Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

vejinka
9. máj 2009

noa prave som objednala tu autosedacku ale bohuzial nie cervenu ale oranzovu...keby som xcela cervenu tak je to troska iny material a bac 125€ tak som si vybrala oranzovo sivu za 110€ aj s postovnym..ked mi dojde tak odfotim aby ste ju videli 😉

vejinka
9. máj 2009

viky super ze ste tu🙂 no celodenne nevolnosti...to si este aj teraz pamatam 😖 nezavidim ale zvladnes toooo 😉

vikykiss
9. máj 2009

veji ahoj 🙂 ja som pri May nevedela ani,že som tehu 😀 pri Alexovi mi bývalo trošku z rána zle ale teraz 😝 😝

vejinka
9. máj 2009

viky..tak potom ja som si uz svoje odtrpela a dalsie decko bude bez nevolnosti..lebo maly mi dal zabrat sak som sa ocitla v nemocke koli tomu ze som vsetko vracala..aj vodu 😒

vikykiss
9. máj 2009

😒tak to muselo byť 😝 už je to za vami a máš nádherného chlapčeka 😉 stálo to za to nie? 😕

vejinka
9. máj 2009

viky jasne ze stalo...ale zatial druhe nexcem 😅

vikykiss
9. máj 2009

😀 😀 😀 ja som si myslela,že to naše snaženie bude trvať trošku dlhšie 😀 😀 😀 ale som rada 😵

vejinka
9. máj 2009

pozri kolko uz mas za sebou...a teraz si predstav keby si to znova zazivala... 😅

winona24
autor
9. máj 2009

viky Ty si už tehu????? jeeeeej.... gratulácia 😉

vejinka
9. máj 2009

hehehe nase snazenie sa nekonalo od 35tt 😀 😀 aj ked obcas sa snazi uz to nieje to co byvalo..ked sme sa snazili o maleho to som ho pravidelne znasilnovala 😀 😀 😀 😀 a teraz ani sa mi nexce ani nemam cas a boli ma to 😔

winona24
autor
9. máj 2009

bože VEJI to ja ani neviem,že ty si mala také tehu...tak toto som ja nepoznala...ani raz som negrc grc za tehu....ani zle mi nebývylo....iba chvíľu...aj to večer....a posledný trimester ma záha pálila nenormálne

vejinka
9. máj 2009

dopijem ladovu kavu a sup do perin

vikykiss
9. máj 2009

winona Ďakujeeeeem
🙂 😉

vejinka
9. máj 2009

win..no ja si toho uzila ..v 12tt som uz vyzerala ozaj na nic..denne som grcala 5-6 krat vsetko som si to zapisaovala do kalendara..ved ked ma zobrali do nemocky tak som plakala lebo som si myslela ze sa to nemohlo udrzat ked mi je takto zle a nic nejem aby som negrcala.ale doktor povedal ze kym mi je zle tak je dobre.. 😅 .a od zaciatku tehu som mala neskutocnu zapchu ktora obcas je este aj dnes...

vejinka
9. máj 2009

no a od 15tt ma bolel chrbat a cim som bola blizsie k terminu tym to bolo horsie..inesie som tu nerobila len som sa stazovala ako ma boli chrbat...ani to si nepamatas? 😀

vejinka
9. máj 2009

no kocky prcham ja...dobru nocku viky a tebe prijemnu cestu domov a co najmenej nevolnosti 😉

zuzana1710
9. máj 2009

veji,pamataaam..my sme boli na tom rovnako..ja tiez grcanice nonstop..tiez nemocnice,infuzie..kua take tehu uz nikdy viac

dnes som robila malej krupicovu kasu z UM beba.fuuuj cisty grc to UM.mala ani usta neotvorila..a ked som to ochutnala,tak sa ani necudujem.. 😖

