Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

luciankasebastianko
23. okt 2009

johnie užite si disco 😀
nataš šťastnú cestu 😉
čo dnes bol šošovicoví piatok musím aj spraviť zajtra 😉

vejinka
23. okt 2009

ahojte boze ked to citam az mi je zle..annie si velmi silna zena a obdivujem ta ..ja by som sa uz asi zrutila 😔

no a ked sme uz pri tych zlych stavoch..tak moj muz je chory zjavne chripka...slak ma trafi..uz som ho aj vystahovala zo spalne do obyvacky a ked som mu urobila letisko na novom gauci..ej veru az som ziarlila na jakom fajnom velkom mieste bdue spat a nikto ho nebdue rusit..no aspom nech sa vyspi ked uz ma tu horucku..takze mlady je v karantene a maly mi prave zaspal..okupala som ho skor lebo poobede nic nespal a teraz zaspal behom 5 minut..muzovi som nachystala dvojo pyzama keby sa spotil na hlavu dve osusky...teplomer paralen caj 2 litre do termosky a nech sa lieci ja si dako uz poradim sama s malym..aj ked obcas otravujem svagra nech ho ma chvilku kym spravim to a ono...ale uz to asi bere sportovo 😅

mishusha
23. okt 2009

ahojte... 🙂
bozinku, annie to je teda zazitok ☹ myslime na vas, nech na to co najskor obaja zabudnete...
ja neviem, co by som robila...asi by ma hysteria riadna chytila.... fakt ta obdivujem, ze si to takto ok zvladla...

ja chytam hisaky uz len ked mala tapne hlavou do dveri, a nie to ked ju vyrube na zem... ale tiez mame dve poriadne modriny na hlavicke... jednu ma este navyse zo sponky, ked ju pritlacila, tak sa jej az taka preliacina spravila.... som nevedela, co robit lebo revala ako tur.... a odvtedy nemala na hlave ziadnu sponku 😖 (normalne je to nebezpecne)

rony253
23. okt 2009

ahojte dieta spi a prave som pocula, ze aj kasle. Mna uz ide vazne rozhodit 😠

vejinka
23. okt 2009

baby stalo sa nieco strasne 😢 pisem si tu a zrazu strasny treeeesk nieco padlo na zem...vyletela som zo stolicky a myslela si ze muzovi padla termoska plna caju na zem...ale nikto v obyvacke nebol..svagor krici ze to slo zo zachoda...pribehla som tam otvorim dvere a moj muz lezal na zemi 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 len otvorene oci vyvrateny pohlad a triasol sa ...hned som mu zohvihla nohy do praveho uhla a volala svagra ten ho azcal fackovat kym sa neprebral...boze zeny trasu sa mi este teraz ruky...do toho mi zacal maly plakat.asi sa zlakol toho buchnutia tak som utekala po neho a mala som ho na rukach cely cas...hned som zbehla dole a plakala som ze palko odpadol mama teda svokra zacala nariekat a triast sa cela...otec len opakoval zachovajte klud zenskeee! a potom zodvihli muza zo zeme..a dali ho na postel...volali zachranku a ta si ho zobrala 😢 😢 😢 😢 😢

buksy
23. okt 2009

ahojte...
anicka je nam moc luto co sa stalo branikovi... ale dolezite je pozitivne myslenie takze dufam ze rychlo zabudnete na ten neprijemny zazitok... tak sa drzkajte... ja by som sa asi tiez z toho zblaznila..

moje dietatko uz tiez spinka .. dnes isla skor ako zvykne lebo uz bola od druhej hore a bola velmi unevena tak som zvedava ako bude prebiehat noc...

rony253
23. okt 2009

pre boha veji
co mal vysoku teplotu? nech sa drzi a ty sa neboj postaraju sa o neho.. myslim na vas

buksy
23. okt 2009

boze veji... to co tu je dnes za hrozne zazitky...
a prebrali ste ho ci nie? a nedali vam vediet z nemocnice ze ako je na tom? ty vole to je hrozne co sa deje.. drzime aj vam palce nech to nieje nic vazne...

