Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

silwietta
16. jún 2009

no ja som prave dala piect kolacik, svokra si objednala taky z kysleho mlieka...

silwietta
16. jún 2009

ja malemu este mixujem vacsinou, ale davam mu aj kusky, napriklad, ked ma cestoviny....

silwietta
16. jún 2009

a kasicky malemu velmi chutia, ale musim robit taku hustejsiu konzistenciu, ked je to moc riedke tak mu nechuti... aj vyziva ked je redsia tak mu ju zahustim piskotkami...

momoyka
16. jún 2009

ja som take este nedavala nic, teraz som jej robila zemiacik s kuracim maskom a mrkvicku, ale nechcela, zjedla asi tri lyzicky a dost

neviem co by som mohla pokracovat, co by mohla

a cestoviny ake kupujete pre deti?

winona24
autor
16. jún 2009

PERLAB všetko najlepšie k meninám..... želá Ivana a Natálka

natasa8
16. jún 2009

ahojte....
tak my sme boli des na poradni, mame 7500g, a aj nas zaockovali do obidvoch noziciek, tak dufam ze to zvladneme.

mojej Katke nechuti ovocie, uz sa mi sice par krat stalo ze zjedla celu vyzivu, ale to bola total vyhladovana ....
Kase jej momentalne miesam nemliecnu s mliecnou Sunarkou, lebo mliecnu mi nezje, to je na nu asi prilis sladke.

Zeleninka a ovocie jej celkom ide ..... podla toho ako sa mamine podari uvarit 🙂 Uz sme mali obdobie ked spraskala aj 200 g, ale normalne toho spapa tak okolo 100 g -plus minus. Viem ze to nie je vela, ked uz nechce a ocividne sa jej grga tak ju predsa nutit nebudem.....

Vcera som jej skusila dat kupovany prikrm... Alnaturu (tam nie je ziadna sol, paradajky ani cibulal, ja som v tomto zasadova) a zjedla priblizne polovicku, takze to v pohode beriem na stretko.... Nebola tym nadsena, ale ju ani nejak nestriasalo 😉

claudinka
16. jún 2009

momo normalne bezvajecne 😉

winona24
autor
16. jún 2009

momo ja dávam také cestoviny ako jeme my.....klasika.....mne dr povedala,že vôbec nemusím riešiť či vaječné alebo nevaječné...

claudinka
16. jún 2009

natasi a akym pomerom miesas mliecnu s nemliecnou? kolko mliecka alebo vody tam davas?

natasa8
16. jún 2009

momo.. tie kusky vobec nie su o zubkoch...
Segra tiez malemu musela mixovat, lebo ho z kuskov normalne napinalo a potom zrazu okolo 10-11 mesiaca mu uz mohla davat kusky zeleninky len pokrajane.. a to mu prvy zub vysiel az ked mal 10 mesiacov, a doteraz ma len dva... 😉

natasa8
16. jún 2009

claudi... dam cca 200 ml vody, najskor dam tak lyzicu a pol nemliecnej (davam Alnaturu najcastejsie ovsenu), potom do toho vmiesam 2 lyzice Sunarky (podla navodu by to malo byt na polovicnu porciu). No a potom to dohustim tou nemliecnou.... aby to nebolo prilis riedke.
Mala to zje skoro cele, par lyziciek mi necha - mnam 😅 😝

miriam24
16. jún 2009

ja uz tiez moc nemixujem .. teda ked mu robim kuracie masko tak to mu rozmixujem s troskou vyvaru ale inak sa snazim vsetko rozpucit/roztlacit

a robia nam tu kanalizaciu .. tak si predstavte ten rachot vonku 😠

eweny
16. jún 2009

ahojte babulky 🙂

vejinka
16. jún 2009

moj muz dojeda kase po Erikovi ale posledne dni mu nenecha ani len olizat lyzicku vsetko sfutruje...

inak baby zacala som aktivne chudnut na ranajky mam jogurt desiatu ovocie potom obed na olovrant ovocie potom vecera a okolo 19-20 mam ovocie a ladovu kavu...uvidim co povie vaha o mesiac mam hroznee brucho a musim ho dat dole jedine rifle su mi dobre vsetky ostytne su mi male v pase...ale dufam ze tym neohrozim mlieko pre Erika ...to by som teda tomu dala . snazim sa jest vsetko len som vylucila udene a sladkosti...verim ze do piatku si dalo sladke dam lebo ma vykoti 😀

vejinka
16. jún 2009

boze kde je mojich 55 kil...vcera ked som sa vazila vaha ukazovala 67.

