Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

momoyka
18. jún 2009

ahojte, krasny dnicek 🙂

momoyka
18. jún 2009

nasa hanicka robi cirkus stale ked ma strati z dohladu ☹

natasa8
18. jún 2009

bendy... vazne vas chce poslat na rehabilitaciu? Ani Katka sa nedava na 4 na rovnej zemi, len sa priplazi ku mne ked sedim na zemi vystvera sa mi na stehna a tak sa da na kolienka...... no a v poslednom case uz ani na kolienkach nechce byt, len ma taha za tricko a snazi sa postavit....
najhorsie je ked sa mi uvolnia vlasy z vrkoca a ona sa snazi vytiahnut za moje vlasy 😠 Uz ma obrala o par skalpov 😠 😠

ollako
18. jún 2009

tak teraz mi ide net a maly sa prave zobudil 😠 ...zaspinkal pred pol deviatov tak sa to dalo cakat, ale prave ked hajal mi musel blbnut net 😠 ...aspon som rychlo par veci oprala v rukach , len to musim ist von povesat, lebo bude z toho kvapkat a zapnem pracku, ked je maly uz hore
aj moj vecer vyvadza ako divy...cez den v pohode zaspinka, ale vecer horor 🙄

miriam24
18. jún 2009

Candy a to len vy dvaja idete?

bendy ani moj maly nelozi a vcera mi dr povedala ze to nevadi .. ze v 9 mesiacoch nie kazde dieta lozi a neznamena to ze by s nim malo byt nieco zle .. ale ze ho mam davat casto na brusko .. ze on na to pride aj sam ... a poznam dost ludi co nelozilo a su ok 😉

natasa8
18. jún 2009

oni maju asi ten strach osemmesacnych - ta separacna uzkost ........ Len u nas to trva uz 2 mesiace minimalne 😠

ollako
18. jún 2009

natas s tou uzkostou mas asi pravdu, moj ma tiez musi mat stale nadohlad
ani moj nelozim sem tam sa da zo sedu na styri, ked sa natahuje za nejakou hrackou, ale potom sa rozplesti ako zaba, pretoci sa , alebo sa vrati naspat do sedu 😝 .. a zatial to neriesim, uvidim co bude v july na poradni 😒

bendy
18. jún 2009

moja mala sa nestavia ani len na kolienka, vie cuvat dozadu, ale to sa odtlaca rucickami, otoca sa a gula hore dole, no a posledny tyzden do zadu, zacina davat kolienka pod brusko ale len ked je na makom a je v tom velmi neista hned sa rozplesti ako zabka 🙂 som to opisala aj dr. tak povedala ze pockame este 3 tyzdne a ak nebude pevne na 4 tak ma tam posle, ze ta rehabilitacia jej nazaskodi, ze jej to spevni svalstvo

bendy
18. jún 2009

tiez mam viac kamosiek co im deti vobec nechodili po 4 hned sli na nohy, tak ja neviem co si mam o tom mysliet

natasa8
18. jún 2009

ollako... ja si myslim ze nic....
moja doktorka sa ma na nic nepytala, ona ju vzdy pozrie aky ma chrbatik, skusiala ju dat na nozky ako sa udrzi a koniec...

ja idem s malou buduci tyzden na cvicenie s babatkami, som sa prihlasila do skupiny deti 7-10 mesiacov, tak dufam ze nam to tam pomoze. Ale myslim ze Katka ani nie je v pozadu, kedze sa uz vyse mesiaca plazi a teraz sa snazi stavat...

bendy
18. jún 2009

a tiez mi povedala ze casto davat na brusko a sem tam jej aj pomahat, aby na to prisla...tak uvidime

candy9
18. jún 2009

miri, nie nejdeme len my dvaja, ideme aj s mojou maminou, sestrou, jej malou a kamoskou, sama by som si netrufla, navyse mamina je zdravotacka, tak to bude dufam pohodicka 🙂

martinna78
18. jún 2009

ahojte
Candy prajem krááásnu dovolenku, aby ste si ju hlavne v zdravi uzili 😉 😉
jejda maly je uz hore, tak utekam, chcela som s vami viac popisat ☹

miriam24
18. jún 2009

Candy .. juu tak to vam bude dobre ... a Jakubko tam bude jediny chlap ze ? 😉 .. v dobrom zavidim 🙂

bendy ... ja si nemyslim ze by bolo s malou nieco zle ale tiez si mylim ze ta rehab.nemusi byt na skodu 😉 a tri tyzdne su pre taketo deti velmi dlha doba .. mne tiez napr rano sa este nevedel posadit v kociku a poobede na prechadze sa mu to uz podarilo no a odvtedy to robi stale 😉 ... uvidis aky pokrok spravy za tie tri tyzdne .. 😉

claudinka
18. jún 2009

bendy vobec sa nestrachuj, mala je uplne v poriadku.. a presne ako babule pisu, rehabilitacia jej urcite vobec neuskodi 😉 ak by nahodou dovtedy sa nedavala na styri..

bendy
18. jún 2009

miriam, to mas teda pravdu, deticky robia pokroky z tyzdna na tyzden. Vsak uvidime ako to dapadne no a pri najhorsom si pojdeme zacvicit 😉 no moja sa v kociari sa vobec neposadi, vlastne ona sa ani sama nepozdi, len ked jej dam ruku a trosku jej pomozem

bendy
18. jún 2009

baby co varite dnes detickam na obed??

natasa8
18. jún 2009

bendy.. ked jej to ukazes tak sa posadi 😉 ja som to malej tiez len raz ukazala a odvtedy tam sada stale 😀
to je to iste ako ked jej das ruku, tam sa ma za co vytiahnut...

bendy
18. jún 2009

Ja uz normalne ani fantaziu nemam sa mi stale zda ze dookola ma to iste 😢 a pytala som sa vcera na jogurty tak mi povedala ze este mam pockat daky mesiac a zacat bielim najlepsie Activia

natasa8
18. jún 2009

moja bude mat dnes ryzu.. ale velky uspech neocakavam, v posledne dni hrozne malo papa - ale sa mi zda ze jej zase nejek zachutilo mliecko 😝

moja dr. povedala na jogurty to iste 😉

bendy
18. jún 2009

ja som uz aj chcela zacat tym jogurtom ale radsej este pockam ten mesiac.

claudinka
18. jún 2009

my davame na olovrant activiu bielu s ovocim.. a dnes mame na obedik zeleninku so zltkom..

natasa8
18. jún 2009

no skoro vsetky baby uz jogurty davaju, asi by jej neublizil... ale ja tiez pockam este ten mesiac....

anickaajanko
18. jún 2009

baby prosim vas kde je najlepsie merat teplotu
akym teplomerom
maly este nemal teploty a je velmi horuci

natasa8
18. jún 2009

anicka.. v zadocku a odpocitas pol stupna

anickaajanko
18. jún 2009

moze sa to aj digitalnym
pod pazuskou ma uz 38,5

bendy
18. jún 2009

ja meriam digitalnym v zadocku

bendy
18. jún 2009

pod pazuskou som este nemerala

claudinka
18. jún 2009

ja neviem, ci mam alebo nemam jogurty davat, ale neviem, co ine by som mu potom davala na olovrant 😒

bendy
18. jún 2009

claudi: urcite to neskodi, aj ja som uz bola rozhodnuta ze dam...ale pockam este. Ja davam tak podvecer tu kasu a potom pred spanim kojim...a spavat chodi vacsinou o 18.30 a to uz je kolkokrat taka unavena ze mi spi na pleci ked ju ukladam buvat 😉