Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

vejinka
10. máj 2009

idem dole pomahat varit..pa kocky

winona24
autor
10. máj 2009

ahojte babulky....tak som rada...dnes som dala malej 1x jogurt...bielu Activiu a ona to celé spapala....žiadne mraštenie....nič....ja ju ľúbim.... 😀 😀

winona24
autor
10. máj 2009

zuzana nezdá sa Ti to.... 😝

vejinka
10. máj 2009

no obed sa vari a ja si nachvilku sadnem maly este haja

vejinka
10. máj 2009

win uff...mne to maly pluval ale aj som mu dala biely zvolensky..

vejinka
10. máj 2009

a ta biela activia bola sladka??

vejinka
10. máj 2009

baby ja asi zasa napisem annag maly bol dnes v noci hadam 10 krat hore a zakazdym papal..neviem preco je stale hladny..nechapem to a ked mu hned nedam cicku tak zacne strasne revat a vsetkych pobudi 😔

vejinka
10. máj 2009

a tusim som tu sama..tak sa ja odmlcim 😅

eweny
10. máj 2009

Winon,tak to parada..mne zjedol 2 lyzicky z tej activie a dost..nejak mu nechutia este jogurty..a ty davas pancusky?

veji,ale u vas je asi chladnejsie..ja davam von pancusky,gate a capacky a na vrch body s dlhym rukavom a mikinu,ale muzik ma vcera zvozil,ze co ho tak velmi obliekam..ked spi trochu v kociku,tak sa trosku spoti,ale ked je hore a sedi,tak sa mi to nezda byt vela..ja uz fakt neviem..

vejinka
10. máj 2009

ew ani mojmu absolutne nechuti nic kysle 😅

vejinka
10. máj 2009

ew tak to rob ako ja...teda skoro ako ja..vcera mal len body s dlhym rukavom a mikinu ale ked sme prisli na namestie tak tam bolo tak nehumanne teplo ze mikina isla okamzite dole a keby som zobrala satku tak by som mu vymenila ciapku za satku ale nemala som tak bol s holou hlavou..ale v kociku a lezal cize podla mna som urobila dobre lebo bol nespokojny ze mu je teplo na hlavu stale si daval ciapku dole..a ked zafukalo ciapku som nasadila ale cely cas vydrzal super kojila som po stojacky v pasazi lebo ked som si sadla na lavicku tak decka behali okolo a on len hlavu furt otacal..samozrejme aj s cickou v puse a svietilo mu slnko do oci.. tak som musela ist do chladku a do kuta..ked bol napapany mohli sme sa postavit na start a cakali sme kedy sa pohneme 😀 celu trasu vydrzal v kociku kludne..a ked sme skoncili tak som ho sla nakojit do jedneho baru ale fuj hnus zafajcene..no maly bol hladny tak som ho rychlo nakojila..a stretla som tam jednu mamicku ktora sla priamo z porodnice..a kojila a prebalovala dcerku ktora mala 5 dni...jooj ked ju maly uvidel tak sa tesil..to som este nevidela..rucickami sibrinkovat nozickami kopkal..a ta mala revalaaaa a maly ze jeeeeeeeeej 😀 ale bolo super na tej mile pre mami 😉 pekne zazitky a bola aj moja segra s detmi..takze aj deturence mali vylet 😅

vejinka
10. máj 2009

dieta sa mi zobudilo

eweny
10. máj 2009

Veji tak to super 🙂 v Ziari tento rok nebola Mila pre mamu,hoci minule bola..a tak som chcela ist..

winona24
autor
10. máj 2009

nie VEJI...obyčajná biela...

ja už nedávam pančušky....ale má také oteplené nohavice zatiaľ....

eweny
10. máj 2009

To moje nastastie spi..uplne zrusil cely rezim co sme mali,spavame uz len 2x denne,vcera tahal 2 a pol hodiny,sa stal zazrak,bo tolko cez den od narodenia nespal 🙂

eweny
10. máj 2009

Petko teraz nosi take frajerske rifle co mu ocino kupil,ale su akurat,tak aby sme ich vynosili..tie by ho asi bez pancusiek chladili..

eweny
10. máj 2009

Dnes musim ist nedobrovolne k svokrovcom :( tak sa nesmierne tesim..idem sa trosku skraslit..

kamilka12
10. máj 2009

Ahojte,

v noci sa malý zobudil 2x, aj keď som mu dala večer kašu Sladké sny, takže to, že predvčerom prespal celú noc bola iba náhoda 😝

Aaale dnes ráno som mu objavila prerezaný druhý zúúbok 😀

vejinka
10. máj 2009

no prebalila a obliekla som dieta a dala tatovi nech s nim ide na trojkolku..tak mam chvilku cas som im povedala ze do jedenastej a na obed bdue mat banan ...lebo cely tyzden papal masko tak troska zmena 😅

vejinka
10. máj 2009

win tak to klobuk dole rpe natalkou ..erik to plul po celej kuchyni 😀

kamilka12
10. máj 2009

my sme včera behali po nákupoch a malý bol oblečený takto 🙂 :

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

bez pančušiek...

vejinka
10. máj 2009

kamil to je uzastne zachvilku budete mat tolko zubov co my...inak vonku ma len tri ale co nevidiet pojdu dalsie..neviem kde som videla 6 asi z nedostatku spanku 😅

vejinka
10. máj 2009

kamil je zlatucky...natieras ho niecim? lebo je taky tmavucky..a do cervena sa zda 😉

kamilka12
10. máj 2009

veji a aj vám potroške už rastú? Jedna známa mi hovorila, že jej malému sa prerezali skoro všetky a prestali rást...narástli až ked mal rok a pol..Tak teraz len sledujem, či po milimetríku rastú alebo nie..

vejinka
10. máj 2009

ale aj moj bol vcera cerveny jak rak...a to mu davam tu niveu 50 aj teraz som ho poriadne nakremovala na tvaricke aj na krku ked s nim siel muz von

vejinka
10. máj 2009

kamil no hej trolinka rastu ale zeby to bolo nejako extra rychlo to nie

vejinka
10. máj 2009

ozaj viete zeny ze je dnes den matiek? a ja som nic nedostala! vrrr 😠 pockam do vecera a v noci muza zbijem 😀

kamilka12
10. máj 2009

on je práveže stále bledučký ako stena ...ale včera ako sme išli v aute mu bolo dost teplo a očerveneli mu líčka 🙂 A fotila som to mobilom...takže to nie je taká kvalita ako s foťákom...Inak krém ešte stále nemám kúpený 😝

vejinka
10. máj 2009

kamil mala by si kupit cim skor my sa natierame uz asi dva mesaice 😒

kamilka12
10. máj 2009

No veru, dnes je den matiek...takže VŠETKO NAJLEPŠIE NÁM VŠETKÝM 😀 😀 😀 😀 Pochybujem, že si ten moj muž spomenie a keby aj...aj tak nič nekúpi.., max. na den žien..ale aj to tuším tento rok vynechal.. 😒 On registruje iba narodky, meniny a valentína..