Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

annie13
12. júl 2009

a zbiť muža uľavilo by sa Ti, ja by som mojho tiež rada keby sa nebranil

vejinka
12. júl 2009

dnes ideme k nasim na oslavu mama na meniny a otec narodky..den po sebe maju tak dnes robia oslavu tak hadam pridem na ine myslienky

vejinka
12. júl 2009

an a uda ma a co potom? 😀 😀 😀 😀 ako vysvetlim sudcovi ze mavam take dni kedy by som "vrazdila" ? 😅

ja muzovi robim casto zle...ale tak zo srandy ale ked som napalena tak sa uzavriem do seba a neprehovorim s nim ani slovo a viem ze to ho najviac rozzuri ked nekomunikujeme...a mna to zasa tesi ze mu prikladam..a prikladam .asi som vadna 😀

winona24
autor
12. júl 2009

a ty máš kde rodičov???? tak k nim treba ísť

vejinka
12. júl 2009

no na zaciatku mesta a ja som na konci mesta...ale treba prekonat prekazku a tou je muzova rodina...nemozem ist s malym len tak na autobuse k nasim...by ich porazilo mozem len s muzom...to je to ze sa tu citim ako v base..vrrrr 😢

vejinka
12. júl 2009

najhorsie je ze som si uz aj pomaly zvykla...k nasich chodime len cez vikend aj to len na apr hodin...a nie kazdy vikend len raz za mesiac 😔

vejinka
12. júl 2009

ani nevies ako sa tesim teraz ked vypadneme na dolniaky...uz sa neviem dockat budes s mamou 24 hodin denne...teda skoro

winona24
autor
12. júl 2009

veji preboha živého....si robíš srandu teraz však???? no by mi svokra mohla vyliezť na hrb...no aby mi zakazovala ísť k mame.....ježíííííííííš

annie13
12. júl 2009

ako? byvate v jednom meste s tvojimi rodicmi a ty nesmies sama s malym k nim? spravne som pochopila? a kto je na dolniakoch? kde presne to idete

annie13
12. júl 2009

aby mne svokra zakazovala navstevy mojej mamy tak to by uvidela

winona24
autor
12. júl 2009

veji veď si svojprávna...sadneš na MHD a si u Vašich....OMG...nehnevaj ma...čo by som ja ddala za to,aby som mala mamu v tom istom meste

annie13
12. júl 2009

a to Tvoja mama neprotestuje, preboha ved so svokrovcami byvate cize oni vidia Erika kazdy den a Tvoja mamina len raz do mesiaca aj to tam nesmies sama len s muzom
toto by som nedovolila

winona24
autor
12. júl 2009

veji musíš si dupnúť.....veď Ti prepne......nezlosti ma.....

annie13
12. júl 2009

a to koho ako manzelovu rodinu myslis ze su proti svokrovci, svokra vyzerala tak milucko
ja zoberiem auto aj 3 dni nie som doma, svokra mudruje ale tym to hasne

winona24
autor
12. júl 2009

veji tak nech Ti mama príde naproti...to nepôjdeš sama....všetko sa dá....ach jaj mňa toto tak zlostí

vejinka
12. júl 2009

no nieze by mi to vyslovene zakazovali to nie...ale vidim na nich ze ked idem niekde tak uz svokra slzy prelieva a to idem len na chvilku...proste ona je na neho brutalne naviazana nepusti ma von aby nevidela ako je maly obleceny a ci mu zima nieje...su to take drobnosti ktore ma hrozne vytacaju ale nepomozem si...a k nasim bez muza...to uz by bol ohen na streche..a naco mam drazdit? radsej trpim a snazim sa to brat na lahku vahu

winona24
autor
12. júl 2009

veji nehnevaj sa na mňa,ale to nie je normálny postoj....príde čas,keď to budeš ľutovať ☹

vejinka
12. júl 2009

ked pojdeme teraz na 10 dni na dolniaky ..svokra bdue tych 10 dni revat kedy sa uz konecne vratime...ona je proste taka...ano je zlata mila..ale aj velmi tvrdohlava a nestupna..a cez jej bariery sa ja nedostanem..keby som sla s malym bez muza ...susedia by si suskali preco idem sama ci som s muzom pohadana..a to by moja svokra nevydrzala ona hrozne dba na mienku susedov..a dalej je hrozne poverciva a tak dalej...proste nejdem ju tu rozoberat

vejinka
12. júl 2009

win...ja viem ja to lutujem uz teraz som povedala ze ked maly vyrastie bduem casto chodit na podbreziny..teda k mame a k segre lenze teraz mam kocik a ludia su taky aki su nepomozu kukaju na teba ako na vraha ked sa xces s kocikom dostat dnu do busu..autobusar ani dvere vzadu neotvori kym si nekupim listok co sama s kocikom sa neda...je to tazke 😔

winona24
autor
12. júl 2009

veji ak si si nevšimla žijeme v roku 2009...a nie v stredoveku....nejdem Ti už nič písať...je to Tvoja vec.....ale ja by som toto nezniesla.....nedovolila.....

vejinka
12. júl 2009

ale budem musiet nieco robit lebo tato ponorkova nemoc nieje nic dobre...lenze tym ze malemu rezim menim s tym tiez niesom spokojna...trapi ma to lebo je na nieco uz nauceny...lenze minule ked sme boli u mojej mami maly zacal hrozne revat v jej naruci a ona sa rozplakala tiez ze ani vlastnu babku nepozna...je to dvojsecna zbran...a potom ja mam take depky a tak casto 😔

vejinka
12. júl 2009

win ja viem len som ti naladu pokazila...prepac 😔

vejinka
12. júl 2009

dost uz o mne...nejako bolo nejako bude

vejinka
12. júl 2009

baby co idete drobcom kupit na rok?? aku hracku?? dajte tip 😉

winona24
autor
12. júl 2009

ty si trubka....čo by si mi kazila náladu moja....mňa to hnevá a mrzí kvôli tebe..... ☹

vejinka
12. júl 2009

win slubujem ti ze si obcas dupnem nohou...ale dufam ze si ju pri tom nezlomim a nebudem priputana na lozko 😅

winona24
autor
12. júl 2009

veji od mojej mami dostane toho havka hovoriaceho od Fisher Price,aj ten hrniec by mala dostať....a ja??? neviem....musím pokukať....bohes za chvíľu je to tu

vejinka
12. júl 2009

do kelu ja si tu klabosim a mlemu tereba urobit obeeeeeeeeeeed

vejinka
12. júl 2009

no tak svokra mu uz dala varit kalerab s maskom..rano som jej hovorila co bude papat a ona mu to uz vari...no ona nieje zla ved robi co na ociach vidi...len oni su taky aki su...co uz

vejinka
12. júl 2009

win heh ved preto sa pytam...tiez neviem co by som...