Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

bubinko83
11. jún 2009

juuuuuuuuj,taka som nahnevana od včera.Už asi pred 2 tyždnami som objednala malemu riflove kratasky z MMB a ta mamička mi to ešte stale neposlala alebo čo nechapem .Aj som jej včera pisala a nič. 😠 😠 😠

ollako
11. jún 2009

ahojte mne maly prave zaspal...je hore od 5:50 tak sa necudujem, zaspal behom 1 minuty..
a inak radila som sa s annag ohladom toho ako moj drobec malo papa a grcka, grga, cikuta a idu mu divne zvuky z bruska, tak mi povedala, ze asi ma reflux a, ze to mam spomenut pediatricke, lebo v jeho veku, by uz mal pomaly vymiznut...ale on to ma asi stale, mne to aj lekarka hovorila, ked bol malicky, ze to ma, ale neboli sme ani na gastro , ani nic, drobec pekne priberal..nemate niektora podobny problem...myslim, ze eweny to spominala 😕

silwietta
11. jún 2009

Misko spava - no ako kedy... uz mal take lepsie obdobie ze papkal v noci len 2-3x a teraz sa zase pohorsil a papka tak 5-6x za noc... pripisujem to zubkom...

winona24
autor
11. jún 2009

dobré ránko babenky 😝

silwietta
11. jún 2009

bubi tak pockaj estte ci ti neodpovie... alebo este si chekni kedy bola naposledy nalogovana... mozno sa nemoze dostat na net... aj to sa stava

silwietta
11. jún 2009

olla, my sme mali reflux, aj ked nie jednoznacne potvrdeny na sone....

ollako
11. jún 2009

bubinky uprimne vam zavidim, aj ja chcem...moj je na tom podobne ako Misko, tiez 5-6x za noc, ale neviem comu to mam pripisat...mozno zubky, ...ale on ked sa preberie, nevie naspat zaspinkat, jedine ss prsnikom, ani nepapa, len si tak glgne, a hned zahaja 😒 .ako som pisala vcera, svokra vravi, ze je hladny, no ale nasukala som do neho kasu a za hodinu bol hore,a stale sa mu grgalo...tak asi to nie je dobre ho tak napchat, no ale ked mu chutilo 😅 ..asi aj kvoli tomu refluxu sa budi, ja uz neviem ☹

ka3n
11. jún 2009

dobre ranko..no silvi neverim, ze by bol misko v noci 6x hladny...skus ho zacat oducat a daj mu v noci aj caj..ja som prestala kojit a v noci sa mi 1-2x zobudi na caj.

bubinko83
11. jún 2009

silvi,ale už ma to vytača.Je cely čas taka neochotna nedava mi o ničom vediet ani o platbe. 😠

bubinko83
11. jún 2009

mne sa maly už dlho budi len raz za noc ,alebo vobec 😉

silwietta
11. jún 2009

bubi to ti verim... pohroz jej zlym hodnotenim, to by malo zabrat...

bubinko83
11. jún 2009

ešte počkam či mi dnes odpiše ak nie tak ju to zle hodnotie ani neminie.Tomu ver....

silwietta
11. jún 2009

ka3n, no nad ranom sa uz aj jedoval, lebo uz nemal co cuckat... tiez si myslim, ze to nie je od hladu... predvcerom mal o polnoci taky polhodinovy koncert, tak sme usudili s manzelom, ze to uz bude finale zubku a zatial stale nic, ale je mi ho luto, mam v cerstvej pamati ako to boli ked sa mi dral von zub mudrosti...

silwietta
11. jún 2009

olla, tak skus sa porozpravat s pediatrickou a potom skocit na gastro... Miskovi sa reflux dost zlepsil v 4-tom mesiaci, bral aj homeopatika, tie mu pomohli....

