Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

winona24
autor
6. aug 2009

ok...nič som nenapísala..... 😉

vejinka
6. aug 2009

ved zato 😀

winona24
autor
6. aug 2009

😀 😀 😅 😅 😵 😵

silwietta
6. aug 2009

no nastastie Misko este nema zuby, lebo to by som asi uz nezvladla... mne staci ze ma pri kojeni stipe...

silwietta
6. aug 2009

a od zajtra ideme makat na tom, aby Misko lepsie v noci spinkal... ja budem spat v obyvacke a nocne vtavanie a tisenie bude mat na starosti manzel... mozno ze ked nebude citit moje mliecko bude konecne lepsie spinkat... dufam

winona24
autor
6. aug 2009

silwi držím päste ,aby to vyšlo.... 😉

vejinka
6. aug 2009

dieta je horeeeeeeeeee

winona24
autor
6. aug 2009

ok....utekám ja....dietko je hore

evitkamalicka
6. aug 2009

ahoj mamky

silwi drzim palce

silwietta
6. aug 2009

dakujem babule

rony253
6. aug 2009

ahojte, nic nestiham, idem vas docitat
inak my bojujeme s kojenim ☹

kamilka12
6. aug 2009

Ahojte,

my sme sa pred chvílou vrátili od doktorky..Martinkovi sople neprechádzajú a v noci teplotoval, dávali sme Paralenove čipky...Hrdlo vraj zapálené nemá, tak nás poslala na ušné a má zapálené obidve ušká 😢 . Jedno má dosť a na druhom zápal začína..takže máme antibiotiká...Teraz zaspinkal, konečne, včera nespal cez den vobec, nedalo sa mu 😒

Idem si vás trošku dočítať

rony253
6. aug 2009

joj kamil, tak sa rychlo uzdravte. 😉
Saru musia tie dasna alebo boliet alebo svrbiet, ale je neskutocne nervozna, tiez sa jej nic nepaci, len vymysla a mrnci az do kriku, no mame tu veselo.
Veji co si robila s tym kusanim do bradaviek, ja neviem co mam robit a ta moja koza si cucne a potom kuse, tak ja uz fakt neviem, ma z toho zabavu a ja som na nervy. mlieko mam a tak dnes som ju v noci raz nakojila, pred spanim dostala UM a to vypila asi len 100 ml (ona mi vypije max. 120) ja neviem ako vam deti mozu vypit 260ml, to by sa moja asi pozvracala. rano sa prebrala o pol siestej s placom, takze som jej skusila dat prso a este viac zacala plakat, tak sme si sli sparavit UM a to vypila asi 90 ml a spali sme do osmej. naranajkovala sa pekne aj s cajikom potom o 10.15 sme desiatovali a od 10.45 spi. ja uz fakt neviem ci sa sama odstavuje, alebo co mam robit, annag mi poradila, ze mam odsavat, ze ju to mozno prejde, aleb spekuluje kvoli zubkom. uz som vazne hotova, co to moje dieta som mnou nacvicuje.

winona24
autor
6. aug 2009

kamil ☹ ☹ skoré uzdravenie

slavica2
6. aug 2009

baby ciao som tu strasneee dolho nebola 🙂 Boli sme na dovolenke a potom sme mali 6. chorobu no des....
a zo 6. choroby sme dostali impetigo take hnusne vyrzaky pod krkom, takze hanka berie antibiotika :(
Kamilka skore uzdravenie 🙂

rony253
6. aug 2009

ahoj slavica, tak toto impertigo, som este ani nepocula, z coho to je?

kamilka12
6. aug 2009

ďakujem dievčence za Martinka 😉 Verím, že sa z toho čoskoro dostane..a antibiotiká zaberú. Čo je však horšie..mali by sme íst na predoperačné vyšetrenia (3.9. ideme na ten pruh) a teraz ked berie ant., vraj by mala byť pauza 3 týždne...takže nám si operáciu posunú 😒

slalvica - aj vám skoré uzdravenie prajeme

rony - pevné nervy pri kojení/nekojení a nech Sara znova začne pekne papkať mliečko 😉

kamilka12
6. aug 2009

win - už si v BA? Ako je opäť doma? 🙂

winona24
autor
6. aug 2009

jo jo kamil...od nedeľe...ako je doma????? mno dobre....ale mohlo by byť aj skvele 😒

kamilka12
6. aug 2009

niekedy je fajn vypadnúť z domu...mne pomože aj to, ked som celý deň u sestry..a prídem domov až večer 😉

