Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

mishusha
16. okt 2009

baby tak dakujem za rady...asi pojdeme fakt do tej romer king... sa mi aj farebne kombinacie pacia... a vyzera, ze sa aj dobre udrzuje... 🙂 a dam na rady skusenych...lebo potom si nechcem trieskat hlavu... 😀 a cena je taka akurat... bo aj drahsie su, s isofixom...ale to uz je na nas rozpocet fakt moc 😒

veji, dakujem, popozeram to tam okolo... bolo mi poradene to detickovo, zevraj maju velky vyber... takze urcite sa dost nachodim...hehe

niagara vitaj... ja som tu tiez taka oneskorena prichodzia... baby sa tu poznaju uz dlho.... ja som sa sem len tak votrela..... 😝

claudi aj nasa lola ma rada sosovicu.... a celkovo polievky zboznuje... ked jej dokonca este do nich spravim domace hadzane halusticky, tak slinta ako nase psie bestie 😀

claudinka
16. okt 2009

http://lesk.cas.sk/zlatickoroka/?action=profil&...
sup sup zahlasovat za Lubka, da sa raz za hodinku 🙂 DAKUJEME

claudinka
16. okt 2009

ahojte babule, poprosim Vas posielat 3 FOTECKY DETICIEK - PRI NARODENI, POLROCIK A ROCIIIK 🙂 PLUS DO MAILU NAPISTE MIERY PRI NARODENI PLUS DEN NARODENIA, A KLUDNE MIERY AJ ROCNE 🙂AJ POLROCNE, AK VIETE.. JA Z TYCH TROCH FOTIEK SPRAVIM V POWER POINTE JEDNU FOTECKU A SPRAVIM ALBUMIK..
kde ho chcete? tu na MK, na FB alebo na nejakej stranke? picasaweb alebo tak? 🙂

eweny
16. okt 2009

buksy, presne ten fusacik chcem objednat aj ja 🙂

eweny
16. okt 2009

niagara, tak ta teda u nas pekne vitam 🙂

buksy
16. okt 2009

ew...myslim ze je dobry aj rony ho ma...
niagara vitame vas...

eweny
16. okt 2009

my sme dnes boli u jednej znamej, ma o mesiac mladsieho syna a je strasne bojazlivy, tak ho chce osmelovat..no to bola podivana, Peto sa blaznil, robil somariny, hral sa a Jurko sedel ako prikovany a pri kazdom hlasnejsom zvuku, co Petko vydal, zacal plakat..

eweny
16. okt 2009

buksy, tak to dufam a vyzera byt aj taky dlhsi..zatial najdlhsi z tych, co som pozerala..su v nom diery na pasy, ze?

eweny
16. okt 2009

buksy a kolko stal v obchode?

buksy
16. okt 2009

ew my sme ho kupili za tych 52,90 to je cena aj v obchode. otvory na pasy ma... a ake su dlhe ostatne to neviem...ale tento vyzera byt fajn... este som ho nedala do kociara zatial...

eweny
16. okt 2009

takze ked si chcem cez net objednat, bude ma to stat o postovne viac..nuz ale nic sa neda robit, nemam tu moznost kupit ho v obchode..nooo, tak snad bude fajn..

rony253
16. okt 2009

buksy aku farbu si kupila toho fusaku? ja mam cierno oranzovy. 🙂
penzion vyzera byt fajn, a mozete ist aj do tatralandie sa okupat

rony253
16. okt 2009

vitaj niagara, a ahojte vsetky... 😀
Tak Sara zalomila a ja idem volaco zjest. takze pridem neskor. papa 😀
Eweny, ten fusak je super a aj super dlhy... ja ho mam od narodenia malej bola v nom celu zimu a je v nom tak horuco, ze netreba ani vela obliekat, lebo sa potom uvaria. to myslim vazne 😉 stacia pancusky a nohavice, ziadne oteplovaky lebo sa zbytocne prehreju, ten fusak je vlastne termo takze je v nom vazne horucava.

