Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

kamilka12
10. aug 2009

veji a ako ti začal štvornožkovat? si ho dávala na bruško? alebo sám sa zo sedu dal na 4 a išiel? Ja keď dávam malého účelovo na bruško, tak sa len platí (ťahá rukami)..A zo sedu sa síce na 4 dá, ale hned vystrie nohy a je na brušku 😒

kamilka12
10. aug 2009

plazí 😀

vejinka
10. aug 2009

kamil zo sedu...mu poviem pod sem...a on sa da na 4 a ide 😀 ale najprv som ho davala dlllho na brucho a teraz sa mu na bruchu tak paci ze mi na nom aj zaspal

natasa8
10. aug 2009

aj ja blahozelam Filipkovi k rociku !!!!!!!!!!!!!!!!!!

kamilka diky - ano je to radost ked uz konecne papka. Len ma to jednu chybu, lebo ona sa uz snazi sama papat lyzickou, takze jej musim dovolit hrabat sa v taniery s jedlom jej lyzickou - no a napr. dnes ma chuda zeleny melir, kedze papala spenat 😅

claudi... to mliecko sa pocita aj v jedle, cez den mala papa jogurt a mliecnu kasu. Takze dufam ze mliecka ma dost. Ja jej to UM obcas davam aj do varenia.

natasa8
10. aug 2009

veji... gratulujem k stvornozkovaniu 😵 😵

kamilka12
10. aug 2009

Veji to čo ste vybrali Erikovi k narodením je super a za super cenu 😉 Som na MMB našla ešte jedno také isté..ale drahšie

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=5945939

super ste vybrali 😉

vejinka
10. aug 2009

natas a ja velmi gratulujem ze mala konecne papa...nuz co das jej prsiplast a ide sa jest 😀

natasa8
10. aug 2009

veji... jeden malej, druhy mne a dalsie 4 rozlozim po dlazke 😀

vejinka
10. aug 2009

natas...heheheh tak vidis ako to ide 😀 😀 😀

vejinka
10. aug 2009

ja zatial lyzicku dam len ked pripravujema on je uz zly...inka krmim ja

vejinka
10. aug 2009

kamil ...aj nam sa to velmi paci nuz novy vyjde cez 58€ a toto je uz pouzivany..ale povedala mi ze je v super stave ..a najviac sa mi paci ze to nerozprava len zvuky odtial idu..ja sa narozpravam dost a nejaky plechovy hlas nemusim 😀

vejinka
10. aug 2009

no v piatok nam to posle a v stredu to tu bude a verim tomu ze maly od toho ani oci neotrhne..ale nexceme mu todavat skor ako na ten rok...nech vie ze take nedostane kazdy den 😅

natasa8
10. aug 2009

boze,... prave pozeram tie videa na FB, ako deticky chodia.... moja beha len za ruky 😀
a stat vydrzi max. 1 sekundu 😀

vejinka
10. aug 2009

no zienky ale som sa nahladala tych stolikov..vedela som ze xcem nieco svietiace a hrajuce a podla toho som hladala..a ked som videla tento inzerat a ani minutu som nevahala a skocila po tom ako cigan po udenom 😀

vejinka
10. aug 2009

natas no utesene videjka..no my len za dve ruky a opatrne ale sak casu mame dost on sa este nabeha za ten zivot..a nic im neude neboj 😉

kamilka12
10. aug 2009

Martinovi by sa aj takéto niečo páčilo

http://www.dracik.sk/produkt-detail.aspx?jkpov=...

on strašne letí na magnetky 😀

vejinka
10. aug 2009

kamilka tak mu to kup..je to pekne ale my sme brali ten stolik hlavne koli klaviru 😉

vejinka
10. aug 2009

my keby ze nemame toto http://www.dracik.sk/produkt-detail.aspx?jkpov=... tak mu to kupim 😉

vejinka
10. aug 2009

ale ta cena je tiez dost husta...pamatam sme to kupili okolo vianoc v kaufiku a stalo to 200sk 😉

natasa8
10. aug 2009

veji ... my tiez len za rucicky, tiez som hodila video, ako s nou musela behat moja mama 😉

my kupime malej asi nabytok do detskej - stolik, stolicku a ja by som chcela aj nejaky stan 🙂
uz sme jej objednali cez amazon aj take knizky "Moj prvy fotoalbum", kde jej dame fotky rodiny a budeme si spolu citat o starkej, babke a tak 🙂 🙂
Chcem aby poznala svoju rodinu ked ich vidava len kedy-tedy 😉

vejinka
10. aug 2009

natas..mala lieta ako drak za rucicky..my ani z daleka nie tak ako ona 😉 podla mna je otazka par dni kedy sa ti pusti... 😉

natasa8
10. aug 2009

veji.. no zatial nema stabilitu, ja by som bola radsej keby zatial lietala len za ruky a sama az ked bude mat istejsie nozky 😒 😒

vejinka
10. aug 2009

natas neboj sa ona sa nepusti ked si nebdue ista 😉

vejinka
10. aug 2009

my robime malemu fotoknihu ale posledny mesiac do roka akosi nebdue..ale nevadi lebo je tam akcia a nexceme to presvihnut

vejinka
10. aug 2009

a nazov knihy sme dali "moje prve mesiace" keby to mal do roka napsiem moj prvy rok..alebo od narodenia po prvy krok...ale bohuzeial musi sa uspokojit s tymto

vejinka
10. aug 2009
https://www.youtube.com/watch?v=Kvr4w13beFM

uff baby to je teda brucho....ktovie kolko deti cakali tie zeny 😀 zatial mi to brusko nechyba a hlavne v tomto teple 😵

vejinka
10. aug 2009

no maly je uz hore..tak prcham

claudinka
10. aug 2009

natasi jasnacka, sak ja viem, ale mne sa uz parkrat stalo, ze som malemu dala mliecka cez den navyse a potom v noci nepytal, tak za skusku nic nedas..

ozaj baby, ked ste isli Z MATERSKEJ DOVOLENKY NA RODICOVSKU DOVOLENKU - dostali sme o tom nejaky papier z uradu prace ci nie? Lebo to hladam a neviem najst 😒 ci to treba ist normalne dat na urad prace iba potvrdit, ze poberam?

silwietta
10. aug 2009

ahojte babule.... idem vratit komp do prace (mala som ho pozicany na rok od zaciatku materskej), takze sa tu mozno par dni neukazem, kym si neporidim nejaky domaci... mavajte sa tu pekne ;)

a keby ste vedeli o nejakej dobrej akcii tak hned dajte vediet 😎

vejinka
10. aug 2009

silwi bude nam smutno bez tebaaaa 😢