Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

johnie
16. jún 2009

a no tak idem uvarit krem na dukatove buchticky
a vysmazit kur. pecienku a hranolky.... 😉 😝 😝 😝

natasa8
16. jún 2009

ja si tiez varim obed.... aj mne aj malej 😝

ja jogurt zatial nedavam, malu este kojim na desiatu, a v noci vela krat 😀 No a konecne zacala jest aj tie mliecne kase, takze mliecka ma dost 😉
Na ranajky jej davam tiez kasu, lebo z peciva sa ona najest nevie. Ale vzdy jej dam najskor kasu a potom sedi pri nas ked my jeme a zuzle trosku rozka alebo korku z chleba... to zboznuje 😉

winona24
autor
16. jún 2009

ja dnes idem vyskúšať ďalšie sklíčko...včera som jej skúsila dať treska so zemiakmi...ale zjedla pár lyžičiek a potom mi to odmietla....a ja sa jej ani nečudujem....bolo to hnusné....a plno kôpru....fuuuuuj 😅

evicka1
16. jún 2009

ahoj kocky
dlho som tu nebola ale dieta nedovoli... potrebujem radu... ja hugovi davam normalne chlebik s maslom, dr mi povedala ze kludne mozem. podla novych smernic od 6.mesiaca, ale mam problem s jogurtami. neviem ako casto ich moze a ovocne vyzivi fuj fuj. to je nas nepriatel a nechce ani kozik.no nenecham ho chudaka po obede umret hladom no zase to nechcem prehanat s mliecnymi vyrobkami no nikde som nenasla ze kolko moze. poradite

natasa8
16. jún 2009

evicka ahoj 🙂
co je to kozik?
ani my nechceme moc ovocie, tak vyzivu primiesamavam do kase a tak..
Podla mna to s mliecnymi vyrobkami neprezenies, ved deticky mliecko potrebuju... Ak ma maly rad jogurt, tak na tvojom mieste by som mu skusila postupne primiesavat do neochuteneho juogurtu detsku vyzivu, pripadne surove ovocie......

miriam24
16. jún 2009

evicka .. ja sa riadim - vsetko s mierou 😉 napr .ak ma jogurt doobeda tak poobede mu dam ovocnu vyzivku s piskotkou ale nie zasa jogurt .. alebo niekedy si da len polovicu jogurtu tak potom si tu druhu polovicu dopapa poobede .. t.j. jeden na cely den .. ale zasa nedavam mu jogurt kazdy den kedze este aj kojim 😉

evicka1
16. jún 2009

natasi: kozik je cicik 😉 akoze koza,prsnik...a kasu papa jedine sinlac - to je ta pre alergikou z ostatnych ho napina
miriam24:no do obedu nema desiatu to ho kojim ale po obede ho nekojim,lebo som vetsinou v skole tak nemozem tolko uz neodstriekam,tak hladame alternativu olovrantu.

zuzana1710
16. jún 2009

ahojte.

win,to sklo tresku som jej aj ja skusala davat..lento ovonala a hned odvratils hlavu..ked som to okostovala,tak cisty grc.uz to nikdy nekupim.

inak malej davam vsetko.nerobim rozdiel....aspon si zvykne a nebude mat problem neskor...aj imunita sj alergie...jahody jej veselo davam...uz aj v obycajnej vode som jej varila jest..volakedy neboli ziadne dojcenske vody a sme tu..je to len tah na penazenky...

dnes idem zapalit sviecku malemu anjelikovi Damiankovi...celu noc som nad tym rozmyslala...je mi do placu. ☹ ☹

johnie
16. jún 2009

zuzi, ja som si krava dnes este kupila aj novy cas... a veru som si fajne porevala... 😔

ja varim v normalnej vode, ved sa prevari tak o com? aj sunar robim do obyc.vody z vodovodu prevarenej...
aj jahody sme mali a ok, v plienke sme nasli semiacka...len ok koprovky sa mi dogrcala...

