Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

estella
6. nov 2009

johnie urcite ano je to super vec ani ja si neviem predstavit zeby sme ho nemali..vsetko si vybavis doma ziadne banky a behacky na postu....

winona24
autor
6. nov 2009

presne tak...v SLSP si napr.môžeš zadať trvalý príkaz sama v pohodlí domu...poprípade meniť dátum splatnosti....neviem ako to majú iné banky,ale napr.v dexii to nemôžeš...platiť účty....doma v teple...žiadne fronty v banke,na pošte ako píše estell....

perlab
6. nov 2009

baby super, že ste tu otvorili túto problematiku očkovania 🙂

vážne mi to už niekedy pripadá tak, že matka, čo na to finančne má, tak dá zaočkovať proti všetkému možnému, len aby svoje dieťa ochránila ..... no žiaľ, ani nevie, ako mu tým môže ublížiť ☹

a net banking istotne ANO

natasa8
6. nov 2009

net banking urcite ano (ja ani nechapem ako ziju ludia co ho nemaju 😅 )

a odporucam pre citlive mamicky na precitanie - trosku si poplacete, ale nebojte, koniec je dobry 😉
http://romanova.blog.sme.sk/c/208977/Ako-sme-to...

eweny
6. nov 2009

estell, este k tomu ockovaniu v 15. mesiaci..takze ho nemozeme absolvovat ked sme mali kiahne?..len som zvedava ako to bude, kedze sestricka u doktorky mi prizvukovala, ze sa to musi stihnut do 15. mesiaca, kedze mame poistovnu Dovera, ze oni to maju stanovene tak..nuz budem sa na to pytat..

estella
6. nov 2009

ewen som si ista ze je to dosah kiahni...on ma teraz imunitu uplne nulovu..ale to vsetko sa spravi neboj...davaj mu nieco na zvysenie imunity..vraj aj hliva ustricova je dobra len neviem ako to mozu taketo malinke deticky to s musis opytat v lekarni...a hlavu hore ono to prejde..ja ta chapem ze mas toho plne zuby aj ja som si tym presla....ale este to vydrzte.... 😉

perlab je to teeeema na dlheee a dlheee debaty ale treba o tom hovorit je moj nazor....

estella
6. nov 2009

ewen ja si pamatam ze ,nem doktorka menila ockovanie koli kiahniam lebo povedala ze pol roka sa nesmie ockovat a je to aj logicke kym sa da imunita do poraidku to trosku potrva....ty hlavne tvaj na tom ze nech ti to prelozia...

estella
6. nov 2009

natas veru mala si pravdu aj slzicka sa zaleskal v oku...ale dobre to skoncilo ked uz ide maturovat 😉

eweny
6. nov 2009

estell, teeeeeeeda, az takto tie kiahne znicia imunitu..potesenie teda 😠 ja mu chcem ten vitamin C kupit a poobzeram sa aj po tych homeopatikach..nechce mi totiz papat ziadne ovocie..a to sa potom dost zle buduje imunita..nuz musime to vydrzat, len mam toho fakt chvilami totalne dost..nervacim a on chudacik za to vobec nemoze ☹

budem si to pamatat a spytam sa doktorky

estella
6. nov 2009

ewen znici imunitu ale my sme potom asi o 4mesiace boli na imunologii vies co bol stale chory ale vysledky mal ok takze uz bolo dobre ale stale tam ukazalo ze mal nieco nejaku chorobu a to boli kiahne ale na to vsetko mal fakt dobre vysledky...takze neboj prekonali ste kiahne a imunita s vrati do starych kolaji....

ka3n
6. nov 2009

s tym ockovanim uplne suhlasim v perlab, estel a win...

ockovania su riadne svinstva, ja nebudem take veci pychat do mojho srdiecka Matuska..

Chcela som ho dat zaockovat, iba preto, ze osm nevedela ani ja vlastne co ockovanie je, som bola uplne neskusena, teraz som o nieco mudrejsia a viem, ze budem svoje dieta chranit inak ako ockovanim.

estella
6. nov 2009

ka3n velmi dobry nazor..... 🙂 🙂

estella
6. nov 2009

ale baby uvedomujete si ze my ideme teraz podporovat financnu krizu..ked odmietneme ockovanie tak farmaceuticka firma pojde dole vodou... 😀 ....ale teraz im hra do kariet prasacia chripka lebo o chvilu pridu z nejakou vakcinou ktora nebude ani odskusana a budu ju testovat priamo na ludoch....

ka3n
6. nov 2009

http://mail06.centrum.sk/~~cook~katarina.kafuno...

