Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

claudinka
8. jún 2009

ja som dnes vecer konecne mu dala cecok, od stredy som furt odsavala, ale uz mam tu bradavku ako tak zahojenu, uz to vobec nebolelo pri jedeni, ale aj tak som opatrna.. snad nekusne znova 😒 ale som si dva dni pisala, kolko kedy vypije a zdalo sa mi lepsie, ked pil z flasky, lebo z prsa je lenivy si tahat, po chvilke ho to nebavi a z flasky pekne pil a nevymyslal..

ollako
8. jún 2009

rony aj mne sa paci ten zeleny mercury 😉 skus pozriet www.bertoni.sk tam su aj take s vanickou a maju dobre ceny 😉

bendy
8. jún 2009

claudi: aj my sme si golfac odskusali najprv v obchode lebo je to rozdiel ked to vidis len na obrazku, a potom sme si ho objednali z netu

claudinka
8. jún 2009

rony ja mam cam combi family tusim, taky starsi model, vanicka bola super, ale sportiak nic moc.. akurat ten mercury ma preklapaciu rukovat, aj maxi cosi tusim 😉

kamilka12
8. jún 2009

Ahojte,

claudi..my sme kúpili babypoint mark 4, čo je to isté ako ten Viper, lebo som tiež chcela hneď predať náš Tako kočík keďže je tažšký a je to taký tank..ale...po pár dlhších prechádzkach v tom novom Mark-u som prišla k záveru, že malý do neho musí ešte dorásť...on tam tak "vykoteno" sedí-leží...dá sa síce polohovať, ale nie je to bohviečo na spánok..tam by mi určite nezaspal..a tak som pekne krásne vytiahla starý dobrý Tako, ktorý beriem určite aj na stretko, je priestrannejší a malý mi tam vie aj spať, čo sa o tom golfáči povedať nedá...On je super akurát tak do obchodných centier..to je ale moj názor a moja skúsenoť 😉

ollako
8. jún 2009

a claudi niekde som citala , ze treba davat pozor na dlzku tej opierky chrbta, lebo niektore su kratke a ked ho das do lezatej polohy moze pretrcat hlavicka 😒 takze bacha...

rony253
8. jún 2009

olla a na bertoni sa preklapa ručka? ona chce len taky

claudinka
8. jún 2009

takze hor sa do obchodov 😀 juj baby, taka som nejaka nijaka 😖 maleho mam plnu hlavu, vsade sa stavia, otvara zasuvky, skrine, no neda sa to.. v kociku mi nechce vonku dlho byt, jedine lozit alebo na rukach, no otrasne obdobie..

bendy
8. jún 2009

baby ja sa pre dnesok lucim, dieta sa mi zobudilo takze idem kojit, majte sa krasne, pa pa

rony253
8. jún 2009

aj pegperego ma preklapaciu rukovät

claudinka
8. jún 2009

kamil ten sa mi tiez straaasne paci 😉 mne vonku maly spi max. polhodku a v poslednej dobe spavame vacsinou doma a vonku nie a maleho som skusala do neho dat u kamosky a vyzeral tam celkom fajn.. asi si ho poziciam na den alebo tak a uvidime, co na to poviem ja

ollako v mojej to je presne naopak, strasne vela miesta ma.. a rit ma uplne dole, kde nema a ked ho posuniem vyssie, vzdy sa suchne na moje nervy dole 😒 😒

ollako
8. jún 2009

rony ten mercury je vlasne znacka bertoni maju rozne kociky, a niektore ako napriklad bertoni je s preklapacou ruckou 😉 pockaj pozriem to

anickaajanko
8. jún 2009

Claudi ten zopa a viper vadi mi na nom ze jednou rukou ho nepotlacis, uteka to, mame aj my taky, maly mi tam spinka v pohode, ja by som sa priklanala k tomu Slapi polohovatelna opierka noh a rucka v celku 😉

rony253
8. jún 2009

olla neda sa mi to otvorit, nevadi povie sesterke nech popozera, lucim sa ja s Vami dievcata, idem hodit sprchu a lahnut k mojej bambulke, zajtra mame baliaci den, tak Vam prajeme dobru nocku a bozkavajte od nas drobcov. papa

claudinka
8. jún 2009

bendy bruu chut 😀 a bruu noc 😀

ollako
8. jún 2009

no bertoni nemaju typ kocika, aby bol kombinacia hlbokeho , sportoveho a k tomu s preklapaciou ruckou,

claudinka
8. jún 2009

rony aj ty sarku 😵 bru nocku

anickaajanko hej? uteka? mne sa tiez ten slapi pozdava 😵 mno, uvidime..

ollako
8. jún 2009

rony dala som zlu adresu www.bertoni-sk.sk sorry 😅

ollako
8. jún 2009

no idem do sprchy papa 😔

claudinka
8. jún 2009

ja tu este malu chvilku pobudnem.. drahy je vonku s kamosmi, ako kazdy pondelok a maly haja, az kym nezisti, ze je v postielke a nie pri mne 😀

anickaajanko
8. jún 2009

claudi uteka do strany, jednou rukou ho nepotlacis, napr. so zmrzlinou
len ak budes objednavat s MMB ja som mala od tej panej objednany Slapi, zaplateny, po 3 tyzdnoch mi napisala ze dodavatel ich uz nema,ze sa s nim nepohodla ze konci spolupracu, ze si mam vybrat iny, tak som jej napisala ze chcem len ten nech mi vrati peniaze, vratila ale mala ich dokopy mesiac, a zaujmave ze ma zase tie kociky v ponuke

anickaajanko
8. jún 2009

z MMB 😀

kamilka12
8. jún 2009

anikca, ktoré tie topánočky Liliputy si Brankovi kúpila?

kamilka12
8. jún 2009

ja musím malému nejaké veci na leto nakúpit..lebo okrem tričiek, a tielok nemá na leto nič 😒

claudinka
8. jún 2009

no tak to je super 😒 aky ma nick? aby som sa aj ja nenechala nachytat.. napisala si jej aspon zle hodnotenie?

anickaajanko
8. jún 2009

kami tie s loptickou, ale na zivo sa mi tak nepacia a su mu male, volala som s tou pani, vymeni mi ich, a vezmem tie so steniatkami a hlavne vacsie

kamilka12
8. jún 2009

claudi - si písala, že máš teraz "zlé" obdobie..keďže Ľubko stále vymýšla...ja som práve včera Jurajovi hovorila, že sa mi toto obdobie hrozne páči...lebo je taký živý, čulý a taký výmyselník...ja by som chcela, aby bol takýto stále...ale Martin zďaleka nevie to čo Ľubko, on mi zatiaľ neutečie 😀 😀 , možno o mesiac budem inak hovoriť..

claudinka
8. jún 2009

veru, ja som malemu kupila plavky, ponozky, kratase a bodycka.. snad viac toho potrebovat nebudem 😀

kamilka12
8. jún 2009

kúpila si S? ja sa neviem rozhodnúť, ktoré sú krajšie.. 😒