Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

mishusha
12. nov 2009

veji, ty si drzka 😀 😀 😀

vejinka
12. nov 2009

to som nasla na FB od kamarata:DD no ale toto by ma teda nenapadlo 😀

vejinka
12. nov 2009

jooj ale boliiiii co mam robit?

vejinka
12. nov 2009

a ozaj dala som malemu sunar..300ml a 10 odmeriek a ani do huby nexcel 😔 tak som to do neho dostala nasilim..inak sa nedalo na 4 krat vypil asi 100ml no lepsie ako nic a zaspal bez vystrajania

kamilka12
12. nov 2009

ahojte,

konečne je vonku krajšie...ja mám nejakú depku, necítim sa dobre 😒 , nemyslím zdravotne...ale celkovo, som sa rozhodla, že od budúceho týždna začne s 2týždnovou dietou..to mi vždy pomohlo aby som sa lepšie cítila fyzicky ale aj psychicky..a to sú sviatky ešte len pred nami, nechcem vedieť ako by som vyzerala po nich 😀

Možno to už poznáte..pred pár rokmi som sa toho skúšala držať..aspon som sa cítila vtedy lepšie. Je tam presne podla dní, čo sa má kedy jesť..

http://wanda.atlas.sk/dieta-s-jablcnym-octom/we...

vejinka
12. nov 2009

ja nexcem chudnut...sak xcem byt tehotna..a potom po druhom uz mozem:D dufam ze nebudem mat 100kil dovtedy

vejinka
12. nov 2009

a na ranajky kavu a este k tomu ciernu? bud by som ju vygrcala alebo pondelok by som bola bez kavy

vejinka
12. nov 2009

alebo by som si ju nahradila ranajkovou kavou s plnotucnym mliekom...o by teda bola dieta 😀 😀

kamilka12
12. nov 2009

veji, to je jasné...a ešte "zatial" aj kojíš, takže to je pochpiteľné...

Lenže možno takto o rok sa ja už vrátim do práce a chcem sa cítiť dobre..

evitkamalicka
12. nov 2009

tak tuto dietu som ja tiez davnejsie skusala, ale bolo mi z nej nenormalne zle, takze ja sa drzim toho svojho, 5x denne pravidelne po menej

kamilka12
12. nov 2009

Najviac sa teším na sobotňajšiu večeru 😀 😀 😀 😝

kamilka12
12. nov 2009

evit - to je najzdravšie, tak ako to robíš ty...ale ja akosi nemám pevnú volu, ja musím mat presne nadiktované čo kedy kolko jesť, inak si to sama určit neviem... 😒 A ďakujem za tvoje rady na FB 😉

evitkamalicka
12. nov 2009

kamilka, ja som sa dostala do takeho stadia, ze som si jednoducho povedala koniec....ty asi este v takom nie si a verim ze ani nikdy nebudes

eweny
12. nov 2009

dobry den sa praje 🙂

kamilka12
12. nov 2009

Len sa bojím toho, že chcem popri tom začat aj cvičit a ja som po cvičení taká hladnáááá, že by som aj manžela zjedla keby sa mi vo dverách neuhne 😀 😀 😀 😀

eweny
12. nov 2009

evitka ja ta nesmierne obdivujem, ze to s tou stravou takto pekne zvladas..

evitkamalicka
12. nov 2009

ew a kolko krat ma este manzel provokuje keksikmi a podobne 😅

winona24
autor
12. nov 2009

ew hoooooj 😉

rony253
12. nov 2009

ahojte, tak sarka mi zaspala, ja neviem co mam varit, aby to zjedla, uz dva dni spekuluje, kasu zjedla plnu misku aj s ovocim, ale co mam navarit neviem.
veji nevedela som ze ti vlasy padaju a mas rozstiepene, tak si potom urobila dobre, nech s vlasky oddychnu.
Ja uz nemam 3 zuby mudrosti, dva som zvladla v pohode, ale co mi tahali tu v rakusku som bola týžden ubolena na tabletkach, to bolo hrozne.

eweny
12. nov 2009

drobec mi spinka, snad este nejaku pol hodku potiahne..

ja tak nekonecne milujem nas obecny rozhlas, vzdy v tu pravu chvilu zacne hukat..asi zacnem davat malemu stuple do usi, ked pojde spinkat 😠 😠

eweny
12. nov 2009

evitka, ale ty odolas, ze?..alebo trosku sladkeho pokusenia mozes? 🙂

eweny
12. nov 2009

winon, pekny uces si si vybrala aj ja som rozmyslala uz nad takym niecim..alebo nieco na ten styl ako mala ta Adriana v Superstar, co uz davnejsie vypadla..

eweny
12. nov 2009

winon a jednoznacne tvrdim, ze ti kratke vlasky pristanu..neviem si ta predstavit v dlhych 😉

winona24
autor
12. nov 2009

no presne ew....presne presne..... 😵 😉

winona24
autor
12. nov 2009

jak jednoducho mária ew 😀 😀 😀

eweny
12. nov 2009

dnes musim o pol druhej naklusat do skoly, idem podpisat uz pracovnu zmluvu a ze nejake extra rychle skolenie BOZP absolvovat..povedala som riaditelke ze mam cas tak polhodinu, tak to musia stihnut 🙂

eweny
12. nov 2009

winon, asi tak nejak..alebo ako Izabelaaaa 🙂 ja tiez ani bohovi dlhe vlasy..

eweny
12. nov 2009

taaaaaaaaaaak anas 40 minutovy spanok je za nami 😒

winona24
autor
12. nov 2009

už ideš do roboty ew????