Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

vejinka
20. aug 2009

no my uz buvame prvy spanok..

rony253
20. aug 2009

moje dieta dnes nevie co chce, raz na ruky raz na zem ale ked ju dam sadnut medzi hracky vresti jak pavian, dnes som nejaka podrazdena, lebo od jednej sme spali tak na polovicu, mam nervy jak svina a zacina ma hlava boliet, vyzera tu ako po druhej svetovej, ani vysavac nemozem zobrat, lebo moja lady nevydrzi na jednom mieste. teraz sa trosku hra, ale to som ju tam nasilu posadila. ked pojde spat idem s nou, lebo neviem ako prezijem dnesny den.

vejinka
20. aug 2009

jooj prave som pozerala video lambady...och to boli casy 😅 a vtedy som prvy krat videla hriesny tanec ale nie film ale sposob ako to tancuju 😀

vejinka
20. aug 2009

rony ja som tak bola podrazdena vcera poobede...aj dostal na zadok ale nic som s tym nedosiahla lebo mna bolela ruka a on sa rehotal..takze som zlyhala ja...ale uz to nebudem robit k nicomu to nieje a nahodou by si este zvykol 😔

vejinka
20. aug 2009

celu noc nespal a rano sa tvaril ako yvspaty..a poobede mi zaspal az o pol tretej co vtedy sa budieva zo spanku..take nervy som mala 😖

winona24
autor
20. aug 2009

rony len si s ňou pekne pospi a bude lepšie..... 😉 zubadlá jedny...nech už sú všetky von

vejinka
20. aug 2009

no ja idem dole..daco porobit a malemu nachystat na obed papat..ale v poslednej dobe mi bojkotuje jedlaaa vobec nexce jest 😔

vejinka
20. aug 2009

keby som sama hore tak sa od maleho ani nepohnem ale je tu svagor na cely tyzden poobednu takze mozem...on by ho vytiahol z postielky keby plakal..tak ja letiiiiiiiim

rony253
20. aug 2009

tak isli sme si lahnut, uz zaspavala a spustila taky rev, ze na raty a buchala si do pusy, no tak sme si dali polovicnu davku panadolu a uz spi. Ja jej nedavam ziadne lieky, ale uz ked je v takom stave ze nijako sa to preboliet neda, musi nastupit panadol proti bolesti, vsak celu noc mrncala.

rony253
20. aug 2009

no myslela som si pred týždnom ze tie dvojky horne su uz prerezane ale opak bol pravdou, este sa len prerezavaju a tie robia neplechu. Nemozem ani zaspat, muza som budila, ze musi ist zopar veci vybavit, nemozem si v klude ani lahnut, no dnes je divny den, idem este daco zjest,urobim si bezkofeinovu kavu a potom skusim hajat.

miriam24
20. aug 2009

Ahojte .. tak tiez mam doma male omrncane dieta ... ale prerezava sa mu dalsi zubok hore vedla 1 tak neviem ci je to tym ale tiez ani sediet ani behat ani na rukach len mrncal a mrncal .. teraz mi zaspinkal
a to tu mame murarov lebo omietame cely .. tak im treba aj navarit .. k tomu musim aj robit (moje zamestnanie) a + aj poprat,pozametat,pozehlit ..... 😒 veru potrebovala by som sa naklonovat

tak idem pekne pracovat nech to vsetko stiham .. pekny dnik .. 😵

janac1974
20. aug 2009

aaaach tie zubky..rony,viem ake to mas teraz tazke..mojmu krpcovi sa stale prerezava nejaky
zubok,uz ma desat zubov a teraz sa mi zda,ze je chvilu pokoj...som zvedava na ocne zuby,
uz teraz ma strasia,ze tie su najhorsie...a panadol som aj ja davala,som sa nemohla pozerat
ako trpi chuda...

