Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

rony253
16. júl 2009

ja uz ani neviem co jej mam varit, sa mi stale zda, ze robim to iste, zajtra bude mat spenat zemiak a zltko.
vcera som nam robila kuracie stehienka pecene zemiaky a dusenu brokolicku, tak sme ale jedli poobede a ta s nami jedla, kedze je malo solim, bolo to aj pre malu fajn, tak poobede mala tiez zeleninku. A poviem vam, vcera sme jedli broskyne a boli take stavnate, ze si riadne do nej kusala a skoro celu ju pekne spapala, len sme vyzerali ako prasiatka. a este si dala aj banan s jabkom, co som kupila ako vyzivu v tych novych teglikoch, chuti to fasntasticky, nic lepsie nemohli vymysliet, som s tym velmi spokojna, na slov to ale este nie je.

rony253
16. júl 2009

jooooooooooj aku fajnu polievocku som navarila, prave sa nou napchavam, este mi tam chybaju maslove halusky, ale moj muz nema rad halusky, takze som ich nerobila. aspon to mame dietnejsie 😀 chce totiz schudnut, uz par dni neje ziadne sladkosti a tycm ze sme ich nekupili som aj ja schudla, ja by som tiez niekedy v tych sladkostaich aj spala.

rony253
16. júl 2009

jeeeeeeeeeeeeej trpim samomluvou 😀 akurat si davam druhe jedlo, ryžku kuracie na prirodno volske oko a hlavkovy salat, mnam dobrotkaaaaaaaaaaaaaaaaa

rony253
16. júl 2009

tak nevadi, cela tato strana bude moja 😀
zakusok uz mam tiez na stole s cokoladou a slahackou, tak sa konecne mozem v klude najest, kedze mala este hajusa, ale uz sa koniec hodiny bude blizit, tak sa pojdeme do bazenika kupkat. 🙂

terezicka
16. júl 2009

Rony žeby som ti to pokazila a tiež napísala niečo na túto stranu? 😀

rony253
16. júl 2009

halooooooooooooooo, kde ste vsetky, asi vonku alebo hajuskate s deturencami. idem ja vybrat pracku a ked pride muzicek nalozit myčku, kuchyna je znova krasna, vbehlo tam male tornadko 😀 tak sa majte babeny, a vecer sa snad zastavim. papa

terezicka
16. júl 2009

Lucka mi spala doobedu 1,5 hodiny som z toho v šoku, som si stihla aj dačo proobiť konečne - aspoň kuchyňu som dala do poriadku v rámci možností. Teraz ale zas začína byť mrzutá tak dúfam že ešte bude spať aspoň trochu

miriam24
16. júl 2009

Ahojte .. tak my uz sme po obede .. malemu ked som mixovala masko s trochou vyvaru tak som mu tam supla aj trocha masla .. a chutilooo a velmi .. taka som rada ze konecne papal aj nieco normalne ..

no mne maly vcera zaspal pred 12.00 a spal do 14.30 🙂 .. teraz sa spinkat este nechysta .. dam ho tak okolo 15.00 teda ak este hodku hore vydrzi .. ale je so svokrom tak sa spolu hraju

no ja som pozerala na teplomer a na slnku ze 39 stupnov 😖 takze von pojdeme az ked sa vyspinka,tak na vecer .. teda okolo 5 by som mu chcela napustit bazenik nech sa trosku clapka 😎

rony a aku vyzivku presne si to kupila?

annie13
16. júl 2009

boli sme s malym na prechadzke a nakupoch tak kto nemate trojkolku v KAUFLANDE ta znackova je v akcii

SKVELA TROJKOLKA SMART TRIKE 24 EUR

alebo tak nejak, nadherna ruzovo fialova a zelenomodra a zlto neviem aka
s vodiacou tycou aj bezpecnostnymi pasmi aj tym kosikom na hracky vzadu
a ja som za moju dala skoro 40 fuj

zuzana1710
16. júl 2009

annie,jaaaj to je taka??ja som myslela,ze ma aj tu clonu proti slnku.a ze tam ma aj tu hlavicku nejakej postavicky..je pekna,ale taka skor pre chlapca..ale dikes moc,ze si mi dala vediet..

zuzana1710
16. júl 2009

ja som chcela nieco taketo,kde si aj babo moze nozicky polozit.. 😉
http://www.babetkovo.sk/components/com_virtuema...

buksy
16. júl 2009

ann ... pekna je ale kde da dietatko nohy ked este nedociahne na pedale a nieje tam take to umele pod nozkami aby si ich tam mohlo polozit... lebo ked len tak budu vysiet nozicky tak sa mi zda ze pedale by do noh buchali... skoda lebo aj my by sme nejaku chceli ...

buksy
16. júl 2009

aha teraz tam citam ze slapatka sa daju dat do volnobehu to znamena ze asi by nebuchali do noh ale aj tak by tam nozky len tak vyseli... hm... no a je vhodna az od 15mesiacov takze to asi nebude pre nas vhodne lebo to dietatko v nej by uz malo byt trosku viac samostatne ako su tie nase deturence..aspon ja mam taky pocit...

