Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

vejinka
2. júl 2009

my tiez...len po kupani sa uz tak nepotime..inak cely den

winona24
autor
2. júl 2009

skvelé fotky veji....som sa nasmiala....

vejinka
2. júl 2009

win diky...cenim si 😉

kamilka12
2. júl 2009

johnie - aj Martin sa strašne potí...hlavne vlásky má vždy mokré...dnes nadránom sa nevedel už uložiť, tak som ho preložila k sebe do postele a celý vankúš som mala od neho mokrý 😒

johnie
2. júl 2009

veji super fotky , videla som na fb
a preco chces vystahovat tata, co on moze za to ze chodili v noci auta? 😕

vejinka
2. júl 2009

johnie ..nas tato sa hrozne poti a minule skoro skolaboval lebo sme mali zatvorene okno...ale ja inak nezaspim 😔

johnie
2. júl 2009

jaaaj, no tak ja by som v tychto teplach tiez nevedela spat pri zatvorenom okne a mala by bola ako mys mokra tiez...

winona24
autor
2. júl 2009

jej ste pomenili fotos v pase....všímam silno.... 😀 😀

johnie
2. júl 2009

velmi pozornaaaaa... mas plus 😀

winona24
autor
2. júl 2009

mno johnie????? ftípky ftípky 😀 😀 😀 😀 😀

johnie
2. júl 2009

win... jojo, dnes mi ide 😀

vejinka
2. júl 2009

win cakame na teba.... 😉

vejinka
2. júl 2009

musim ist dieta je hroe

winona24
autor
2. júl 2009

jeeeeeeeeeej práve mi volal Milan...v sobotu pôjdeme do kina na 3D Dobu ľadovú tri... 😀 😀 😀

johnie
2. júl 2009

win 😝 aj ja chceeeem

winona24
autor
2. júl 2009

tak poď s nama... 😀 😀

natasa8
2. júl 2009

ahojte... 🙂

no vidim ze septrembrovciatka tu trapia zubky, tak vam zelam aby co najskor vykukli a teploty sa stratili a vy ste si mohli uzivat krasne letne pocasie 😉

moja Katka bola vcera uuuuuuuuuzasna, hrozne pozorna, cely den na poziadanie tapkala, davala mi pa pa, na 4 zvieratkach sa naucila ukazat kde maju ocko a este som ju naucila kde ma Katka brusko... 😵
Najlepsia je ked sa hra, to na nu zavolam ze "Katka pod papat" - zahodi hracku 3 metre daleko, a uz sa plazi ku stolicke a hovori pri tom "papa papa" vtedy sa na nej s muzom hrozne smejeme. Nakoniec zje len par lyziciek, ale to jej nadsenie je super 😀

dnes nemame bohvieaky den, boli sme rano cvicit s babatkami, tam skoro vobec nespolupracovala 😒 cestou domov zaspala v kociku, tak som ju prelozila do postielky ... chcela som ju aj nakojit, ale len kus dudkala, tak sa urcite hned zobudi hladna...

anickaajanko
2. júl 2009

Veji krasne fotocky, maly model sa v tom vyziva, ja mam dnes den blbec ☹

natasa8
2. júl 2009

anicka.. preco den blbec?

kukla som foto - ten bazenik chceme kupit aj my 😉 😉

anickaajanko
2. júl 2009

neviem, taky ako pisala Vejinka, vsetko mi vadi, manzela by som roztrhla ze nechal ponozky kde ich nechal, branko nechce spat, boli ma hlava
pozeram Zeny z rodu Gillmorovcov ma to ukludnilo

natasa8
2. júl 2009

no ja mam zase dnes depku naladu ... aj som bola medzi ludi aj nepomohlo... ☹

anickaajanko
2. júl 2009

tak sme dve, neviem, Branko zaspal, tiez sme boli vonku ale ...

anickaajanko
2. júl 2009

potrebovala by som byt aspon 24 hodin sama v tichu pokoji bez toho aby som musela mysliet na to ze treba zehlit, prat ..... ale zase by som sa hrozne bala o Branka, nemam taku svokru ako Claudi ze by som jej ho mohla zverit

winona24
autor
2. júl 2009

anicka myslím si že každá z nás máva takéto obdobia....

je to stále dookola...pranie,žehlenie,varenie,dietky......to dá zabrať...

claudinka
2. júl 2009

Hello, zase mame teplotku, tentokrat mame nad 39 stupnov.. ach jaj tie zuby 😒

anickaajanko aj ja som kukala 😀 lebo maly nechcel spat v postielke, vrieskal tam, tam som ho uspala pri sebe, dala do postielky, zase krik, lebo sa prebral, tak som toho stihla teda porobit 😠 😠

jana.hcsba
2. júl 2009

no, tak my sme sa vratili z vonku - je tam hrozne dusno, ale nesvieti slnko, tak da sa.
mala celu cestu spievala. bola som na bytovom, v obchode a prechadzka, tak mam dost. 😝

idem sa najest - dostala som chut na pasteku - to co uz je 😀 a pojdem si precitat co ste popisali.

natasa8
2. júl 2009

poradte mi.. ako mam dat malej sirup aby mi ho nevyplula? davam striakackou od panadolu uplne do zadu od pusky aj tak to vypluva ☹

claudinka
2. júl 2009

teplota uspesne zrazena 😉 aspon na chvilku urcite 😖 volala som s doky, ze je to bezne pre taketo tepla, ze nemam ist von, davat papat, popripade, zabaly, sprcha, atd.. tak som pokojnejsia, ked uz neni taky horuci a malatny, konecne papuluje a vyvreskuje 😀

natasi neda sa to s niecim skombinovat? asi nie, vsak?

anickaajanko
2. júl 2009

Branik chvalabohu nevypluva sirup tak neviem,vonku je take ostre slnko, dusno, este ze sme boli vonku, este pojdem ked sa trochu ochladi, teraz sa hra, já chcem uvarit len dokedy mu to vydrzi

vejinka
2. júl 2009

zeny prave som zvesala pradlo a taky lejaaaaaaaaaaak.uff