Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

winona24
autor
30. okt 2009

mishu tak tie prasopapuče sú cool......... 😀 😀 😀 😀 😀

winona24
autor
30. okt 2009

ka3n tá červená...a akú veľkosť nosí teraz???? ja by som radšej tú 98....

ka3n
30. okt 2009

mishusha..ja "pra" susedu (2dom od nas) ona bude mat tiez 11 rokov a niekey si myslim, ze povaruje lepsie ako neterka, oni su si rovnake, ale u nej som ako doma, casto k nej chodim na kavicke (s jej mamou), na kolacik a tak, ved doma by ma porazilo.

vejinka
30. okt 2009

ze sudruh 😀 😀 tak ja malemu mam tie sanky...hadam bude snehu ...a tatovi este nemam nic ale asi sprchace..tych mina na kila..a on mi tiez kupil len sprchace...lebo nevonavkujem sa samponov mam po oci..a jedine co mi vzdy chyba je sprchac...ale teraz nie ze to bde citat moja draha segricka a nakupimi sprchacov na jarmilu...to nie maruska staci mi od palka..ty vymysli nieco ine 😀 ja pre teba uz mam taku klasicu co kazde vianoce 😉 aj maminke uz mam aj ockovi aj svokrovi aj svokre aj svagrom vsetkym..no uz len pre ciernu veroniku nieco musim splasit..len to nemoze byt nic cierne ani biele..a najlepsie ani farebne aby to neznelo rasisticky 😀

vejinka
30. okt 2009

ze sudruh 😀 😀 tak ja malemu mam tie sanky...hadam bude snehu ...a tatovi este nemam nic ale asi sprchace..tych mina na kila..a on mi tiez kupil len sprchace...lebo nevonavkujem sa samponov mam po oci..a jedine co mi vzdy chyba je sprchac...ale teraz nie ze to bde citat moja draha segricka a nakupimi sprchacov na jarmilu...to nie maruska staci mi od palka..ty vymysli nieco ine 😀 ja pre teba uz mam taku klasicu co kazde vianoce 😉 aj maminke uz mam aj ockovi aj svokrovi aj svokre aj svagrom vsetkym..no uz len pre ciernu veroniku nieco musim splasit..len to nemoze byt nic cierne ani biele..a najlepsie ani farebne aby to neznelo rasisticky 😀 😀

vejinka
30. okt 2009

kurnik hapruje mi cely kon aj fb proste vsetko je na prddd 🙄

eweny
30. okt 2009

dobry den dievcata 🙂

tak pohreb mame uspesne za sebou, uz je teda tam.....moja zlata starka ☹

vejinka
30. okt 2009

uff ew taketo daco sa mi tak zle cita...no nech odpociva v pokoji 😔

ka3n
30. okt 2009

zatial som win aj ja pevne rozhodnuta pre cervenu a velkost radsej 98,aby to mal aj na jar-leto...

ale aj ta oranzova nie je zla? 🙂)

eweny
30. okt 2009

uffffff, vianoce a ja nemam ani sajnu co ideme kupovat..moja mamina bude mat este k tomu aj 60 rokov, tak to bude tazke nieco vymysliet..my s muzikom si nejdeme kupovat nic kedze teraz sme kupili novy koberec, novu obyvaciu stenu, ktoru nam maju doviezt, mame vyhladnuty velikansky obraz na stenu a nakoniec velky televizor..takze to bohate staci, ucet bude prevetrany az-az..

eweny
30. okt 2009

ka3n, mne sa tiez viac paci ta cervena a velkost urcite 98..

eweny
30. okt 2009

veji, co sa da robit ☹

boze, nieeeeeeeeeeee..dieta sa budi..uz si vyklada v postielke..a ja som este chcela trochu posurfovat..

winona24
autor
30. okt 2009

ka3n nie je zlá,ale mne sa osobne viac páči červená 😉

vejinka
30. okt 2009

ka3n no mne sa viac paci ta tmavsia..ale ani ta oranzova nieje zla..

ka3n
30. okt 2009

no ved ani my si asi nebudeme s muzikom kupovat, teraz sme objednali mraznicku, a chceme este nejake skrinky, tak asi to...

winona24
autor
30. okt 2009

http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=18452

tak a urobím ja toto na weekend....a kur.vývar...už sme dávno nemali.... 😝

eweny
30. okt 2009

my sme sa tak dohodli, kedze mame aj narodeniny obaja v ten den a to coskoro, tak o darceky mame vystarane, co sa nas tyka..ale samozrejme, ze mu aspon nieco sladucke kupime 🙂

eweny
30. okt 2009

winon, vyzera to dobre 🙂

winona24
autor
30. okt 2009

aj to je dobré....moja svokra to zvykne robiť..... 😝

ka3n
30. okt 2009

alebo tato
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6316993

ale ta padla u mna (ale paci sa mi), lebo stoji az 900 a ta cervena 780sk.

winona24
autor
30. okt 2009

ee.....červená 🙂

winona24
autor
30. okt 2009

baby ma napadlo...neviete čo je s takými babami ako je bubinko a barbiek??????napr....dávno som ich tu nevidela....

vejinka
30. okt 2009

my mame dnes na obed vyprazane sampiony s kapustou cinskou a v bagete..joj taku chut ma na to ze asi nevydrzim kym sa maly zobudi.. 😝 😝 😝 a maly bdue mat polievocku zo vcera ovsenu a kedze sampiony nemoze tak masko sa mu vari...alebo daco narychlo zbucham

winona24
autor
30. okt 2009

prečo nemôže šampiňóny???

ka3n
30. okt 2009

inak win, a myslim, ze viacero bab sem nechodi este...len si teraz neviem spomenut..neviem co je s nimi.

eweny
30. okt 2009

winon, tiez ma to minule napadlo..davno sa neukazali..

winona24
autor
30. okt 2009

ka3n je ich omnoho viac...toto boli prvé nicky čo ma napadli...... 🙂

eweny
30. okt 2009

my mame dnes kapustovu polievku, fucku masko a dusenu kapustu 🙂 ja malemu davam jest uz vsetko..najviac zboznuje kysle mliekove polievky..

winona24
autor
30. okt 2009

no dietko mám hore..... 😝

eweny
30. okt 2009

este sa chvilu hra a potom zacne vyhukovat ham 🙂 je tu odrazu tak ticho, bola tu sestra s detmi od stredy, Petko bol vo svojom, hlucno veselo..to je pre neho..teraz sme tu uz len sami dvaja, sa bude so mnou nudit..uz presiel cely byt..ze baba..baba..hladal ich ☹