Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

claudinka
19. jún 2009

tehuli my ako kedy, niekedy mixujeme, inokedy popucime.. niekedy zje popucene, inokedy iba zmixnute.. a kojime a davame styrikrat denne prikrm..

tehulka4
19. jún 2009

claudi 4 krat??? to kedy a co papavate? my zatial iba 2 a rozmyslam nad 3, teda ak neratam kasu na vecer ako 4-ty krat.

claudinka
19. jún 2009

ja som zacala davat prikrmy, ked mal maly 6 mesiacov, najprv obed.. dalsi mesiac pridala desiatu, potom veceru a minuly tyzden olovrant.. 😉 pekne pomalinky postupne.. 🙂

claudinka
19. jún 2009

desiata ovocko, obedik zeleninka s maskom alebo zltkom, olovrant vacsinou biely jogurt s ovockom alebo surove ovocko alebo rozok so syrom a na veceru kasicku 🙂

tehulka4
19. jún 2009

jaaaj, tak fajn..ty a ako mu davas ten rozok so syrom?to normalne pohryzie?

claudinka
19. jún 2009

ja mu nedavam normalny syr, iba lucinu alebo cottage syr, tak to naberiem na lyzicku a trosku mu odsklbnem z rozka k tomu 😉 teda lucinu som este nedavala, ale dnes som kupila, cottage mu velmi nesmakoval 😒 ale rozok ma rad 😝 teda zuzle ho rad 😀

tehulka4
19. jún 2009

ty kokso...normlane ziram..a ja sa nejak bojim dat aj rozok aj piskoty..videla som raz ked som este dieta nemala ako sa jednej mamicke dieta dusilôo rozkom, tak mam normlane panicky strach mu dat nieco co by sam drzal a zuval to...ale uz aj ja som chcela dat nejaky syr, ze zajtra pojdem nieco do tesca alebo kaufiku kuknut..moja dokina ze mam kuknut nejaky co je detsky..no to ani netusim, ktory syr je detsky.. 😀

claudinka
19. jún 2009

piskoty tiez nedavam, ale babule tu davaju uz davno..
ja som sa tu pytala v prvych prikrmoch a tam mi babule tieto dva syry poradili.. susede mojej povedala dokyna, ze moze kludne aj bambino a tak uz davat, sice je na UM, ale aj tak.. a to je o dva dni starsi ako moj..
ja tiez nejako nevymyslam s jedlom, ale na olovrant mu davat zase ovocie alebo zeleninu sa mi uz zda prehnane, chudacik 😝

claudinka
19. jún 2009

ok draha, super sme si pokecali 🙂 🙂 aj nabuduce.. je vela hodin a ja ledva vidim 😀 rano budem okolo siedmej-osmej, ked maly vstane, najviac na svete na seba nadavat.. juuuuuuuuuj tak sa lucim
bru nocku a drzime palce Oliverkovi, budeme na Vas mysliet, papa

tehulka4
19. jún 2009

claudi, aj aj uz davam piskoty davno, ale iba v pstruhanej forme do vyzivy na desiatu..najlepsie su tie od nestle..mame pokusane, ostatne tak divno chutia..tak diky za typ na syr, a idem aj ja..snad zajtra sa tu vidime..bru nocku.. 😉

luciankasebastianko
20. jún 2009

Prvááááááááááááááááá tak to sa ešte nestalo idem dať drobčeka buvať a ešte nakuknem 😀

momoyka
20. jún 2009

ahojte, pekny dnicek tym co sa nestretkuju a este krajsi tym co sa stretkuju 🙂 pocasie im zatial nepraje

bubinko83
20. jún 2009

tehulka,ktym syrom.Je aj detsky syr a vola sa Kibido,je bez konzervačnych latok.Je velmi dobry ja som ho totižto zjedla 😀 pretože Filipkovy nechutil 😠 .On mi nezje žiadne pečivo.Aj rohlik ma v kočiku len na hranie.Cely ho ožužle z každej strany a potom ho už nechce.

momoyka
20. jún 2009

my sme este take nic nedavali, nasa hanicka tiez rozky len ozuzle a dost

claudinka
20. jún 2009

ahojte, neviem vstat z postele 🙂 maly vstal o pol osmej a zaspal znova o 10.10 a spala som s nim do 11.20 🙂 a najradsej by som hajala daleeeej, to pocasie je otras, ale lubko mi nedovoli 😒

bubinko presne to iste robi aj ten moj.. spapa iba vtedy, ak mu po kuskoch odlamujem a davam do pusiny.. a ten Kibido aj mne velmi chuti 😉 ale malemu som ho este nedavala..

momoyka snad sa im vyjasni 😉 ked nie, mozu spravit sutaz v behu s kocikom na chodbe 😀 ako sa s Hankou mate?

katavinka
20. jún 2009

Ahojte;

no konečne stíham čítať 😀 Vidno, že je "dovolenáááá" 😀

My tiež dávame príkrmy ako claudinka, len občas ma tak napadne, či to mliečko nemôže chýbať. Ako niežeby bol hladný, ale tak celkovo.

