Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

evitkamalicka
25. aug 2009

ahoj kocky, my sme prave boli prvy raz na pieskovisku a Adkovi sa velmi pacilo

evitkamalicka
25. aug 2009

momo mala je fesanda 😵

natasa8
25. aug 2009

momo... Hanicka je kocka 😵 😵
a dodatocne gratulujem k 11. mesiacikom, aj Roninej Sarke - vcera som zabudla a aj vsetkym ostatnym oslavencom 😉

ja uz par dni stale pozeram mimibazar, chcem objdenat malej nejake pekne satocky na oslavu - jedny som videla naaaaadherne, ale 74, ☹
Saticky som zatial nenasla, ale zato som jej objednala botasky, rifliky, riflovu suknicku... a najnovsie som nasla peeeeeeerfiny kabatik na jesen - ale muz uz frfle, tak ho musim spracovat 😠 😠

natasa8
25. aug 2009

mala je hore, takze pekny dnik 😉

momoyka
25. aug 2009

dakujeme, ta fotka je naozaj podarena.. 🙂

momoyka
25. aug 2009

ja som ju uspala, takze idem rychlo nieco urobit...
pred chvilou som upiekla rezance do polievky, lebo som sa zabudla pri konikovi 🙂 😀

evitkamalicka
25. aug 2009

my pojdeme za pol hodinky papat a spinkat a ja sa pojdem ucit na vecerny vodicak a zajtra ma caka zivnostensky urad, to sa zas musim vyzbrojit trpezlivostou, idem si pre zivnostensky list, lebo v septembri planujem spustit vlastny internetovy obchod

rony253
25. aug 2009

ahojte, mala mi spinka uz asi pol hodku, dnes sme vstavali o pol osmej, takze oproti vcerajsku super.
Skrecok gratulujeme vam k 11. mesiacikom 🙂
Moj muz rani skor vstal, tak sa venoval malej a ja som rychlo spodnu cast domu povysavala a pozmyvala , takze Sarinka moze lobzovat 😀 ta uz si robi pekne trate v lozeni, stavia sa ak sa da, a ak sa jej nesmyka. no podarena je. chodime len za ruky a to sa jej tiez paci. vsetko rozhadzuje trha a tah vsetky noviny no len jej ruky umyvam z tych novin. od rana stale daco jedla teraz pred spanim do do nej supla kasu a hned ked sme boli v posteli zaspala a uz ju prekladam do postielky 😉

rony253
25. aug 2009

Evitka a aky obchod ides spustit?

rony253
25. aug 2009

tak a Sara uz je hore to ani necelych 45 nespala. uz mi zvykla hodku hodku a pol spavat a znova sa jej to skracuje. ma porazi 😒

luciankasebastianko
25. aug 2009

ahojte aj náš spal iba 50 minút a včera poobede nespal vôbec 😲

vejinka
25. aug 2009

ahojte..tak my este nespime ale intenzivne sa o to snazim

momoyka
25. aug 2009

my sme sa bleskovo vyspali, ideme papat, a potom vonku k vode a k babicke, pekny dnicek paaa

vejinka
25. aug 2009

momo pekny den a fotky tortiet budu..pofotim vsetkoo 😉

vejinka
25. aug 2009

momo mala je kocka kocka....utesenaaaaa 😉

vejinka
25. aug 2009

tak uz buvame...sice uplne naopak ako som ho dala ale buvame to je hlavne

rony253
25. aug 2009

no tu jr nejako teplo, asi sa mi pojdeme kupat, lrn by som sa najprv chcela najest, no mysite si, ze mi dieta dovoli???? ☹ budem asi haldovat, este aj moj muz isel niekde do prdele, svagor je v bazene a Sara sa chce vlacit. trosku sa pohra a dost bolo mmamamamamamamamama

vejinka
25. aug 2009

my ideme do mesta ked sa milost pan zobudi..potrebujeme kupi kasicky lebo jemu ta krabica staci na tri krat...

vejinka
25. aug 2009

sakra zasa ma boli hlava...idem ja pomaly maleho zobudit aby sme aj niekde sli..ani neviem co si obleciem ani sa mi nikde nexce ist... 🙄

ka3n
25. aug 2009

hej momoyka, ta tabula padla hned ako som ju vcera videla v skutocnosti, tam tam su iba tusim 3 magnetky a nic viacej, hra to iba jednu melodiu ..no nepacilo sa mi to za tie peniaze..pojdeme este do avionu do ba moznotam nieco vyberieme.

