Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

ollako
8. jún 2009

rony ani ja som choditko nekupovala, mame zdedene po synovcovi, tak ked ho uz mame , tak ked uz neviem co s nim tak ho tam nachvilku supnem, max, 10 min. a az pred par dnami prisiel na to ako sa s nim ma pohybovat, no otocit sa este nevie 😀

ollako
8. jún 2009

drobec pekne zahajal 🙂 ...ked citam tie moje prispevky, vsimla som si, ze pouzivam, furt slovicko "tak" ...musim sa to odnaucit 😝
a pride nas pozriet prastarka z muzovej strany... sa na nu tesim..ona je taka vesela kopa...svokra sa snou vobec,ale vobec nebavi, sme si mysleli, ze ani na svadbu kvoli nej nepojde...a ze mu donesie pribinacky, a ja jej, ze on to este nepapa, tak sa cudovala 😝 , tak som jej vravela, ze vsak teda vyskusame, nech ma srdiecko na mieste 😅

ollako
8. jún 2009

a kde ste? 😕

ollako
8. jún 2009

no rozpravam sa sama so sebou 😝
neva idem pozriet lets dance

silwietta
8. jún 2009

ahoj baby, kde ste?

luciankasebastianko
8. jún 2009

ahojte ollako ja som dala malého do bežky keď mal takmer 6m bola nastavená na kolísku ale on hneď šúchal nohami tak som mu to prehodila a začal hneď behať pozerali sme aj s maminou jak puci. Teraz sa naháňa jak šumacher aj cúva keď sa niekde nevie dostať nadvihne si bežku cuvne, rozbehne sa a už je tam! 😀

luciankasebastianko
8. jún 2009

aby ste si nemysleli ja ho tam tiež nechcem dáváť do tej bežky, ale keď už neviem čo tak je tam, ale max 20 min na jeden krát a cez deň 2-3 ho tam dám niekedy tam nejde aj 2 dni keď mám pomoc a má kto behať ohnuty s mladím pánom 😝

kamilka12
8. jún 2009

Boli sme vonku, je tam super teplúčko 😵

My máme choditko zdedené a má cca 12 rokov..a malému stačí. Tiež mu dosť dlho trvalo kým prišiel na to, čo tam má robiť a teraz s ním príde za mnou aj na WC 😀

zuzana1710
8. jún 2009

ahojte..no bola som reklamovat ten kocik a dali mi druhy...lebo ten moj nebol este pouzivany a tak neboli ani koliecka spinave..chvaaaala bohu...som sa bala,ze budeme mesiac bez kocika...

kamilka12
8. jún 2009

Zuzi - super že ti ho hneď zamenili a nemusíš čakať..a pre Tako si už boli?

bendy
8. jún 2009

Ahojte prisla som vas pozdravit.Drahy prisiel z prace zobral malu von, takze mam trochu casu. Cez vikend som sa tu nestacila ani ukazat lebo sme stale niekde behali no a do toho som bola daka chora a dnes sa to vystupnovalo az tak ze som bola nutena navstivit moju Dr, vyfasovala som penicilin bo mam nejaku anginu 😢 a strasne sa bojim aby som aj malu nenakazila. Viete si predstavit ake je to tazke.

bendy
8. jún 2009

idem vas precitat co pekne ste tu popisali 🙂

zuzana1710
8. jún 2009

kamil,maju zajtra prist pre tako...dufam,ze si povybera aj plno veciciek..nech sa toho zbavim..

kamilka12
8. jún 2009

Martinko sa práve vykakal do záchodu..jáááj tak sa tam tešil keď sedel na "veľkom" záchode 😀 Viem, že sa vám to zdá niektorým ešte skoro ho tam dávať..ale on mi z nočníka už utekal a nechcel tam byť. Od vtedy ako sa vie postaviť tak to skúša všade a hneď ak som ho posadila na nočník a cítil, že má nohy na zemi..zaprel sa a už bol hore..nevedela som ho tam udržať. Teraz mu zo záchodu visia, takže mi neujde 😀 a je ešte vo väčšom klbku ako na nočníku, takže kaká ľahko..

sasasx
8. jún 2009

ahojte
mne maly spinka este podvecerny spanok, takze vecer budeme znova buntosit🙂 ale nejak ho neviem nastavit na 2 spanky, tak stale spime 3x
kamilka, maly vyzera super na tom zachode...s tym utekanim z nocnika uz aj ja mam skusenosti...a celkovo sa nam nejak pohorsil - uz kakal kazde rano aj cikal, a teraz ho tam sice rano posadim, ale nevycika sa, az ked sa promenaduje rano po izbe bez plienky, tak zrazu zastane, pozrie sa dole a uz vidim rozlievat sa mlacku pod nim;)
a kaka takmer zarucene do 15 minut, co mu rano dam cistu plienku..🙂

kamilka12
8. jún 2009

sasasx - tiež sa nám to s tým kakaním začalo kaziť..z nočníka mi zdrhal a hneď ako som mu dala plienku začal tlačiť..akoby naschvál 🙂