evitkamalicka
20. aug 2009

dobre ranko...my sme nedavno vstali, tak som si aj ja rano este pospala

mishusha
20. aug 2009

ahojte maminky 🙂 pekny dnik sa praje

rony aj u nas tie dvojky riadne davaju zabrat...jednu ma uz prerezanu a ta druha nie a nie von 😠 a uz to tam ma take opuchnute, skoro modre...chudatko moje... ale je podstatne lepsia ako tvoja Sarka... a ja si aspon pospim ked som v praci... 😎

janac - uz pracujem, mala mala ani nie 8 miesiacov, ked som musela ist ☹ ale strazi mi ju najpovolanejsia a najdoveryhodnejsia osoba na svete, moja mamina 🙂 aj ked niekedy...ved to poznate 😖 a ked tato z roboty dojde, prebera stafetu

evitka, a nemohla by si mi hodit link, kde sa to da objednat.... skusim si to vygooglit, ale ak mas nieco osvedcene... budem vdacna 😉

janac1974
20. aug 2009

mishusha-tak to mas super,aspon si kludna,ked vies,ze Laurinka je v dobrych rukach...
mne nema maleho ani na pol hod.kto postrazit 😒

evitkamalicka
20. aug 2009

ja tiez pracujem, ale z domu, takze nastastie mi maleho strazit nemusia, ale strazia ho ked ideme na vodicak 2x do tyzdna, kedze robime s manzelom naraz, to su take 3-4 hodinky asi

miriam24
20. aug 2009

ja tiez robim z domu a vacsinou mi maleho zabava svokor aspon na nejaky cas lebo je doma na dochodku ale teraz ked sa robi na dome tak nema cas takze mam maleho cely cas pri sebe a v klude je len ked spi tak mu stale hladam nejake aktivity a k tomu si musim este aj robotu stihat .. je toho vela .. len to ked z tej statnej almuzny je tazko zit 😒

mishusha
20. aug 2009

janac, to nezavidim 😒 neviem si ani predstavit, ako by som to riesila....

evitka, dakujem za link...su tam superne vecicky.....jaaaaj to zas miniem....ale malej na tortu aj celu vyplatu 😀 😀 😀

evitkamalicka
20. aug 2009

mishuska rado sa stalo...ja uz tiez rozmyslam aku tortu malemu urobim

evitkamalicka
20. aug 2009

miriam veru ta almuzna je nic moc

mishusha
20. aug 2009

ved kvoli tej almuzne som musela do prace... nevysli by sme...
keby tu almuznu zvysili na tych slubovanych 9tisic...tak by som hned doma ostala

natasa8
20. aug 2009

ahojte....ach tie zubky.... asi to bude zniet blbo, ale trochu aj zavidim ze sa vam prerezavaju, Katka ma zatial len 2 dolne a nevyzera to ze budu dalsie....

My sa trapime s nadchou, uz to vyzeralo OK, bola som rano s malou von v obchode, teraz spi ale hrozne kasle zo spanku ☹ ☹ ☹ ☹ teraz si vycitam ze som s nou bola von. Doktorka robi len do 11, uz ku nej nestiham, ale zajtra hned rano pojdem, bojim sa ci sa nam to neskomplikovalo a navyse sa blizi vikend. ☹
Inak je to na nevydrzanie s takym certikom cele dni zavreta doma. ☹

s tymi tortami ste ma nakazili, dnes vecer-teda skor v noci, aj ja nieco vyskusam. Tiez som kvoli tomu minulu noc nespala ako som hutala ze co by som - ako by som 😀 Ak sa podari hodim foto 😉

evitkamalicka
20. aug 2009

natasi veru je to riadne nakazlive 😅

natasa8
20. aug 2009

janac - a nepomozu ti starsie dcerky?

ja som tiez mala robit z domu, nakoniec to nevyslo. Ale teraz si to neviem predstavit, kde by som nasla tie 4 hodiny denne 😒 .... tiez som sama, rodicia aj svokrovci daleko

evitkamalicka
20. aug 2009

nastastie Adamko je stale taky dobry spachtos takze cez den mam dost klud, lebo stale spi este doobedu 2 hodinky a poobede 2-3 hodinky no a noc celu

evitkamalicka
20. aug 2009

a zahra sa pekne sam

natasa8
20. aug 2009

evit.. ako ste sa tu vcera bavili o tych marshwaloch ci ako sa to pise - mne to tiez vobec nechuti 😝 😝

evitkamalicka
20. aug 2009

natasi mne tiez nie a ani nikomu z mojho okolia preto s tym nerobim

evitkamalicka
20. aug 2009

dufam, ze dnes nam uz konecne daju dole lesenie v obyvacke a kuchyni, bo nam zatepluju cinziak a sukromie a klud ziaden