Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

luciankasebastianko
20. aug 2009

svokra sa hra s malym na dvore a tu ani noha 😒 idem asi upratať 😖 sa mi nexe 😀

rony253
20. aug 2009

my sme okupane nakojene, najprv chcela spat, teraz nechce tak sa s tatom hraju

rony253
20. aug 2009

tak uz sa dohral, sedi sama na puzzle a hra sa. uz som unavena ako kon a ta vymysla

vejinka
20. aug 2009

tak baby my sme mali navstevu kamosku s fesakom a ked odchadzali tak som v domneni ze som si cvrkla isla na zachod a skoro som omdlela...totaaalne pretecenaaa takze prve kramy dosli po takmer dvoch rokoch total neohlasene....

idem uspat maleho a pridem...vrti sa mi ako vrtidlo 😅

rony253
20. aug 2009

jeeeeeeeeeeej veji gratulujem, ja uz mam od Sarinho druheho mesiaca. a necvrkala so si 😀 neboli ta brucho?

rony253
20. aug 2009

malo byt si si...
inak mne dnes koncia 😀 konecne

vejinka
20. aug 2009

no nebolelo..ale vooobec 😅

vejinka
20. aug 2009

trolinka ma zabolelo ale to z prezratia z vecere...inak vobec nic len je to taky strasne divny pocit ze mam nieco medzi nohami a nieje to muzovo 😀 😀 😀 😀

vejinka
20. aug 2009

rony a dakujem za gratulaciu ale necitim sa ako oslavenec...s pienkou medzi nohami 😀 😀 😀

vejinka
20. aug 2009
claudinka
20. aug 2009

vejus ja som o tom uz davno rozmyslala, ale stale som sa na to nedala 😀

luciankasebastianko
20. aug 2009

veji neviem možno mam predsudky, ale mne sa to nerzdá taká umelina ja sa snažím, aj tampony používať minimálne nech sa to všetko pekne vyčistí a rýchlo skončí 😕

vejinka
20. aug 2009

sakra cely net mi ide na houby... 😠

vejinka
20. aug 2009

ja tampony nepouzivam...len vlozky..

vejinka
20. aug 2009

ale hlavne koli tomu zivotnemu prostrediu..co ja viem 😒

luciankasebastianko
20. aug 2009

baby neviete čo je s Anničkou už tu dllllllllllllho nebola 😲

vejinka
20. aug 2009

veru neviem ma toho chuda dost vela ..branko sa uci chodit tak nema kedy sem zaskocit..a pisala tu tusim tri dni dozadu..ale neisom si istaaa

vejinka
20. aug 2009

claudi ono to nemusi byt take zle ako to vyzeraaaa...mozno by mala nastat nova doba a zeny by mali pouizovat toto vies o kolko by bol svet cistejsi?? 😅

vejinka
20. aug 2009

uff kukam torty pre dospelych * uzas take zalude ako svet 😀 😀 😀 😀

vejinka
20. aug 2009
vejinka
20. aug 2009

ide sa spat dobruuuuuuuuuuuuuu

rony253
20. aug 2009

lucim sa dobru noc

perlab
20. aug 2009

ahojte, je mi jasné, že tu už nikto nie je 😀
trochen som vás prečítala, ach tie zúbky a tortičky 😵

my máme zubov 8 a už dlho predlho sa nám tlačia štvorky stoličky a nie a nie vyjsť. dnes sme dokonca teplotovali, ráno o 6. poobede a na noc som jej musela dať nurofen, čo mala teplotu cez 38,5
dúfam, že nezačnú sople, lebo ma porazí, ak sa jej znova zapáli uško

a tortičku objednávam, zajtra ideme jednej pani vybrať, má nafotené v albume a aj ja mám obr z netu, tak uvidíme
inak chcem urobiť aj plienkovú, dúfam, že stihnem a podarí sa a tiež jej urobím takú nejakú jogurtovo-ovocno-piškótovú, nech sa v nej môže pobabrať 😀

už sa nám to blíži, ešte makám na fotoknihe, nech to stihnem aspoň objednať
veji, myslím, že ty si robila fotoknihu, vkladala si tam ja nejaké veršíky, ak ano, daj typ /do ip/

pá a blahoželáme oslávencom dnešným, včerajším, atď

dobrú noc

jana.hcsba
21. aug 2009

dobre ranko 😎 !
dnes bude zasa pekne - som tu uz dlho nebola a ani sa nebudem snazit docitat 😀 . mal este spinka, tak mam chvilku cas sem zbehnut.

rony253
21. aug 2009

Dobre rano, moje bambula spinka od deviatej, a noc bola celkom fajn, o pol osmej tak nejako isla spat a kojila som ju prvy krat o 4-tej, potom bola umrncana a sadala si a lahala, tak som jej dala este cajik a po nejakom case zaspala, okolo siedmej bola hore, este sme v posteli vyvadzali teda ona sa po mne valala a o pol osmej sme vyliezli, to som ju este nakojila, v kuchyni som jej supla zemlu do ruky a kuskala si. Pozerala som bratovu svadbu a Sara so mnou a ani nemukla,na krtnu mamku ukazovala to bola nevesta a hovorila mama ked mna videla hovorila mama no zlatunka bola. tak si ja idem k nej aspon na pol hodku lahnut, lebo tolko este pospi, klasicku hodinu, ani o minutu naviac. tak sa majta, dnes tu bude asi tiez teplo, aspon tak to vyzera 😎

jana.hcsba
21. aug 2009

tu ej to ale teda v lete dobra vyprazdneneeee. vsetky ste prec: na kupku, dovolenke ... .
tak ja idem tiez zaptial pa

johnie
21. aug 2009

ahojte, mna si tu akosik v poslednej dobe nik nevsima 😢 , tak sem moc nechodim..
aj tak mam roboty vyse hlavy..
aj tak vam prajem pekny teplucky den 😉

vejinka
21. aug 2009

dobre ranko zienky..taaaaak sme doma z poradni..maly ma len 10740g a 76cm a dost plakal po tych pichancoch ale hned tam som ho aj nakojila tak sa utisil relativne rychlo..skor mam pocit ze plakal skor ako ho pichli koli tomu ze ho spacifikovali aby sa ani nepohol...a samotne pichance ani necitil ...no ale to skor bdue on vediet ako ja...bola som tam s nim a preto to niesom statocnejsie a veru o dobru polovicu plakal menej ako predtym pol rokom..no zlaty bol a dostal aj lopticku a lyzicku ako bolestne 😅 statocny ten moj junak..a aj tato bol s nami si zobral dovolenku a tak sme teraz vsetci doma...idem ja daco porobit v kuchyni a malemu nachystat papat dnes to bdue masko spenat vajicko a zemiacik 😉

vejinka
21. aug 2009

perlab ee ziadne versiky..len tie moje "komentare" 😉

vejinka
21. aug 2009

johnie...ale chod ...ja ta tu vzdy rada vidim..a "podstivo" kukam vsetky fotky na FB 😉