Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

tehulka4
19. jún 2009

sasax, nie este sme manzelmi..zucastnuje sa napriklad prveho plavania, a plavania ked sme sa potapali po prvykrat , a nejakych aktivit kde ho moze pre jeho mamicku nafotit, dava mi peniaze ale nejak mi to pripada ako vsetko...hold, chlapi su divne stvorenia, a myslia si ze druha by bola urcite lepsia ko to oc maju doma, a ked skusia to druhe, tak zistia aky poklad mali doma..ale uz je neskoro.. 😀 len vies co je najvacsie chrapunstvo? ked manzel necha manzelku s malinkym babatkom. a co je este horsie?ta p..a zena ktora sa tvari akoby "to decko" bolo odpad..len netreba zabudat, ze bozie mlyny melu straaaaaaaaaaaaaaasne pomaly ale isto a ze vzdy sa na konci budeme usmievat my... 😀 😀 😀

sasasx
19. jún 2009

a moj je na topanky (a ovladace,mobily,klavesnice...ale to asi kazde dieta,ze)...ale topanky som sa pri nom naucila odkladat uz do botnika...🙂

martinna78
19. jún 2009

moj este tiez tak nelozi po byte, hovorim si ze nastastie, ale v choditku lieta jak sarkan,za par sekund je na druhom konci,ale tam len chvilocku byva aby mal troska zmenu,najradsej som ked sa hra pekne v ohradke, vtedy viem,ze nic nehrozi,to je fakt dobra vec,hlavne ked tam dieta obsedi 🙂

claudinka
19. jún 2009

matus ja vacsinou vecer zaspim s malym, chodim spat so sliepkami 😀 alebo ide panelak a po nom.. minuly tyzden sme furt s muzikom nieco kukali a chodili spavat okolo dvanastej, tak dobieham to dobieham tento tyzden..
a ohradka ho tiez bavi iba chvilku.. najradsej na zemi, ked sa nemoze stavat a chodit si, kam chce, je chory..

sasi my botnik nemame 😒 takze vzdy skoncia v puse tie boty 😀

tehul som tvoj prispevok velmi nepochopila.. akoze ta druha zenska sa tvari? nie ta mama, vsak? uz asi chapem 😀 a byvate spolu?

claudinka
19. jún 2009

ktovie, ako je na tom ewulqa..

martinna78
19. jún 2009

ach babule, je mi to luto,ze vas takto ti vasi sklamali, nezasluzite si to, ale presne tehuli ako pises
sasi a uz sa nic nemoze napravit? dufam,ze sa nehnevas,ze sa pytam
inac aj my trochu prezivame krizu momentalne....manzelsku...ale u nas je to v tom,ze stale nie sme sami, sme so svokrovcami a ja to uz nezvladam, 8 rokov je fakt dost...nedari sa dokocit tu nasu nadstavbu,ide to strasne strasne pomalicky

sasasx
19. jún 2009

tehul, zaverecna veta sa mi paci...a uz sa aj usmievam;)

martinna78
19. jún 2009

ale vcera nam dokoncili zabradlia na schodisko, balkony a okna (mame velke francuzske okna az po zem) tak aspon nieco sa zase pohlo

tehulka4
19. jún 2009

mati, ked ti tam obsedi, co moj neobsedi.. 😖 a okrem spominanych telefonov, ovladacov, dvierok z televizora, kvetin - specializujeme sa na orchidei(sak co pojdeme na nejake lacnase) 😀 , najovsie mi vybera sakle z odpadkoveho kosa a zuje to ( dnes som ho nasla ako si obziera igelit s ostipka, ktory bvytiahol zo zavreteho kosa co mi je doteraz zahadou, lebo kos bol naspat zavrety), obuvaky ( najlepsie su tie co maju dlhu rucku a su z ikei), a strasnu srandu am z toho ked mi bud vytahuje snuru z vysavaca zo zastrcky ked ja vysavam alebo mi s behjakom vraza naschval v plnej rychlosti aku vie 10 a pol kilove stvorenie na koleckach vyvinut do noh a clenkov..inak na margo toho behaku, uz som sa mu vyhrazala ze mu odmontujem kolecka a nech potom frajeri..len skoda ze to zabralo asi na 3 sekundy.. 😀

claudinka
19. jún 2009

my mame krizu uz 9 mesiacov 😒 ale to je u nas o niecom inom 😒 i ked posledne dni som uz mala na male aj ja.. je toho na mna vela 😒

claudinka
19. jún 2009

tehul 😀 😀 veru skoda

sasasx
19. jún 2009

mati - nieco sa moze napravit, ale nie to, ze by sme este boli spolu ako manzelia... co by som bola rada, ze by napravil, aby mi vratil tie peniaze, ktore som si ja zarobila, alebo mi dali rodicia, ktori na nich setrili a on ma o nich obral, lebo zivil dve auta na leasing a teraz nevie uzivit ani jedno dieta... ale to nie je zadaleka iba o peniazoch, ibaze penazna stranka je ta jedina ktoru moze napravit...