zuzana1710
16. jún 2009

johnie,mne sa tisnu slzy do oci,ked sa tam pozriem...nemozem tomu uverit... ☹ ☹

no vidis,to sa mi paci,ze to takto beries..mne to islo uz na nervy tie dodrziavacky..to sa nemoze hento sa nemoze...co by sa nemohlo...aspon si na to zvyknu a nebudu chorlave ako jedno babo od nas..tiez vsetko sterilne a jedlo len pre babatka a hop babo je chore...samozrejme,ze cokoladu a oriesky nedavam,ale inak vsetko a dokonca jem pikantne o dusu a vsetko je ok...ved pikantne mi davali dokonca uz aj v porodnici...keby mam mat druhe babo,tak to vsetko robim uplne inak.kaslala by som na knizky...co to je za moda... 😠

zuzana1710
16. jún 2009

claudi,aj to som pocula...co sa to deje pre boha... ☹ ☹ ☹ nevinne deticky zomieraju a tak malicke...co mali cely zivot pred sebou..radsej by mali zdochinat fetosi a vrahovia... ☹ ☹

claudinka
16. jún 2009

my tiez varime v normalnej vode.. 🙂

claudinka
16. jún 2009

ja to tiez nechapem.. taketo nehody boli aj v minulosti? vtedy sa ti rodicia asi detom venovali, nie ako dnes..

claudinka
16. jún 2009

co budete dnes poobede robit? nechce sa niekto pridat a ist s drobcami do guliciek do Avionu?

ka3n
16. jún 2009

júúj claudi,ak by sme tak daleko neboli ,hned by som sla..

zuzana1710
16. jún 2009

claudi,aj mne sa zda,ze sa rodicia viac venovali detickam...

my pojdeme na prechadzku a tak klasika..dnes nemam nic vynimocne na plane..v gulickach by sa nam pacilo..vcera som malu dala do pieskoviska a mala hrozny strach.az sa triasla.kto vie preco. 😖

zuzana1710
16. jún 2009

idem sa osprsit,umyt riad.trochen nasu izbu dat doporiadku a potom sa uz mala urcite zobudi.potom obed a hajdemo von. 😉

zuzana1710
16. jún 2009

pekny den...

claudinka
16. jún 2009

na druhu stranu boli mladomanzelske pozicky, nebola kriza, ludia sa nehnali iba za peniazmi.. atd 😀
ja idem tiez o chvilku dat malemu obedik a pomaly pojdeme.. idem s dvomi kamoskami a ich detusmi, tak bude aspon trosku mimo stereotypu prechadzok 😝

miriam24
16. jún 2009

no ale ze maju znova zaviest mladomanzelske pozicky .. ale tiez si myslim ze 95% mam boli cele 3 roky doma co teraz az take bezne nieje kedze vsetko je drahe + kazdy druhy par ma na krku hypoteku 😒 no je to tazke .. no ale to uz teraz sme si povedali ze pekne kazdy vikend niekam pojdeme na vylet aj keby sme mali ist len tak na prechazdku do lesa .. ale chceme si vzdy spravit nejaky program .. kedze uz obaja pracujeme tak minimalne vikendy budu len nase 24h 😉

winona24
autor
16. jún 2009

takže hovädzie ragú s ryžou malo úspech....zjedla to celé 😀

johnie
16. jún 2009

zuzi, ja ked som tie dvojicky videla vcera v spravach mi doslo naozaj zle...
a my sme si s muzom tiez slubili ze budeme chodit cez vikendy na vylety, lebo si neuzijeme ani malu a ani jeden druheho
ja som dala dnes malej dukatove buchticky, tak na mna pozerala ze aj ona chce... 😝
isli by sme veru do guliciek... ked sme tam kupovali kocik tak mala stale chodila okolo tejlodky co je na tom detskom ihrisku

winona24
autor
16. jún 2009

GFUZRDUZTDRDUTRDUZTFDJZUFTAYKFDJHRLKJGN

johnie
16. jún 2009

naty koduje?

winona24
autor
16. jún 2009

&z uhhhhh zu nff jn,

to máte príspevky od Naty 😀 😀 😀 😀

johnie
16. jún 2009

super sikulka vie si prepnut caps lock... 😀 😀 😀

johnie
16. jún 2009

sofka si otvorila suplik a vytahuje tatove prsiplaste 😀

winona24
autor
16. jún 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 johnie....vieš čo sa za mladi naučíš......

sasasx
Autor odpoveď zmazal
Zobraz