tak boli hlava, kramy mam a nie slabe, no som hotovka.

jurocko
1. jún 2009

tak hodila som nove fotky so Silvikou a jej Misulkom 😉

winona24
autor
1. jún 2009

bože juročko malý je strašne krásne babulko....taký malý model

ka3n
1. jún 2009

jurocko, aj my sme uz doma z Trnavy, som sa tak "prezrala" pizze, ze uz ju ani nechcem vidiet..maly sa este hraje, ale idem mu dat kasicku a ideme hajusat a tusim sa ma trosku pocko vylepsovat, tak by som bola konecne rada..aj dnes teraz vecer je u nas pekne jasno..

takze dobru nocku a ja sa idem snazit drobca uspat, lebo hyri energiou.

eweny
1. jún 2009

dobry vecer dievcata, tak som sa sem konecne dostala 🙂

eweny
1. jún 2009

boli sme dnes na poradni, maly nehorazne reval, doktorka mu merala aj teplotku, samozrejme ze mal zvysenu ale to z toho zubka co sa mi tlaci..boze nech uz je von, lebo je hrozne umrncany a nervozny..mame 10,5kg..no uzas!