claudinka
20. jún 2009

ja dam mliecko vzdy, ked si vypyta.. ale snazim sa, aby to nebolo napr. polhodinku pred jedenim, lebo to by mi asi vela toho nezjedol 😀

jaaaj nic sa mi nechce 😀 maly zaspal, idem umyt kocik 🙂 dnes mi maly cele smeti vysypal, tak ked sa zobudi, hor sa do vysavania 😀 😀 aaa som sa nepochvalila, s kamoskou sme si vymenili kociky 😀 😀 teda ona ma moon taku lahku buginku na von, kedze mala uz ma dva rociky (pipi1211 - neviem, mozno si ju niektore pamatate, pisala o mne, ked som bola v porodnici a byva par domov odomna) a jeden kocik ma doma iba na uspavanie, kedze raz denne jej mala haja okolo hodky-dvoch v kociku v izbe.. tak som jej dala ten moj a ona mi dala ten na spanie - Peg Perego 🙂 ale je urcite ovela lepsi ako ten moj, minimalne nie je dosrany.. lebo ten moj madlo zlomil, roztrhal na nozickach tu opierku, kosik je dosraty a tu ma viac miesta vnutri.. tak som rada 🙂 🙂

katavinka
20. jún 2009

Claudi, a aký je to kočík, hoď fotečky 😉

claudinka
20. jún 2009

hodim hodim musim pofotit 🙂 🙂

sasasx
20. jún 2009

ahojte,
aj u vas je take pocasie nanic.. my sme sa aj poobede vybrali za nasimi na zahradu, naobliekala som maleho, dala do manducy, sadli sme na bus, vystupili a prsalo, tak sme presli na druhu stranu a cakali na ten isty autobus, kym sa niekde otoci🙂 trocha sme vymrzli, ale aspon sme boli hodinku vonku;)))

claudi, to sa ti super podarilo vymenit... ja som sa vzdala vyberania noveho sportoveho kocika, lebo mne sa tie sportaky zdaju male, takze by som si na zimu asi nechala este Tako, lebo je sice tazke, ale je priestranne a v zime sa maly don v pohode zmesti... no a na 2 kociky niet miesta, tak sa nejak zaobidem aj cez leto este s Takom, my aj tak teraz vela chodime s manducou a bez kocika

tehulka4
20. jún 2009

caute maminy..my sme sa vratli s oliverom z detskeho predstavenia pata a mat..bolo to take nieco ako kratka hrana rozpravaka, akurta sa tam vystriedali aj chrobaci, matko a kubko a dedusko vecernicek, tak sme sa s malym pofotili a tak...
inak co sa tyka kocika, tiez sme boli nuteni kupit este nieco ine lahsie ako tako..ja na tako endam dopustit je to super kocik, ale nie na to ked sme chvilu tam, chvilu i dnde a zas doma chvilu, takze na take cestovanie sme kupili golface inglesinu..moj sice trochu somral, ze naco som si vybrala taky drahy kocar, ale tak kupil..a nakoniec, aj tak som si na neho vybavili zlavu..original stoji 350 uuro plus taska 70 euro a ja som si ho komplet vybavila na 332,-.. 😉 tak nechapem co tolko somral.. 😀
inak to pocko je aj unas na rit od rana.. 😠

johnie
20. jún 2009

ahojte nestretkujuce babenky.. 😎
chvilu som tu nebola a ani sa tu skoro neukazem, len vas obkukavam... mali sme s muzikom mensiu vymenu nazorov a mal pravdu, travim tu prilis vela casu..
tak si davam od kona pauzu... 😝
ale intenzivne na vas budem mysliet 😉

luciankasebastianko
20. jún 2009

babulky nemáte info o naších na Liptove ? 😀 To je počko zima ako na jeseň 😠

claudinka
20. jún 2009

johnie aj my na teba.. a ukaz sa tu niekedy.. aj moj somre, preto sa snazim byt tu menej casto, ale tento vikend je ohladuplny 😉

luciankasebastianko maju sa dobre 😀 zepry vcera mali chodbovicu niektore do pol druhej nadranom 😀 a dnes isli poniektori v tomto necase do aquaparku do Popradu a ini si spravili vlastny program..

katavinka
20. jún 2009

Fúúú, neviem si to tam predstaviť.
Teda...ja mám občas pocit, že môj drahý je rád, keď sedím pri PC 😝 , ale väčšinou som na facebooku.

claudinka
20. jún 2009

Konecne som vypla makosa.. da sa to hrat donekonecna, ale uz nevladzem, tak to vzdavam 🙂 ale uz to hrat dufam nikdy nebudem, ina zavislost

http://www.facebook.com/album.php?aid=24575&id=...

luciankasebastianko
20. jún 2009

tak super, ja stále upravujem malému fotky to je moja závislosť teraz chcem dať spraviť velký rozmer 30 x 45 tak sa ihruškám
Muž dal vychladiť šampanské tak asi sa mu idem povenovať 😉

bubinko83
21. jún 2009

prvaaaaaaaaaaaaaaa 😀

claudinka
21. jún 2009

bre ranecko 😉 malemu sa vari obed, kedze kazdu nedelu mame televizny maraton do jednej 😀 konecne sme prvykrat spapali desiatu bez bananu, vcera aj dnes!! hura hura 😀

zuzana1710
21. jún 2009

ahojte.
claudi aj Lubko je bananovy kral???Zairinka musi mat tiez banan..ci v jogurte,alebo v kasi,alebo vo vyzive...bez neho nezacina den 😀 😀 😀 😀 😀 😀

zajtra sa idem pokusit upiect tortu.mala ma meniny-podla hebrejskeho kalendara...tak mama sa ide cinit.. 😝 😝

ako sa mate??a co vyletnicky??kedy sa maju vratit??to pocasie im nejako neprialo...pekne na prd