Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

silwietta
10. jún 2009

no claudi tak zbal francuzaky a dojdi 😀

claudinka
10. jún 2009

francuzaky su uz v brusku 😝

evitkamalicka
10. jún 2009

dala by som si francuzaky

no ja som zvedava ako vydrzi maly bez nas 2x do tyzdna po 2-3 hodiny, chystame sa totiz v juli zacat obidvaja vodicak a teoriu budeme mat spolu

vejinka
10. jún 2009

taaak maly prave zaspal..a my sme dnes mali sulky s makom 😝 dufam ze maly to oceni a v noci bude spat

vejinka
10. jún 2009

kurnik este nespi teraz zareval.. 🙄

claudinka
10. jún 2009

u mna to zvlada zatial bez problemov, ak je odomna.. a to kojim 😀

vejinka
10. jún 2009

takze zo spanku zjavne nic nebude 🙄

ka3n
10. jún 2009

no mne tiez haja, prvy spanok a asi aj posledny, lebo krasne rano hajal. teda este od vecera ...
no claudi chapem..no len ja pri malom ani varit nestiham, lebo on chce iba za dve rucky chodit..takze varim tak nijako.

evitkamalicka
10. jún 2009

Adamko este sam s nikym nebol, maximalne ked ho babka von kocikovala, ale inac nie...mam troska z toho obavy, lebo on nejde k hocikomu, ale bude doma len k nemu pride jeho krstna tak hadam to bude ok

claudinka
10. jún 2009

ka3n ten moj praveze nechce, on len sam okolo nabytku pobehuje 😀 ani za nic nechce za ruky, to si vzdy radsej sadne a posle ma do haja 😝

my sme uz hore, hodku sme spali..

claudinka
10. jún 2009

mne ho zase nikto nekocikuje 😒 a teraz by uz ani nemohol, kedze sa nenecha 😀
on je u svokrovcov kazdy tyzden, takze ich aj u nich to uz velmi dobre pozna.. vie, kde maju psy granule, kde ma prenosnu postielku, kde je telka, alkoholova skrinka 😀 😀 a tak

silwietta
10. jún 2009

mne Misko pobehuje aj okolo nabytku aj za ruky... a uz aj ked ho mam na rukach tak sa derie na zem a chce chodit, maska mala 😝

ka3n
10. jún 2009

ja s nim mam tiez niekedy kriz, ked ho posadim vydrzi 5min v behaku mozno 10min a potom co...potom ho musim nosit na rukach, chodit s nim za dve..lebo mne este neplazi..cez den den mi spi tak maxim. hodku, takze som rada, ked si spravim aspon cestoviny..na tisic sposobov 🙂 no a ked niekedy idem k mame tak ona mi navari aj na dva dni a vtedy mame hody 🙂)

claudinka
10. jún 2009
vejinka
10. jún 2009

konecne zaspal

vejinka
10. jún 2009

boooze claudi ..ja som milovala bsb hlavne mojho nicka 😉

vejinka
10. jún 2009

som sa normlane vratila do detskych cias...prvu kazetu co som mala original bol n´sync 😀

vejinka
10. jún 2009

boooze ale ten nick carter mal nieco do seba..modrooky blondak to bol moj idol 😀 😀 a kukni co som si nasla 😵 z nicka nema absolutne nic 😀

ka3n
10. jún 2009

ty kokos veru, claudi to boli casy..ale stale sa mi to paci..

ake je u vas pocko? u nas slnecko, hic, dusno 🙂) ked sa zobudi pojdeme na hojdacky von.

vejinka
10. jún 2009

u nas sa zatiahlo a bude urcite burka

vejinka
10. jún 2009

ka3n aj mne sa bdue asi do konca zivota pacit bsb...uplne ich zeriem aj po tolkych rokoch 😀

vejinka
10. jún 2009

normlane sa mi xce tancovat...uplne by som trsalaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

claudinka
10. jún 2009

ja som im dosla na chut az neskor, lebo ja som milovala lunetic a segra bsb a furt sme sa dotahovali a hadali 😀 najprv zboznovala nicka a potom briana a ja naprv vaska a potom davida 😀 😀 a justina sme vzdy zrali obe 😀

claudinka
10. jún 2009

tu tiez vyzera, ze zacne prsat asi.. sakris to je des 😒

claudinka
10. jún 2009

ok letim ideme k maleho pradedovi pa zatim

vejinka
10. jún 2009
https://www.youtube.com/watch?v=H78b9A0Yg8Q


no uznajte nieje to krasny chlap? 😉

vejinka
10. jún 2009

inka ja som ho aj kreslila v skole...a vydaril sa mi ale potom sa v mojom okoli objavil strasne podobny chlapec a tak som sa s nim skamaratila a po nejakom case som sa mu pochvalila ze som niekedy kreslila nicka cartera a on ze to nieje nick ale on...nuz bola som ho neho zblaznena a nevnimala nic okolo seba len jeho a on chlapec to poriadne vyuzil ze som sa tak do neho zahladela a zacal mi strpcovat zivot..a trvalo to dlhych 5 rokov kym som sa spamatala 😔

vejinka
10. jún 2009

a uz ej tuuu burka ideeeeeeeeeeeeee

vejinka
10. jún 2009

do kelu nemozem to pozerat lebo sa mi vsetko vrati...boze to je podoba s tym chalanom ..uff vypnem to lebo este zacnej revat 😔