Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

eweny
10. máj 2009

kamilka, kremik si rychlo trebat kupit..ja maleho tiez stale natieram, ked ideme von..a super, ze sa vam prerezal dalsi zubok..nam uz tie spodne dva poriadne vidno a horne sa tlacia, ale stale nie a nie vyjst..ma to tam cele zdurene a hrbolate..

vejinka
10. máj 2009

tiez nam zelam VSETKOOOOOOOOOOOO NAJLEPSIEEEEEEEEEEE A VELA VODY 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

eweny
10. máj 2009

kamilka, jeeeeeeeeeej, Matko je aky zlaty..a ma super vesticku 🙂

kamilka12
10. máj 2009

eweny- ak si dobre pamatám, vám sa prerezali tie prvé už dávnejšie však? 🙂 Super, že vám ich už vidieť krásne..my si na to ešte počkáme..

No veru, asi behnem do lekárni aj dnes pre ten krém... 😕

eweny
10. máj 2009

ano..ano..vsetko najlepsie nam maminkam 🙂

kamilka12
10. máj 2009

Baby..ja som včera behala po obchodoch a hladala som také malé prvé topánočky, v ktorých by už cupkal...a také malé som nikde nenašla...majú to vobec niekde?

eweny
10. máj 2009

kamilka, ano..nam sa prerezal prvy den po polrociku a ten druhy hned za dva dni..ale musim povedat, ze som si myslela, ze porastu rychlejsie 🙂

eweny
10. máj 2009

kamilka, jasne..to skor skus v lekarni..ja som mu tam kupila tie prve biele topanocky znacka RAK, co sme este aj my nosili..vidis, ked pojdes do lekarne po ten kremik, tak sa opytaj aj na topanocky 🙂

kamilka12
10. máj 2009

eweny presne také by som chcela,...tie biele na šnúrky čo sme aj my nosili...to v lekární mávajú? 😕 Super, to som ani nevedela..som to hladala v obuvi...

eweny
10. máj 2009

kamilka, ano presne take..my mame tiez biele a je na nich vysita hlavna macika, idu s dobou 😀 😀 tiez som ich v obuve nezohnala az v lekarni..a su presne v takej smradlavej zelenej skatuli, ako volakedy..aj cvicky v takej byvali 🙂 😀 len sa opytaj..

johnie
10. máj 2009

ahojte...
my sme stale bez zuba...jaaaj ale v noci bola haluz mala sa o tretej zobudila zacala sa rehnit, tak som ju supla k sebe do postele ze spinkat a ona sa tocila davala sa na styri, no konec stale sa mrvila, ani caj ani mliecko dudu vypluvala ... a rozpravala si ruky tocila vo vzduchu... potom o pol piatej zaspala s otvorenymi ustami... opica, taka bola chutna...

johnie
10. máj 2009

no maminy pekny den nam prajem...
aaa sme hore
paaaaa

vejinka
10. máj 2009

uz som toho mojho hladosa nakojila a teraz cumi von oknom 😀 ale je nejaky nespokojny...a furt si brkoce...aky je pri tom zlaty 😵

johnie
10. máj 2009

veji teraz maju obdobie ze su strasne podareni ze? my sa smejeme na sofi ked place ako tu pusinu oduje no nadhera....
inak este spi, plany poplach...

vejinka
10. máj 2009

tak kocky opustam vas...mozno sa este stavim poobede alebo vecer..teraz budeme obedovat teda o dvanstej a potom pojdeme von 😉

vikykiss
10. máj 2009

Ahojte babule ďakujem za gratulácie 🙂
My sme už na ceste do BA decka hneď ako sme nastúpili do auta zaspali 😀 😀 😀
Lietadlo nám ide až podvečer tak ideme ešte pobehať BA 🙂 Ešte sa ozvem 😉
A užite si deň matiek 😉

vejinka
10. máj 2009

vcera som si objednala sling-je to nieco medzi baby satkou a nosicom a muz mi to zaplatil a dnes povedal ze to mam na den matiek..no fain zasa si to krasne odbil 😅

ka3n
10. máj 2009

jno babuse, ani moj si nespomenul...Fnúúúúk 🙂ň
veji mas super muzika..

vejinka
10. máj 2009

ka3n a ja ze preco mi to xce zaplatit 😀 ale hej je uplne super ked poslucha 😀

zuzana1710
10. máj 2009

kamil v STONOZKE pri Devilse,alebo v ulicke oproti prioru. 😉

vejinka
10. máj 2009
vejinka
10. máj 2009

som zvedava ako sa mi v tom bude nosit ten moj jurosik 😀 😀 manduca by bola moc draha a hlavne by som to moc nevyuzila kedze moje dieta je zvedave a nevydrzal by len celom ku mne a toto sa mi zda ako dobra alternativa a ani nieje moc draha..podstatne je ze mi to zaplatil muz..a ja mam za ulohu ho nosit a vraj ked to bdue len v skrini tak bude zle...ale co tym myslel netusim 😀

vejinka
10. máj 2009

zasa tu neni nikoho? mno tak ja idem narknit mojho hladosa a prebalim ho aaa...uvidim aky bude a ci mi dovoli sem ist 😉

vejinka
10. máj 2009

kde ste haloooooo

vejinka
10. máj 2009

tak nic idem kupat potom sa stavim

vejinka
10. máj 2009

este nik?

vejinka
10. máj 2009

no zeny dneska mate absenciu vsetky do jednej! 😉

zuzana1710
10. máj 2009

veji diky za absenciu 😀 a ta satka je pekna..a to co si sa rozhodla pre satku???ja by som si uz netrufla take hebiedko nosit 😝 ..ked som ju mala v klokanke,tak krize a krcna chrbtica dovidenia. 😨

vejinka
10. máj 2009

no toto...

vejinka
10. máj 2009

zuzi lebo maly sa xce nosit a ja som ruky nevyhrala v loterii a ked pojdem do obchodu aspom nemusim vlacit furt kocik ..no v lete to podla mna hojne vyuzijem 😉