rony253
16. okt 2009

hej zeny kde ste? zamrzli Vam pocitace? 😀 😀 😀

vejinka
16. okt 2009

ahojte..vitam novu tvar..a oznamujem ze doeta spi...do kedy je otazne..len dufam ze sa nezopakuje dnesna noc 😔

luciankasebastianko
16. okt 2009

ahojte baby tak my máme zapal priedušiek a bereme ATB 😔 ešte nebol chorí tak to prežívam ťažko ☹ a najhoršie je že mna tiež berie neaká chrípčina

vejinka
16. okt 2009

lucia len zababusit sa a liecit sa...prajem skore uzdravenie aj tebe aj malemu a posielam rychlouzravovaciu pusinku :*

luciankasebastianko
16. okt 2009

niagara vitaj 😉 veji šak ho šupni svokrovcom nech sa vyspíš 😉

vejinka
16. okt 2009

lucia..heheh srandistka 😀

luciankasebastianko
16. okt 2009

a prečo nie ? 😕 😀

luciankasebastianko
16. okt 2009

Dakujeme, dúfam že pusa zaberie ešte nespíš? 🙂 ja sa idem potiť ☹

vejinka
16. okt 2009

no ja uz prcham..ale mam mokre vlasy takze mi bdue troska zima...kedze muz vyvetral na 18 stupnov

rony253
16. okt 2009

Luci, to ste ako k tomu zapalu prisli, mal aj teploty a kaslal ci ako?

jurocko
16. okt 2009

cauteeeeeeeeeeeeeeee..idem vas docitat.....
my sme mali dnes super den a musim vam baby povedat ze som sa super odreagovala po dlhom case,Tobinko bol s babičkou a pootm prisiel domou tatik a bol on s nim,bol sice den perny ale stal zato aj ked ma cely den bolela hlava a bolo mi zle mam dostat kramyy 😠
karinkina skolka mala 25 vyrocie tak boli oslavy bolo super hudba vytancovali som sa dosytosti ostali sme do konca aj ucitelkami,lepsie som spoznala sa s kajkinou ucitelkou tak to bolo super..švedske stoly..mačanka mnamy 😀 😝 karinka nechcela ist ani domou ze preco tak skoro ved ani zaspat nemohla teraz taka stastna

ta noc bola otrasna vela krat hore a v noci hodinu a pol hore usmievavy,bozkal ma o sto sest 😒 a ja nervy ale nic z tym nenarobim

a teraz mi vobec nemohol zaspat ale dnes mal dva spanky 😀 tak neviem ci je to dobre ci nie

luciankasebastianko
16. okt 2009

rony anio ja neviem tie soplíky a včera bol u svokry s detmi a možno aj vybehli von ked vystrájala hostí (mala meniny ) a až bol upoteny ja fakt neviem 😒 včera si večer odkašlal som myslela ,že mu slinka zabehla a v noci už chčal normalne som nechápala že to tak rýchlo može byť ale doktorka povedala ,že to je bežné 😢 a teploty nemá ani by si nepovedala že je chručky ,stále sa nahána a behá vymyšla no uvídíme ked zaberie ditiaden a teplotu nemáme ani nemal ale chrapčí ako Dalibor Janda 😅

jurocko
16. okt 2009

joooj lucia tak to mi je fakt luto len sa skoro vyzdravte

niagara vitam ta medzi nami,este kojis?

rony253
16. okt 2009

idem sa osprsit 😉

lisula
16. okt 2009

ahojte

jurocko
16. okt 2009

tak dobru nocku zajtra skoro rano vstavam ideme prec a tatik nam skoro rano vstava a ide do slozny na 24 takze budeme sami tak ideme do domu ale prideme poobede 😀
bruuu nocku a dufam ze bude lepsie spat verim si

lisula
16. okt 2009

baby mam na vas prosbu. prosim poslite mi fotecky zo stretka z mikulasa. este nemam odvtedy ich. 😔 chcem malemu album spravit. diki vam. rony aj ty mi uz posli pjosiiiiiiiiiiiiiiim ta. 😔