Vejinka, takze v piatok sme sa boli kupat, bolo strasne teplo,v sobotu tiez to chodil iba body s kr.rukavom a v nedelu sa trosku ochladilo, ale neprsalo, iba rano a ked sme isli doobeda von, tak uz neprsalo vobec..no a vcera zase pekne teplo, ale to sme boli uz na ceste domov.

kamilka12
25. aug 2009

My sme tú tabulu objednali a už aj prišla...je to zn. Fisher Price, neviem ka3n či ste tú pozerali..ale malému sa veľmi páči..Má tam 8 velkých magnetiek a asi 5 melódií, obrázky na tabule sa dajú menit..je tam aj taký, kde sú iba obrysy magnetiek a dieta ich tam musí vkladať..ešte tomu malý nerozumie ale neskor bude aj náučná 😉 Zatial ju iba stláča a tlieska si pri tom keď hrá hudba a do toho si spieva "ti-ti-ti-ti".. 😀. No a samozrejme aj svieti...nám sa páči 😉

kamilka12
25. aug 2009

Ja mám dilemu.....malý ma rozhádzaný celý režim... 😒 Spí si kedy chce a o kolkej chce..a teraz neviem čo je správne: trvať na tom aby mal stále dva spánky ako predtým aj ked mi tam plače ako divý, alebo ho dať spať vtedy, ked sa jemu naozaj chce. Neviem či je rozumné nútiť ho..keď jemu sa nechce 😒

Inak mlieko mi teraz poobede znovu odmietol..v tomto období okolo roka sa mu všetko mení.. 😒

ka3n
25. aug 2009

aha moja, tak ja potom neviem, som to asi zle pozerala, ale mne sa zdali iba tri magnetky. vies ale asi to bude tym, ze osmto iba zobrala do ruky, maly zacal mrncat a hodila som to naspat, este to mrknem...takze sa ti to paci? myslis, ze je to dobra vec?

ja chcem tuto

http://www.dracik.sk/produkt-detail.aspx?jkpov=...

tak potom asi ta co som pozerala bola ina..ale som to nepozerala dobre.

winona24
autor
25. aug 2009

http://www.gasparko.eu/trnavka_home_sk.html

odpadávam......konec..tá cena na mesiac....pomooooc.......

kamilka12
25. aug 2009

win - 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲

ka3n - no malému sa páči..aj ked je pravda, že som čakala, že bude vačšia, ale on pri nej sedí, tak ako aj na to obrázku to je...a pre ročné dieťa je to super hračka..Len ako píšem, ešte stále tomu nerozumie..a vkuse iba vyberá magnetky z košíka a vkladá ich spať 😀

natasa8
25. aug 2009

ahojte....
kamilka... podla mna by si ho nemala nutit, mozno sam postupom casu prejde na jeden spanok ........
a s tym mlieckom - mozno uz tolko nepotrebuje.

Uz davnejsie som chcela napisat - skusila som dat malej pastelku a papier, ukazala som ako sa kresli, a ona hned chytila pastelku do ruky a kreslila 😕 mozno bude po tatovi - on je grafik 😀

Ale mame doma len take klasicke ostre pastelky, musim pozriet nieco bezpecnejsie.... 😉

win.. idem prestudovat ten link, uz davnejsie som to chcela vyhladat ked som videla v telke reklamu....

inak mala mi spi uz skoro 2 hodiny 😕

natasa8
25. aug 2009

dnes som skusila malej urobit na obed pohanku (mala som vlocky) a na pocudovanie chutila - stapla cely tanier.
Mozno prechadza nejakym rastovym spurtom - lebo spapa skoro vsetko co jej dam a vela spava 😕

kamilka12
25. aug 2009

jeeej natasa, to si určite odlože..myslím Katkine prvé kresby.. 😉

kamilka12
25. aug 2009

ja čo dám malému do ruky, to najskor strčí do úst..takže mi budeme kresliť neskor 🙂

natasa8
25. aug 2009

zaujimave k tym skolkam - na Kolibe je mesacne 200 Euro drahsia ako v Trnavke