eweny
16. jún 2009

ja este mixujem, co sa tyka obeda, lebo popucene mi nechce spapat..je to zahada, lebo bez problemov pozuje chlebik, roztek, vianocku, zeleninu z mojej polievky, zemiaky ked mi obedujeme, bananik, dokonca aj polku ceresne zvladol..

vejinka
16. jún 2009

dnes ma svokra upozornila ze ak stratim koli chudnutiu mlieko tak mi to nikdy neodpusti.. 😔 ale sak jem viac ako doteraz to ovocie som nejedla..a teraz zacnem

eweny
16. jún 2009

miriam, tak to potesi

johnie
16. jún 2009

ahojte
miri aj u nas kopu kanalizaciu .. 😠 . ale zaspala chvalabohu

vejinka
16. jún 2009

napriklad vcera som zacala ..s ceresnami a dnes zujem visne..ale len par lebo ja ovocie moc nemusim

aaaaa maly je hore ideeeeeeeeeeeeeeeem

johnie
16. jún 2009

😝 moja sa aj pri vacsom kusku ovocie z aktivie zacne drhnut...

eweny
16. jún 2009

mne maly spinka vonku, mamina ho zobrala..ale kazdu chvilu pridu, lebo sa ponahla do zahrady..ako kazdy den, chodieva hned rano az do vecera, len akosi dnes urobila vynimku..hmmmm..za nejaku hodku nam dojde aj ocko domov a bude doma dlhe dva tyzdne..si zobral dovolenku a za nou mu dali hned este aj volno..tak si ho uzijeme 🙂

miriam24
16. jún 2009

ew .. ceresne som mu davala aj ja ..tak ze som polovicku drzala v ruke a on si ju viac-menej tak vycuckaval .. normalen bol besny za nimi .. asi 4 takto zjedol .. viac som mu nedala aj ked este evidentne chcel 😅

Veji aj ja mam podobne kg .. co pri mojej vyske 174 nie je az take hrozne ale kazdopadne chcem ist este dolu .. ty tusim tiez merias podobne ako ja ze? no a moja sestra ma tych 55kg a je rovnako vysoka takze si viem porovnat rozdiel .. 😉

eweny
16. jún 2009

johnie, papa ti aktiviu?..davas ochutenu?..jediny jogurt aky mi maly zatial spapal bol Zvolensky vanilkovy..nejak mu este stale neberu..ale pribinacika niekedy zhltne len taky fukot..

eweny
16. jún 2009

miriam, takze chutili 🙂 aj u nas mali ceresne uspech, ale prisiel im na chut asi az treti den..najskor len oblizoval a skeril sa a potom si sam pytal..vylupnutu celu polovicku ham do pusy a zul jedna radost 😀

miriam24
16. jún 2009

ja tiez davam aj aktiviu - klasicku a zvolensky zboznuje,marhulovy,cucoriedkovy ... myslim ze mliecne vyrobky mu budu velmi chutit .. teda uz chutia 😵

natasa8
16. jún 2009

no ja som sa na poradni pytala dr. na jogurty a vraj este nemam davat .... podla nasej dr. nemam davat ani pecivo.... Kazda doktorka ma iny nazor..... 😒

johnie
16. jún 2009

ew papa aktiviu ale ja to striedam s probiou aj zvolensky... vsetky jej chutia a davam len ochutene alebo potom ten sladky biely...
ja som davala vcera malej maliny, vedla hojdacky mame krik tak som jej natrhala a kym sa hojdala taaaaak otvarala usta... 😀

johnie
16. jún 2009

pribinacika sa nejak bojim dat, lebo tam je tvaroh... ale mozno dnes kupim... 😉

johnie
16. jún 2009

natas, presne 100 ludi 100 nazorov... mne dokina povedala v siedmom mesiaci mozem zacat bielym jogurtom... a teraz som si ju naucila na ochutene...
a pecivo uz od 6 mes. ako predcvicovanie zuvania...
aj ked ja som davala o cosi skor... 😉