Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

natasa8
5. máj 2009

veji... no neviem, posledny mesiac jej hrozne zhrubly stehna, aj brusko narastlo - som myslela ze viac pribrala 😕
A svokor mi minuly tyzden hovoril ze aka je tucna (tiez ju 2 tyzdne nevideli).
Ale podla doktorky vazime tak akurat.... vraj rocne deti mavaju tak 10 kg plus minus 2 kg. Takze to snad nejak zvladneme 😅

Stazovala som na to jej pogrckavanie po papani, som z toho zufala, vsetci vraveli ze po prechode na tuhu stravu pogrckavanie prejde a u nas to vobec neprechadza ☹ Podla nej - pokial mala pekne pribera, ak nie je co riesit.

silwietta
5. máj 2009

miskovi sa z hraciek poslednu dobu najviac pacia lopticky, fascinuje ho nahanat ich po izbe.. a potom ta radost ked sa mu podari nejaku uchmatnut a strcit do pusy 😀

vejinka
5. máj 2009

ja xcem tiez polohovatelnu to je jasne...a segra ma sedacku od 9-36 a mala tam maleho uz ako 5 mesacneho..samozrejme polohovatelna a maly je v poriadku nic mu nieje 😔

ollako
5. máj 2009

veji to hej.. vyzname sa jedna radost 😀

vejinka
5. máj 2009

natas..uff tak my sme dako mimo tabulky 😀 😀 😀 my mame cez 10 teraz

evitkamalicka
5. máj 2009

veji tak to mate peknu vahu, my mame 8400

anickaajanko
5. máj 2009

nie je to ta cervena vec co sa zatvara a otvara z plastu a pripina na pas v aute je to na snurke

vejinka
5. máj 2009

no ale ani v noci som nespala koli tej sedacke..xceme to najlepsie ale urcite za rozumnu cenu...hladala som na mmb ale xceme kupit novu a pekne zo zarukou...ja sa bojim kupovat pouzitu lebo moze napisat ze je nehavarovana ale kto vie ci ozaj nebola..a moze vyzerat uzastne 😔

silwietta
5. máj 2009

natas aj my este pogrckavame, sice menej ako iba pri mliecku, ale este stale dost casto... rozdiel je vo farebnosti flakov na oblecku...predtym boli biele a teraz zelene, orandzove,... 😝

natasa8
5. máj 2009

isofix ..... to je take zariadenie, pomocou ktoreho pripnes sedacku do auta. Musite mat ale predpripravu v aute uz od vyroby. Ale zvysuje to bezpecnost autosedacky. Ale samozrejme aj cenu 😠 😠

vejinka
5. máj 2009

evit heh co peknu ale vcera mi nieco ruplo v zapesti na ruke..a dnes ma to cele boli a teraz prenasaj maleho a koj ho ked ta to boli ze az do placu..najhorsie to bolo dnes v noci som s nim manevrovala ako sa len dalo aby ma ta ruka moc nebolela

vejinka
5. máj 2009

fiha...takze ked kupime univerzalnu autosedacku je mozne ze sa nebdue dat do konkrtneho uata??

natasa8
5. máj 2009

silwi.. mi pogrckavame viac ako pri mliecku ☹

vecer spraska 200 ml kase a potom 2 hodiny veselo pogrckava - po dlazke, po koberci, po sebe, po mne ...... 😠

vejinka
5. máj 2009

mna asi porazi s tymi autosedackami..vrrrrrrr

jana.hcsba
5. máj 2009

ahojte 😎
my sme jak pocasie, tak sem ani nemam kedy ist 😒 😠 😀

natasa8
5. máj 2009

veji - no ja konkretne skusenosti nemam - ale vsade odporucaju ist ju kupovat s autom a skusit namontovat.

claudinka
5. máj 2009

ahoj jani 😉 ani ja nestiham vobec citat 😀

ollako
5. máj 2009

no tak ja som tiez z tych sedaciek riadny debo 🙄 ...inak jedna moja znama ma dceru vyse rocnu a stale ju ma vo vajicku 🙂 , ona je taka drobna, stale jej hlavicka nepretca...ale veji ten tvij maly je riadne velky 😲

jana.hcsba
5. máj 2009

teraz spinkame, tak uvidim dokedy, potom som pripravena ist von, lebo doma si to neviem predstavit 😀 .

claudi:
🙂

sme hore , tak ahojte ☹ 🙂

anickaajanko
5. máj 2009

Branik ma 10 kg tiez a este je vo vajicku nepretrca

misik
5. máj 2009

ahojte baby 🙂
ja nestiham ani len chodit nie to este citat
veji sedacka by ti mala sediet, akurat tie isofixove nemozu ist do aut ktore nemaju isofix
inac ja som mala pre malu vajicko do 13 kg a tam bola az do roka a potom tu od 9-36 a je super, je v nej stale a teraz do nej pojde maly a malej som kupila novu

claudinka
5. máj 2009

ja chodim von iba poobede, maly by mi neprezil byt tak dlho v kociku..

anickaajanko
5. máj 2009

my sa ideme napapat a tiez padame von
musim ist kupit poistky na skrinky lebo vcera sa chcel postavit pri skrinke a skoro sa mu otvorila zasuvka
😲 😲 keby ho to bolo buchlo do hlavicky tak ma ....

ka3n
5. máj 2009

vejinka, ja si myslim, ze preto su drahsie, lebo su pre tak male deti bezpecnejsie, ako tie velke hovada do 36kg. my taku ani nebudeme kupovat..teraz mame do 25kg apotom kupime iba ten sedak.

claudinka
5. máj 2009

+assssssssssxrhv.,l$$klhztx xrt rI6T66TTTTTTTTTTTTTTTbn ž

to vas zdravi moj nadany syn 😀 😀

ollako
5. máj 2009

ahoj Lubko 😀 ako posluchas maminu? 😉

vejinka
5. máj 2009

ollako no on ma byt aj pokom..sak kukni aky velky je moj brat a povedzme aj moj bratranec...z otcovej strany a nakoniec aj moj otec je vyska 😖 pozri v albume velka noc..teraz som ich tam dala..dieta mi vrestiiiii

evitkamalicka
5. máj 2009

claudi rudy brat zdravi Lubka 😀

natasa8
5. máj 2009

no pri nasom tempe v priberani mojej krpatej tiez bude stacit vajicko mozno az do roka 😕

ollako
5. máj 2009

jejda veji to su obri 😲 😲 😲 😀