Keby sa tak ešte pýtať vedel ..to by bolo super 😉

rony253
8. jún 2009

ahojte, tak moja Sara dnes znova skor zalomila, som ju okupala skor a zaspinkala o 17.45. neviem preco tak skoro a vcera este skor, ked ona sa asi moc unavy a potom je hotovka.

kamilka12
8. jún 2009

jeej rony..to ti ozaj ako skoro chodí spinkať..my sa chystáme práve von ..

rony253
8. jún 2009

hej ale nie stale. vonku je aj pocasie na nic, prsi, tak ju asi aj to zlozilo.

anickaajanko
8. jún 2009

rony a ako sa Ti potom v noci budi, kolko krat je hore, a ako dlho jej trva kym znova v noci zaspinka?

Branko tiez uz spinka ale to len preto ze dnes nespal vobec, boli sme v BB vymenit tie topanocky a on v kociku len kuka a kuka, kupili sme hraci stolik a tak ho to bavilo ze nezaspal vobec az teraz, ocina mame na tyzdnovke taaaaaaaak nam je smutno

rony253
8. jún 2009

anicka ahoj, vsak som ti to vcera pisala, vcera sa zobudila az o deviatej, nakojila som ju prebalila dala pyzamove nohavice a spala dalej, potom som kojila okolo jednej a potom o piatej a o pol siedmej sme boli hore.

miriam24
8. jún 2009

Ahojte .. tak ja som uz z roboty prec .. dnes som si vytiahla pocitac von .. take to bolo super .. maly si pekne spinkal v kociku,a ja som si robila .. teraz je niekde na spacirke s tatom

kamilka .. no Martinko je bohovsky na tom velkom zachode .. ako taka zabka 😀

rony a kedy sa ti vcera mala zobudila?

miriam24
8. jún 2009

tak rony uz to viem .. kym som pisala tak si to tam pridala 🙂

anickaajanko
8. jún 2009

zlato male, ty mas asi dake medove mliecko 😀 ze tak krasne spinka

bendy
8. jún 2009

tak uz aj moja buva, tiez uz bola zrela do postielky okolo 17.45 ale sme ju este dako prebavili do 18.30, potom som ju nakojila a ked som ju dala odgrgnut zaspala mi na pleci 🙂 no a predpokladam ze okolo 22.00 sa zobudi na papanie

rony253
8. jún 2009

anicka, ked ju ja nakojim, ona si nechce ani grgnut a hned si chce lahnut otoci sa na bok a spinka dalej, ja ked kojim zapinam si malu lampicku ked dokojim a ulozim ju popripade prebalim zhasnem lampu a spinkame dalej, citim ako sa na mna pozera, ale ja avrem oci a ona potom tiez. 🙂 nemam medove mliecko, ale klop klop v noci sa jej celkom fajne spi. no to nam este nejdu zuby, som zvedava co bude potom, ale mame aj noci, ked zo sna mrnci alebo z nicoho nic sa rozplace, tak si ju pritulim a bozkavam a spinka dalej.

bendy
8. jún 2009

rony pozerala som tvoje nove foto, mala je teda podarena, taka okana 🙂 uz sa ti stavia v postielke?

rony253
8. jún 2009

to len tieto dva dni je taka na skorsie spanie, normalne sme uz chodili spat okolo siedmej pol osmej a uz aj o osmej stvrt na devät. Mozno keby bolo vonku teplo a by sme boli na terase, by sme sa pohrali apokocikovali, isla by asi neskor spat, len teraz je tu pocasie velmi zle, takze sa von neslo.

rony253
8. jún 2009

bendy, to sa stalo predvcerom, a dnes skusala tiez aj sa postavila, len sa jej v pancuskach smykalo, a ked telefonujem s mamou cez skype uz mi dnes nechcela sediet na kolenach ale sa chytila operadla stolicky na ktorej sedim a a tahala sa k nemu, tak som ju nechala, postavila sa na stolicku a drzala sa tej opierkym, bola cela stastna. tak uz u nas asi bude pokracovat to stavanie sa na nohy. zatial mam len mäkke topanky ale na slov pozrem aj tvrde, a budem ich striedat.

bendy
8. jún 2009

no super tak je sikula, moja sa zatial sama od seba nepostavi aj ked na nohy by chcela. A v sobotu sme dostali navstevu, jednu kamosku, ta si ju vzala na ruky, a postavila na nohy len za ruky ju drzala...skoro ma svihlo ked som to zbadala si myslela ze uz chodi 😠 a Ema cela stastna ze stoji