bubinko83
11. jún 2009

silvi aj mne ide zub mudrosti a vobec to necitim kedy sa mi prerezal.Ani Filipko neni zly pri zubkoch.Ani sme nezbadali kedy mu vybehli. 😉

silwietta
11. jún 2009

Misko ma dnes 9 mesiacov - oslavime tak ze pojdeme plavat 😎

anickaajanko
11. jún 2009

ahojte, my sme sa zobudili raz 🙂 teraz spinka
bubinko, aj ja som sa tak rozcertila, ale ja som chcela pomoct, jednej darovat za postovne, v kuse mi vypisovala ci som to uz poslala a atd... tak som poslala, postovne bolo 2.60 balik dobierka, takze len za cenu postovneho, a ona mi teraz napise ze nieje doma, ze ona to nepreberie, tak som prerobila, potom pomoz niekomu, vrati sa mi balik domov ako neprevzata zasielka, a 80 Sk v keli

anickaajanko
11. jún 2009

Miskovi len to naj od Branka a odo mna 😉

ka3n
11. jún 2009

Silvi, neviem, ci som vravela, ale nam vysiel dalsi, takze uz mame tri zubky..maly je certik dost casto, takze som zmenu nezaregistrovala..ale uz ked ma maly 9m, trosku si myslim, ze by si to kojenie mohla obmedzit, lebo je velky a tazko sa ti bude potom odúcat..ale to je zase kazdeho osobna vec a toto ber iba ako moj nazor..ja sa az cudujem ako lahko bez placu som oducila uplne maleho.
teraz tu pri mne plazi a stavia sa na nohy..dnes chcem ist do TT pooobede.

winona24
autor
11. jún 2009

všetko NAJ MIškovi..... 😉

ka3n
11. jún 2009

ahoj anicka ako sa mame? vy kolko mate zubkove? .ja idem asi nieco navarit lahkeho a venovat sa drobcovi, lebo furt sa berie chodit a sam nevi

ka3n
11. jún 2009

ahojcek win, ten uces ti pasuje, uz vcera som ti chcela napisat. mas to dobre, aj ja idem ku kadernicke na melir v sobotu, ale chcem sa dat aj ostrihat, neviem, ci len podstrihnut, ale nejako moc skratit, neviem, co by mi pasovalo.

bubinko83
11. jún 2009

anicka no vidiš každy sa raz oklame. 😠

winona24
autor
11. jún 2009

ka3n....toto je účes ku ktorému sa vraciam pravidelne už dlhé roky.....zase som chcela nechať narásť dlhé vlasy,ale nemám na to nervy.... 😀 😀

ka3n
11. jún 2009

ved aj ja chcem dlhe, ale nebavi ma to teraz, tak premyslam nad kratkymi, ale zase budem banovat.

anickaajanko
11. jún 2009

bubinko hnusne je to ze clovek jej chcel pomoct, jasne mala v inzerate ze za postovne, ja jej to poslem a ona to odmietne prebrat, no pomoz niekomu
ka3n celkom fajn, lepsie sme spinkali, len nam ocko chyba, zubky 4 ale myslim ze nam prave idu dalsie 😒

winona24
autor
11. jún 2009

aj ja vždy ľutujem....už som mohla mať vlasy po zadok 😝 😝

včera som piekla koláč...taká rýchlovka...

4 celé vajcia
1 hrnček (cca 3dcl) cukru krupica
2 hrnčeky polohrubej múky
3/4 hrnčeka mlieka
3/4 hrnčeka oleja
1 bal.vanilkový cukor
1 bal.prášok do pečiva
štipka soli

- vajcia + cukor + vanil.cukor=hustý krém
- potom pridať múku+pdp,soľ,premiešať
- pridať olej,zamiešať a nakoniec mlieko
- vylejeme na vymastený a múkou vysypaný plech
- na to poukladáme ovocie podľa sezóny,môžeme posypať cukrom
- pečieme pomaly do zlatista

VÝBORNÝ KOLÁČIK!!!!!!!!!!!!!!!!!! a hlavne rýchly

bubinko83
11. jún 2009

anicka,to su take kravy,nechapem ako možu byt taky ludia.Tebe tym zabera čas a obera ta o financie a vobec ju to netrapi.Ja by som to určte nedokazala,ešte aj ked niekoho prehovaram.

anickaajanko
11. jún 2009

som jej napisala ze jej dakujem, ze obrala moje dieta o 3 vyzivy a tiez mam len matersku ako ona
win asi prekvapim MM s kolacom snad uz zajtra pride ☹

winona24
autor
11. jún 2009

anička fakt je skvelý....ľahučký a jemný ako pierko.... 😉