Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

vejinka
10. jún 2009

tak ja idem spat

ollako
10. jún 2009

nejako tu je pusto, ja som len chcela napisat, ze este raz mi niekto bude rozpravat, ze maly sa budi, lebo je hladny, tak ho asi nakopem do zadku 😠 ...maly bol teda najedeny az, az a houby vydzal spat, uz bol hore a grgalo sa mu, takze nemyslim, ze kasa je to najlepsie na noc, aby zaspal a spal lepsie.len tolko som chcela, mam take nervy na tie debilne keci, kazdy je len chytri, ale prd poradi 😠 😠 jaj ci som vytocena tfuj 😝

ollako
10. jún 2009

pre vysvetleni, svokra mi dneska hudla, ako by som mu mala dat krupice a hned bude v noci lepsie spat, tak tuto to ma, ale ja ked jej nieco hovrim, tak ma nepocuva a uz ma to zacina mierne vytacat 😠 ...lebo si pripadam ako pokazene radio a nechcem jej dzo povedat, ze jej to sto krat vravim a ona asi nechape, alebo je hlucha, ked si stale melie svoje 😠

ollako
10. jún 2009

jaj je mi lepsie 😀 somsa vyzurila a idem spat papa 😔

johnie
10. jún 2009

ahojte..
win, poker fejs nema chybuuu, ja som dnes malu prvy krat posadila na serbel ale utiekla z neho... 😀
a v tom afte s olivkou su bomboveee

a baby mame doma karu... dnes sme boli v avione http://www.babetkovo.sk/index.php?page=shop.pro...
takze trnavacky mozme ist ... 😎

winona24
autor
10. jún 2009

johnieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

winona24
autor
10. jún 2009

pkný kočík...aj ja budem potrebovať....lebo tá naša kára je na hovno

johnie
10. jún 2009

win... dik, a co je s tym tvojim..?

winona24
autor
10. jún 2009

johnie je na p... ....pardon 😝 furt sa kazí....

skrecok
10. jún 2009

Ahojte baby.
No vidím, že tu už nikto nie je. Inak malý sa mi predvčerom prvý krát posadil, júj takú radosť som mala. Podľa mňa je motoricky v poriadku, len tá jeho reč... Už pekne hovoril slabiky a po chorobe akosi prestal, jedine vydáva všelijaké zvuky ☹ . Ach, musím byť trpezlivá...

Ollako, ja ťa úplne chápem. Tiež podobné mám so svokrou, ešteže nebývam s ňou 🤐 .

johnie
10. jún 2009

tento je taky lahunky, normalne nezvyk... ja mam doma take polske hovado...
tak sa vytesujeme teraz, kupili sme hnedy, hned sme nabehli do h&m kupit malej nejake hnede veci... 😀 😀
sme oplieskali eurase a isli sme domo

johnie
10. jún 2009

skreci ved sme tu... 😕
neboooj on sa rozvyprava 😉

skrecok
10. jún 2009

Jeeeej, no ja som akosi pomalá... 😀 Nie, pozerala som fotečky...win, Natálka je krásna. Videla som, že ste už boli v ZOO. My tiež plánujeme ísť.

johnie
10. jún 2009

my mame doma opicu-tatina.. tak do zoo nemusime chodit 😀

skrecok
10. jún 2009

Johnie, pekný kočík. Niečo podobné by sme aj my chceli. Ja tiež mám poľský kočík, síce som veľmi spokojná...ale na cestovanie by sa mi zišiel ľahký, menší a praktickejší, aby nezabral veľa miesta v aute...

skrecok
10. jún 2009

Johnie, dobreeeee. 😀 Niekedy aj my musíme robiť smiešne grimasy, alebo pohyby aby sme ho zabavili. 😅

johnie
10. jún 2009

skreci.. presne preto sme kupovali tento, ja ked sa potrebujem dostat z domu a nieje afta tak nemam sancu na vlak alebo do budu vteperit to polske hebedo tazke

skrecok
10. jún 2009

No, dnes sa ma manžel pýtal čo všetko chcem brať na stretnutie a ja som začala hovoriť...a on ma v polke prerušil (to som ešte hovorila veci pre malého), že veď nejdeme na mesiac ale na 2-3 dni. A že do auta sa všetko nevmestí, keď berieme konštrukciu, športovú časť kočíka, autosedačku, chladničku...a naše veci kde budú 😅 😀

johnie
10. jún 2009

skreci to moj muz sa poistil dopredu, kupili sme nedavno sedem miestne auto... 😀
idem na kute, som ko, dnes od 6 hore, a som zvedava ci ma to caka aj zitra...
paaa

skrecok
10. jún 2009

Johnie, teeeda tak to máte super. My sme tiež chceli kúpiť nové auto, lenže nám to nevyšlo. Tak snáď o rok.
Aj ja už idem spinkať, malý sa budí...nakojím ho a pôjdem.
Dobrúúúú noc

michru
11. jún 2009

Dobré ránko 😎 .

Náš Daminko spal celkom dobre, no dva krát sa zobudil, že chce čajík, ale už týždeň spinká sám v postielke, lebo doteraz hajal s nami v posteli 😉 .
... no a Dami sa zobudil o 6, že je hladný a ja som teraz zlomená, lebo ako vždy som išla neskoro spať 😒.

bubinko83
11. jún 2009

Ahojte mamičky 🙂

silwietta
11. jún 2009

ahojte, my noc celkom fajn, akurat sa vecer maly tak strasne pogrckal, ze som musela menit plachtu, pyzamko, vsetko... a potom som sa strasne bala aby sa znova nepogrckal, ze som ho chodila stale kontrolovat...

silwietta
11. jún 2009

a dnes ideme plavat, bolo by dobre aby uz mlady pan zaspal, aby nebol unaveny na plavany, ale on nie, vykrikuje mi z postielky mama a brrrr brrrrm... a to sme vstavali o pol siestej 😨

bubinko83
11. jún 2009

my sme prespali celu noc dnes asi od 8 do rana do 5 hodiny. 😲 😲 😲

silwietta
11. jún 2009

bubi to musi byt nadhera 😵

silwietta
11. jún 2009

johnie, pekny kocik, musime dohodnut trnavske stretko buduci tyzden...

silwietta
11. jún 2009

ozaj neviete co je s barbie? sa tu dlho neukazala...

bubinko83
11. jún 2009

silvi to aj je nadhera 🙂 A tebe Miško ako spava?