rony253
23. okt 2009

no fakt, uz mam aj ja zimomriavky. Inak som mala v noci take zle sny neviem co z toho bude. Moj muz plaval esté s niekym k nejakej lodi, na promenade kopec ludi a aut, a ja odrazu vidim, ze z boku prichadza vysokanska vlna, ten stihol nejako na breh doplavat aj sa k nasemu autu dostat len sme odrazu nemali gastan akoze kluc, startovali sme totiz gastanom a v tom sa zjavil moj spoluziak zo strednej a otvoril na dvere takym pacidlom, len na tej uzkej ceste bol autobus a nevedela som ako sa odtial dostaneme. A potom uz neviem dalej. Takze uz viem, ze velka voda je nieco zle a neviem sa sa u nas udeje, hadam bude vsetko o.k.

rony253
23. okt 2009

Asi nam stoja v ceste nejake prekazky a ta vlna neviem vraj to nie je dobre ked sa sniva o rozburenom mori. 😒

vejinka
23. okt 2009

prebrali sme ho...a on sa na nic nepamatal ani to ako sa dostal na zachod 😢

vejinka
23. okt 2009

ja sa tak bojim .... 😢 😢 😢 😢 😢 😢

luciankasebastianko
23. okt 2009

no baby sem sa človek dnes bojí aj prísť 😕 veji držkajte sa všetko bude o.k možno mu len klesol cukor ja som tiež už odpadla bolo mi zle a vytrhla som sa mužovi z ruk a bežala cez izbu a tam padla na dosku z postele a ked ma muž prebral už ma to bralo znova vtedy ma napadol cukor a dala som si asi 4 bompari do pusi(to už som mala znova tmu ,ale eštre som sedela a vnímala) a hned to prešlo 😔 ,ale otras muž hovorí že som mala oči stlpkom a zuby vycerené 😅 budeš volať do nemocnice

rony253
23. okt 2009

veji tak co nevies nieco nove? Mozno mal teplotu a odpadol, a triasol sa od zimnice, chudacik.

mishusha
23. okt 2009

fuuha, to co toto sa dneska deje???? 😖 veji, neboj bude v poriadku....ale hlavne ty sa drz, lebo to bude dlha noc.... a erik bude citit tu nervozitu...

mishusha
23. okt 2009

a moze byt, ze to mohol byt nizky cukor ako spomenula luci... ja ked som bola tehotna som mala nizky a to boli ine stavy... 😒

rony253
23. okt 2009

inak sme tu stale tie iste baby, ak ste si vsimli, ja neviem kde su vsetci 😒

mishusha
23. okt 2009

netusim...len pevne verim, ze nezazivaju nocne mory... 😒

luciankasebastianko
23. okt 2009

asi sa venujú polovičkám, len my tu vysedávame ja kvočky 😒

luciankasebastianko
23. okt 2009

už by mohla niečo napísať ,pozriem či je na fb

luciankasebastianko
23. okt 2009

nie je ☹

mishusha
23. okt 2009

asi telefonuju do nemocky... urcite pride zreferovat

rony253
23. okt 2009

ja tlacim jablko do hlavy, moja polovicka tu nie je, mala haja tak sa chcem trosku odreagovat a tu nikoho

luciankasebastianko
23. okt 2009

a ved my sme tu 😉

mishusha
23. okt 2009

ja mam tiez polovicku het... 😒 uz teraz som zvedava kedy sa vrati... 😎 isiel hyrit....
idem aj ja daco dobnut... 🙂

luciankasebastianko
23. okt 2009

ja tiež papám špagetky 😝 bola som dnes u doktorky tak všetko je o.k až na tie hnačky dúfam ,že prejdu ked dobereme ATB a brala nám ster z ritky tak uvidíme 😒

luciankasebastianko
23. okt 2009

inak aspon pre mišku -majú super akciu na Huggis v tescu kúpila som 4+ /ks cca 0,20 centov 😉

mishusha
23. okt 2009

to tu uz sme fakt len my?

mishusha
23. okt 2009

to my mame zas opacny problem...dnes som ju napchavala hruskami, slivkami, slivkovym cajom...chuda, ak sa dnes v noci nedototo...tak ja uz neviem co na nu funguje... 😕

rony253
23. okt 2009

idem sa aspon osprsit, musim este svagrovi navliect plachtu, lebo cez vikend je u nas.
ja som este stale hladna, ale na privarok je asi blby cas 😀 dam si ho zajtra na obed.