martinna78
19. jún 2009

no Oliverko je riadny vymyselnik....aj mojmu sa lubi kos,ked dofrci za mnou do kuchyne,tiez tam uz nakukal,co by nasiel 😀 😀 betari su to nasi 😉

tehulka4
19. jún 2009

claudi a ewulqua sem uz nechodi ci ako? a co je s nou?

sasi, jasne, ze kazda si prezijeme to svoje,a le mna uz to nejak nebavi sa s nim furt o niecom dohadovat..uz mi je nejak volny...ja mam maleho a maly aj ked tomu sice nerozumie ale opakuje po mne prve slovo..mama.. 😀 a to stareho dost serie ked to pocuje, lebo potom po mne za nejaku hovadinu vyleti..a ja mam vtedy TAAAAAAKUUUUTOOO OBBBROOOVSKUUUU RADOST... 😀 😀 😀

sasasx
19. jún 2009

jak to tu citam, tak to vyzera ze na slovensku mame okrem financnej krizy aj krizy manzelstiev... :(
no nic, hlavne ze mame detuse...len dufam, ze ti nasi mali chlapi, nebudu ako velki chlapi robit svojim manzelkam to co ich otcovia nam:(

martinna78
19. jún 2009

sasi to je smutne ☹ boze vsade je nieco ze? esteze nam ti nasi drobci robia radost...vzdy ked mi je najhorsie, pozriem na maleho, potulim ho,vybozkavam a hned mi je lepsie, poviem si ze pre deti sa vsetko oplati vydrzat

tehulka4
19. jún 2009

mati, u ans to zasa bolo dobre ked sme byvali u ansich a ako sme sa prestahovali do svojho zacal byt velky panko a majster sveta..hold, clovek nemoze mat vsetko...no horim, to tie septembrove deti... 😉

claudi, z toho si nic nerob..ja tiez na neho vyletim, ghlavne ked som vycucana..neda sa robit uuuplne vsetko v doamcnosti a aj sa strat o mrnusa ktory je zo dna na den zivsi a zivsi.. 😉

baby ja mam uz asi hodinu ci kolko napustenu vanu..myslite ze bude este aspon vlazna??? 😀 😀 😀

martinna78
19. jún 2009

presne, tych kriz je az az......no to aby ten zivot bol zaujimavejsi.....
hlavne nech sme zdravi

lucindela
19. jún 2009

mne je to luto,ze vam to "neklape"....dufam,ze u nas to bude stale take ako to je....

luciankasebastianko
19. jún 2009

baby aj ja som dnes čistila, ovzdušie ale to raz za čas tereba aspoň sa mi ulavilo 😀

martinna78
19. jún 2009

fiha tehulik takto si sa tu s nami zakecala 😉 no my ta len tak nepustime 😀 horuca vana nie je zdrava 😉

claudinka
19. jún 2009

tehul dlho sa neozvala, naposledy pisala, ze nema net ci co to.. a odvtedy tu nebola..
len riesila tiez stale, ci sa rozist alebo ostat, aj ho tusim vystahovala k mame ci co to vtedy bolo..
mne to hovor, ja to tiez furt hovorim.. kebyze nie som pedant, tak mi to mozno tak vsetko nepride sakris ta povaha ale nepusti

ale tie manzelske su trosku aj dosledkom tej financnej bohuzial.. ale presne, ako Matka pise, len aby sme boli zdravucki 😵

tehulka4
19. jún 2009

sasi, jasne ze ta kriza tomu tiez neprospieva, ale tak co uz...hlavne aby sme sa z toho nezblaznili.. 😉

mati, presne to si hovorim aj ja..a dokonca to iste tiez aj robim..vzdy sa mi sice vykotula slza ked ho objimam a bozkavam, ze aky je ten jeho tatko somar, ale tak co uz...

martinna78
19. jún 2009

lucindela,tak nech ti to vydrzi do nekonecna 😉 a uz vies co cakate? to je tajomstvo ze?

claudinka
19. jún 2009

lucindela tak drzim silno palce.. ja chcem aj tak stale druhe babo 😀

claudinka
19. jún 2009

napustena vana? to co je? to som nemala minimalne rok 😀

sasasx
19. jún 2009

claudi spravny pristup;)
lucindela, aj aj drzim palce, nech to vydrzi dlho predlho tak ako ti to vyhovuje a este lepsie

tehulka4
19. jún 2009

mati, ved to..a myslis, ze taka ladova vana je zdravsia?? 😀 😀 😀

inak aj ja by osm chcela druhe babo, ale asi az ked bude mat maly aspon rok a pol..neviem ci by som to zvladla, obe deti naraz, domacnost, a to 35 rocne rozmaznane decko k tomu... 😀 ale zasa je aj pravda, ze mi 2 dni meskaju kramy, ale to asi z toho ze som mala problemy s ladvinovymi kamenmi..tak ekd sa nepusti tak budem musiet ist k dokimu..alebo pre istotu skusit kupit test.. 😉

martinna78
19. jún 2009

ani ja claudi 😀 😀

sasasx
19. jún 2009

ja som sa dnes troska mocila vo vode po malom...🙂 nebolo tam vody vela, ale i tak bolo dobre...bolo to uz take vlazne po tom, co som maleho krmila a uspavala, ale v dnesnom teple to bolo v poho