Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

vejinka
14. júl 2009

rony..heheh ze zelatinaaaa...ty mas postavu furt jak modelka....co modelka supermodelka...zato jaaa to brucho neschovam ani pod volne tricko 😅

vejinka
14. júl 2009

inka moje brucho vyzera tak cudne...nemam jedno ale tri...take kopce kym sa dopracujem k tomu venusinmu pahorku 😀 😀 😀 😀 😀

johnie
14. júl 2009

ale ta mala gottova je zlatunka... na to jak vyzera on..
asi trocha mimo debaty, ale ja radsej postavu svoju nekomentujem...
a co tam po mne.... 😎 idem ja robit

vejinka
14. júl 2009

dneska ked som sa obzerala v zrkadle..tak ratam a fakt take tri kopce...fuj no uz do dovolenky s tym nic neurobim...mala by to aspom opalit...ked nepomoze slnko opalim sa ako prasce ked opaluju...a budem krasne cierna...len s tym smradom co zhorim budem musiet nieco robit 😀 😀 😀 😀

claudinka
14. júl 2009

johnie ani ja uz radsej nie 😀 lebo ked kukam vejinkine alebo ronyne fotky, mam depku, ake ste stihle 😀

vejinka
14. júl 2009

johnie ved ty vyzeras k svetu 😉

vejinka
14. júl 2009

ze stihle....a stazujeme sa...no ono na pohlad a na dotyk je rozdiel no keby som mala ploche brucho drzala by som hubu...ale asi nic s nim nebduem robit kym tie 4 deti neporodim..a potom mi bude jedno ako vyzeram 😀

johnie
14. júl 2009

veji 😎 😉

vejinka
14. júl 2009

teda uz len tri...ale ak bduem vyzerat ako moja svokra asi si to hodim... 😀 no este mam cas si to rozmysliet a erik bdue sam

vejinka
14. júl 2009

aaaaaa meskam....ved pockajte berem fotak na dovcu a pofotim sa...ale budem to musiet dat po nejake heslo aby sa k tomu nedostal kazdy..lebo hambiiim 😀 😀 😀 este mam tri dni aby som zhodila to brucho...ale vidim to tak ze skor Erik spromuje ako ja sa zbavim brucha 😀

winona24
autor
14. júl 2009

už dosť o postavách...... 😀 😀 😀 😀

vejinka
14. júl 2009

no tak dobru noc kocky...ja idem snivat o plochom bruchu...vzdy som snivala o kozach velkych ako melony...ale dnes xcem snivat o tehlickach na brusku...aj ked teraz to skor vyzera na Ypor 😀 😀

dobruuuuuuuuu

misik
14. júl 2009

dobry vecer zelam 🙂
claudi povedala som malej, tak neni problem 😉

vejinka
14. júl 2009

a rano sa zobudim zabetonovana v zdi 😀 😀 😀 😀 😀 😀

natasa8
14. júl 2009

claudi ..pozerala som na FB fotky z priprav na svadbu.. v kolkom si bola mesiaci? Vobec na tebe nebolo vidiet ze si tehu...

rony253
14. júl 2009

dakujem claudi za komplimenty, no to len ja viem kde mam problem na tele 🙂
ale pre istotu, so do seba teraz natrieskala dve oblozene žemle a papam jogurt so sladkym pecivom, to aby so mna tie rifle nepadli. inak to len tu pri tom pocitaci ja do hlavy tlacim, inak ma to nenapadne.

claudinka
14. júl 2009

natasi to tam spatne teraz nahadzujem, kedze v priateloch mam teraz plno rodiny muzovej, tak aj fotky zo svadby budem nove davat 😀 tam som koncila tusim stvrty mesiac 😀

claudinka
14. júl 2009

ja akurat papam pizzu, muzik doniesol.. idem maleho uspat, tak sa tu majte papa

natasa8
14. júl 2009

moja mala sa uz zase po pol hodine spanku zobudila, bola som ju nakojit.... uz som z toho zufala.... ☹

misik
14. júl 2009

Natas mi mame poslednu dobu to iste 😢 akurat dnes trha rekord lebo uz spi od 19.30 a nic zatial

winona24
autor
14. júl 2009

natas budí sa Ti často takto???

natasa8
14. júl 2009

winon... skoro kazdy den uz 4 mesiace.... 😠

misik
14. júl 2009

oprava my -to teplo ani mne nerobi dobre

winona24
autor
14. júl 2009

misik Tebe som po stretku chcela napísať že máš nádherné deti....hovorila somto aj babám na stretku...Miška je ako preincezná...tie vlasky...ja som bola z nej hotová

winona24
autor
14. júl 2009

prepáč natas....určite si to tu aj písala....ale ja už mám niekedy chaos....Vy ste ale dobre spávali predtým

natasa8
14. júl 2009

nam sa to spanie hrozne pokazilo v 6-tom mesiaci, ked som bola tyzden u nasich. Inak u nas je to tak, ze kazda viacdnova navsteva mimo domu nam pokazi spanok este viac ☹

v piatok ideme zase na 4 dni k nasim, uz teraz sa desim ako bude spavat. Predtym ked bolo najhorsie, tak som ju vedela uspat aspon v kociku, ale teraz mi v kociku vobec nespava

misik ... mala je krasna ale ma aj bohovske hlasky 😀

misik
14. júl 2009

Win dakujem, ona je taka mala opica drza hoci vyzera ako anjelik. Aj ty mas krasnu princeznu, mne tvoja mala pripomina v niecom misku ked bola v jej veku. Skoda, ze sme trochu nepodebatovali tam, ale snad v BA to dozenieme.

rony253
14. júl 2009

claudi, si zlata na tych fotka zo svadby, len mi to nejako zamrzlo, tak som to vypla.
Mne mala spi od siedmej a zatial taha, ja si pojdem hodit sprchu a posledne dva dni sa mi stalo, ze som ju nakojila okolo siedmej a potom som ju kojila medzi pol druhou apol tretou. Inak toho nenormalne vela popapa, skoro kazde dve hodiny do seba daco tlaci, zajtra idem vratit pumpu do nemocnice a zoberem ju so sebou, lebo ju chcem odvazit, na slov pribrala aspon pol kila mam ten pocit. 🙂 Ale som rada, ze jej chutim, a aj ked varim, nasla som teraz u nas v DM a Bipe nove veci aj co sa tyka vyziv a jedal aj od 8 mesiaca, je to v takych poharikoch umelych ako su tie via pohariky od aventu a maju vselijake kombinacie jedal, tak som to skusila kupit predavaju to po dvoch ci to Sare bude chuti ked niekam pojdeme a chuti jej to az moc, je to nieco nove a vyzera a vonia a aj chuti to fajn, na slov to este asi nie je, a aj od Nestle maju kopec tychto novych veci a som jej dnes aj take ovocie kupila, tak to cele spraskala len taky fukot, velmi je to dobre, az ja som sa zalizovala, ale vanilkovu krupicu od osmeho mesiaca nechcela normalne ju naplo, spapa len tie kase co jej davam na desiate ale krupica ee.

winona24
autor
14. júl 2009

mňa to tiež mrzelo...málo som Ťa videla....alemusíme dať stretko v BA....

no ja sa bojím,že malá budepekná opica...už teraz má také iskričky v oku....nič dobré jej z očí nekuká...iba šibalstvo... 😅

natasa8
14. júl 2009

rony.. to ti zavidim ze mala tak papa. Ja ked mojej davam nieco nove tak mi len ruku odtlaca....