zuzana1710
9. máj 2009

veji,dobru 😔

vikykiss
9. máj 2009

vejinka dobrú 😉

winona24
autor
9. máj 2009

veji ja som medzi septembrovky začala chodiť neskoro....ja to neviem

jurocko
9. máj 2009

ahojte
dnes bol den v pohode..boli sme v domceku,tobiasko mi krasne popapal celu hrusko,špenat zo zemiačikom a samozrejme cicu
aj krasne pospinkal doobedu tri hodiny a poobede dva hodiny a karinka poobede tri hodiny a to som ju uz budila lebo bolo uz dost hodin
prisli sme domou,popratala som,povysavala a zmyla podlahu,teraz navecerala a idem spat..zatvaraju sa mi oči...tak idem do perinin ale musim dopit čajik a tak utekam
tu nikoho
dobruuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu nocku
páááááááááááááááááááááááááááááááá
vypinam comp

zuzana1710
9. máj 2009

jurocko,nic v zlom,ty to mas skopirovane tie prispevky?..tusim pises stale to iste. 😒 alebo sa mi to len zda??

lucindela
9. máj 2009

ahojte...
tak mne nastastie bolo zle iba zo zaciatku a teraz je to uz fajn... 🙂 stale som coraz viac pazravejsia... 😀 😀 😀

martinna78
9. máj 2009

pekny neskory vecer 🙂 som trochu nakukla, ale je mi jasne,ze uz tu nikoho nenajdem 😀

Boli sme pozriet na tej partizanskej luke v Blave, ale prisli sme tam az okolo 17.30 tak Sofi sa aspon vyblaznila na preliezkach 🙂 Claudi som ta aj prezvanala, ci si tam, ale asi si uz nebola ze?

Lucindela....vsetko naj Adelke k dnesnym 8. mesiacikom 🙂 a fajn,ze uz ti nebyva zle, jak ti to leti, o chvilu si uz v polovičke 😉

a samozrejme gratulujem Viky k tehu 🙂 😵 jééééj ked bude chlapcek bude Maxim 😵 😵 😵 uzite si to este s rodinkou na Slovensku a stastnu cestu domov 🙂

skrecok
9. máj 2009

Ahojte,
tak opat tu uz nikto nie je....
Inak dnes sme robili kupelku, teda vyrovnavame nerovnosti, zajtra malujeme...
No, maly nam dava dost zabrat. Ani za svet nechce byt saaaaam. Stale sa stavia na nohy. Kupili sme mu choditko, tak aspon na chvilu mame cas na nieco ine. A uz povedal PRVE SLOVO....a hadajte co??? Zrozumitelne slovo HAVO a opakuje to kazdy den 😕 😅 . Ja sa zblaznim, asi 100-krat mu opakujem slovo mama a on ani slabiku nepovie. Uz som mu aj povedala, co ma s tym havom, ved on sa ho boji a nedava mu papat a tak dalej. Co uz, snad ako druhe bude konecne nadherne, vzrusujuce slovo MAMA. 😀

skrecok
9. máj 2009

Wau, aj Viki je uz tehu. Srdecne gratulujem a drzim palce aby bolo uplne bezproblemove a nadherne.... 😵

Gratulujem dnesnym oslavencom.

Martinka, este nespinkas? 😉

lucindela
9. máj 2009

dakujeme k 8.mesiacikom... 🙂

eweny
10. máj 2009

Dobre ranko dievcata,dnes sme papali o 5.15h takze sme aj pekne vyhajani..

Chcem sa opytat,davate este detom pancusky?..ja uz neviem ako ho obliekat..

vejinka
10. máj 2009

ew dobre ranko ja davam pancusky na doma a ked fuka tak aj von a na to gate a ponozky...topanky nedavam lebo si ich vyzuva takze som to poriesila tatkto...a jedna mila mamicka predavala na mmb 22 parov ponoziek za 1€ tak som si ich vydrazila..a teraz sa tesim ze v lete ziadne topanky ale ponozky..ved ked sedi v kociku tak mu netreba topanky teda capacky..lebo aj tak sa vzdy spoti na nozickach 😒

vejinka
10. máj 2009

ale zasa je paradny rozdiel liptov a dolniaky..takze ja sa riadim pocasim a vzdy ked je velmi teplo tak berem do ruksaku deku a hrubu mikinu lebo clovek nikdy nevie ako bude za hodinu