buksy
16. júl 2009

zuzi pekne su...

buksy
16. júl 2009

miri... aj ja musim dochucovat ked chcem aby mi to petka zjedla... davam petrzlenovu vnat a drvenu rascu a papa mi uz vsetko..

annie13
16. júl 2009

podobna ako ten link neviem kuknite v kauflande mne sa lubila, myslim ze aj na nozicky mala ale clonu nemala, nam sa to uz na tej nasej tiez zlomilo

buksy
16. júl 2009

annie pozriem ked pojdeme do kauflandu... dik 😉

natasa8
16. júl 2009

aj my chcemem trojkolku, nieco take jednoduche kovove ako dala link anicka, ale ja mam podmienku aby sa dalo tou vodiacou tycou aj zabacat....
asi pojdeme nieco pozriet do rakuska, tam niektore veci vyjdu lacnejsie.....
pre segrinho syna sme tam kupovali to auticko 4v1 Chicco, tu ho predavaju tusim za 90 eur a tam za 50 😕

tu su linky, cena na Sk a v rakusku, neviem preco su taketo veci u nas tak predrazene 😠

http://www.babetkovo.sk/index.php?page=shop.pro...

http://www.toysrus.at/geschenkefinder/4in1-car-...

buksy
16. júl 2009

natas... a kam do rakuska chodievate? lebo my ked sme v ba tak dost casto vybehneme do scs

natasa8
16. júl 2009

buksy... aj my do scs. My tam nechodime nejak casto, ale uz mame skusenost, ze drahsie veci sa tam fakt oplatia...

kupovali sme tam aj kocik, ten nas vtedy vysiel o 2 tisicky lacnejsie ako ho predavali tu na Sk.

Mne mala krasne zaspala sama, dala som jej citat knihu a ona ju citala az kym s nou nezaspala 😵 to sa uz davno nestalo... hodim foto 😉

buksy
16. júl 2009

ja som tam tiez pozeraala kociar ale nejako som si vtedy nevedela vybrat alebo som mozno nenasla tie spravne obchody... a mame odtial rozne hracky pre malu a su fakt super a aj cenovo vysli fajn... a zasa aj oblecenie sa tam oplati lebo aj vaacsi vyber je napr. v HM a pod... ale ked tam ideme tak len v alltoys sme dve hodiny... zasa chalani do conradu chodia a tiez tam vedia byt plno vela hodin... 🙂

natasa8
16. júl 2009

uz som hodila foto, aj aka bola unavena doobedu po cviceni... som ju spiacu prekladala z kocika...

no je to tam velke, my sme mali kocik vyhliadnuty uz tu na Sk, ale ked sme boli v Rakusku tak sme boli pozriet za kolko ho tam maju a rovno sme ho aj kupili....

idem si kus lahnut kym mala spi, kuchynu som upratala ked si citala v postielke 😀 Ked sa zobudi pojdeme von pokukat deticky na ihrisko...

buksy.. zelam peknu dovolenku a stastnu cestu 😉

buksy
16. júl 2009

jeej prave mi volal muzik ze mi kupil listok na zajtra do kina na harryho pottera... tesiiiim
🙂

rony253
16. júl 2009

ahojte, mala sa po hodinovom spanku zobudila, teraz som jej napustala bazenik, lebo vo velkom este nie je taka teplota pre nu, inak som mokra jak mys, je tu asi 1OO stupnov 😎 ledva zijem, po ksichte mi tecie pot no horor, o stvrtej pojdeme do bazenika. Spapala plnu misku oh hipp jablko banan a keksy a fukla som jej do toho marhulu, spraskala to dve hodiny po obediku, je to mala hladoska a este kostovala ked sa zobudila polievku co bude mat zajtra, chutila tak zajtra bude mat fajnu papu este jej do toho urobim cestovinu, spenat posunieme o den neskor.

miriam24
16. júl 2009

ja mam doma tu trojkolku co anka dala link .. a ona je od 15m takze to potom uz v pohode dociahne 😉 teraz ho tam len tak vozim .. a drzi sa jak kliest 😉

ja tiez davam aj drvenu rascu do jedla .. a teda s prdikmi problem nema 😀

buksy
16. júl 2009

natas... dakujeme
ako krasne zaspinkala aj po cviceni aj pri citani... 😉

winona24
autor
16. júl 2009

ahojte kočky...prajem pekný večer...malú som uložila do postieľky....

taká som nahnevaná...na nožičkách na boku sa jej vyhodili strašné potničky.... ☹ ako sa zapína plienka...a to ju v tomto teple aj v priebehu dňa sprchujem.....moje zlatko....

rony253
16. júl 2009

Ahojte, tak sme hodinu bojovali so spankom, taka je tu horucava, ze chuda nevedela ani zaspat, my dve spime v detskej a manzel v spalni, lebo spi cez den, ale skusili sme ju dat do spalne, lebo je tam trosku chladnejsie, a moje zlato hned zaspalo, aspon idem celu detsku vypratat aj v skrini pretriedim veci a zmyjem tam podlahu, v tej izbe malej je jak v pekle, ani otvorene okno nepomaha. tak ja du a pridem neskor. papa