Estel a LUDIA SOMARI sa budu davat ockovat a pritom ani nevedia ake svinstvo do nich pichaju...a co ked to bude mat este väčšie neziaduce ucinky, co potom, kto im zachrani zivot .....Ludia sa davaju ockovat na vlastnu zodpovednost.

ka3n
6. nov 2009

napiste ci vam to ide otvorit.

ka3n
6. nov 2009

vyzera to akokeby som napisala estel a ludia su somari, tak som to nemyslela, estel som oslovila..a potom....

estella
6. nov 2009

ka3n hihihi 😀 😀 .....som sice blondina ale tak ze som somar som to nepochopila.....

johnie
6. nov 2009

http://www.shop-eu.puma.com/Drift-Cat-II-V-infa...

mno vcera jedna kamoska pisala na fb ze aj chripka ci uz prasacia, vtacia alebo sars alebo dokonca aids boli umelo vyvinute len kvoli prosperite farmaceutickeho priemyslu 😒
mozno by bolo treba trosku co to prestudovat, preanalyzovat...
ja som sa priklanam k nazoru neockovat nic nepovinne! len teraz je dilema aj s tym 15mes. povinnym ockovanim, ci odmietnut ci nie...
sama viem co je to byt chora, nikdy nechcem vidiet svoja dietatko trpiet! viem co si prezili moji rodicia pri mne a to ja nechcem zazit 😢

ka3n
6. nov 2009

johnie, mne je to jedno kedy dame rande, akurat zachvilku pride sisa, uz sa tesim..

johnie
6. nov 2009

ka3n dnes uz nie, teraz mi mala zaspinkala predchvilou... bud. tyzden kedy mozete?

winona24
autor
6. nov 2009

johnie o tom viem aj ja.....existuje taký dokument,volá sa Zeitgeist ....a presne to tam bolo povedané....to sú umelo vytvárané choroby a vypúšťané do sveta.....my sme jednoducho a proste bábky v rukách mocných a pokusné králiky...ja viem,že to možno znie divne a smiešne...ale je to tak....vo svete sa dejú veci o ktorých my ani len netušíme..

joj ale toto už nie je asi téma do septem.bábätiek...... 😅

estella
6. nov 2009

johni ja sa priklanam k tomu nazoru ze to tak aj mohlo byt....dokonca som videla dokumnet tiez dlhy dokument to bol a hovori sa tam ze ten pad dvojiciek nebol ziaden Bin Ladin ale sama vlada to urobila lebo potrebovala vyvoalt vojnu...keby ste to videli uverite bolo tam tolko veci ktore poukazovali na to ze je to tak ze ja tomu verim...

johnie
6. nov 2009

win no to asi nieje... podla mna je to aj tak chore cele

winona24
autor
6. nov 2009

môj Milan rád pozerá takéto dokumenty....furt niečo vyhrabe na nete....som mu už minule povedala,že radšej to nechcem vedieť.... 😖 žijeme si svoje živote,pachtíme sa za peniazmi....a popri tom mám pocit,že nie sme tí čo rozhodujú o svojich životoch....A Už KONIEC O TAKÝCHTO PONURÝCH VECIACH! 😉

majulcek
6. nov 2009

estell ja som videla dva take dokumenty a preesne co pises

majulcek
6. nov 2009

inak sorry baby ze som vam sem tak vtrhla.. 😅

luciankasebastianko
6. nov 2009

baby ja som za povinne očkovania v novembrovom zdraví je článok ,že poviné očkovanie by nemali podstupovať len deti ktoré sú važne choré a majú rozne autoimune ochorenia a práve tieto deti ktoré sa zaočkovať nemožu dať a chodia s našimi zdravími detmi do školi možu zomrieť aj na mums alebo osípky ktoré by naše deti by možno síce zvládli ale ohrozili by iné ktoré zaočkované nemožu byť 😔 a tá doktorka ktorá ma na starosti očkovania na slovensku písla že len raz za 25 nahlasovala na urad nad zdr.dorozom vedlajšie účinky očkovania ružienka (sposobili dieťatu pupáčky -dočasné ) už to nemám ale bolo to zaujmavé čítanie 😕 bolo tam pre a proti očkovaniau

luciankasebastianko
6. nov 2009

našla som upútavku na ten článok http://zdravie.pluska.sk/zdravie/top-tema/testy...

kamilka12
6. nov 2009

Baby...s tým očkovaním je to naozaj ako napísala natasa..nič nie je čierne ani biele...Keď dieťa nedám zaočkovať a danú chorobu dostane s katastrofálnym priebehom, budem si búchať hlavu, že som ho očkovať nedala, nemusel tak trpieť (ako to tu už spomínala skrecom, že je nahnevaná, že ju dr. odhovorila od očkovania proti rotavírusom a Riško skončil v nemocnici ☹ )..ale na druhej strane..dám zaočkovať a buď sa nič nestane, všetko bude v pohode..alebo sa neskor prejavia vedlajšie účinky.. Je to ťažké ☹

Neviete niekto aký je pomer, že očkovanie prinieslo pozitíva a aký pomer že negatíva? Kiahne nedám, to som už písala...ale povinné hej 😔 A znova sa budem opakovať, že mi nejde do hlavy to, že ak by to bolo tak nebezpečené, som sklamaná zo svojej dr., že mi to odporúča.. 😔 A či lekári z toho niečo majú..hmm..neviem, keďže vakcínu si možte sami kúpiť v lekárni...ona ju len vpichne..