Baby neviete, s čipkami Panadol Baby možem striedať Nurofen čipky? 😕 Niečo sa s niečim nemože...ale neviem čo..

claudinka
6. aug 2009

Ahojte babulky, snad ste vsetky aj s detickami zdravucke 😵 😵
chcela som sa opytat, ci aj Vam zacali si deticky v tychto teplach vyzadovat ovela viac mliecka vypit za den?
a este som chcela, ze este stale mi neprisli pre ten monitor dychu z unionu.. si ho mozem nechat? 😝

felixko
6. aug 2009

po 100 rokoch som sem zavítala, tak ahojte.
claudinka neviem, či ešte kojíš, ja áno, malá nonstop vyžaduje mliečko, už mám tak dopraskanú kožu na prsiach...ani nebudem písať. pokiaľ nepije malý čajík, je to normálne, cíti potrebu smädu. ja Ninku nemôžem naučiť na cumel od flaše, ale už robíme rekordy, za deň vypije tých 125ml čaju, popritom jej 100krát zabehne...

ako čítam, tak nie sme jediní, čo v noci neprespia. hlavne kojené deti. Ninka je hore asi 3-4 krát za noc, postaví sa a čaká na rad do bufetu. koľkokrát už ani nemá čo cucať.

claudinka
6. aug 2009

felixko aj ja som tu sto rokov nebola, neda sa, cele dni sa flakame po vonku a ked som doma, tak som rada, ked co i len dlazku umyjem 😠 ano, este kojim a maly pije aj vodicku, ale aj tak si vyzaduje mliecko.. bez neho posledne dni vobec ani nezaspi, a to moze byt neviemako najedeny, neviem, ci to moze suvisiet aj s tym, ze sa mu prerezava naraz asi pat zubkov a tym sa ukludnuje..
my sme tiez sa v noci zhorsili, uz sme sa krasne budili iba raz za noc, ale odkedy su tie tepla, tak sa hmyrime stale a sme tiez casto hore a len tak si cucneme a spime dalej..

vejinka
6. aug 2009

ahojte baby...xcem sa spytat jednu vec kedze ideme menit sprchovy kut...lebo nam vanicka praskla.. s muzom sme sa rozhodli ze kupime uz rovno hlboku vanicku ale nie taku velku ale tu mini do sprchoveho kuta..lenze cena nas teda poriadne zaskocila..jedna sa o firmu RAVAK a akosy cena je cez 1000€ ..sli by sme so svokrovcami na poli..ale aj tak sa mi to zda vela..lenze ta znacka je super ..druha varianta je lacnejsia ale jedna sa o firmu ani neviem ale vobec znama nejaka tretotriedna..a to stoji 500€ ...ja rozmyslam nad tou ravak..ibaze dalsi problem je ze by sme museli kachlicky nadstavovat kedze ma vyse dvoch metrov a kedze sa kupelka robila 5 rokov dozadu nemame uz nahradne kachlicky..a museli by sa kupit ineee..lebo hentie kupovali v polsku a urcite take rovnake uz by nezohnali..takze babo rad 😖

vejinka
6. aug 2009

rony..ja to risim tak ze ked zacne hryzt tak stlacim prso..lebo to je signal ze mu uz netece a zacne sa hrat...ale ani to mi vela krat nepomaha..a doslova si z bradavky robi zuvacku natahuje ju a kuse 😔 ale ja to nevzdam...teda pokial bduem vladat bduem kojit 😅

claudinka
6. aug 2009

rony mne tiez maly kusal a preslo ho to az po mesiaci 😒 som si odstriekavala mliecko a davala jest z flasky

claudinka
6. aug 2009

veeejus jak maly neskutocne rastie, odpadnem z neho

claudinka
6. aug 2009

veji ake mate teraz pocasie na liptove? teplo?

vejinka
6. aug 2009

felix..ahoooj mala je na spapanie...zaltucka a baculatucka 😉