Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

buksy
12. nov 2009

ja som tu len pokukujem aj po inych strankach 😉

natasa8
12. nov 2009

ahojte....
uz tu asi nikto nie je, vsetky uz spinkate.... ja cakam na muza kym sa vrati z prace, prave som dozehlila kopu pradla...
ja som mala na nic den, mala mi uz spava iba raz a akurat ked zaspala tak nejaky mily sused zacal vrtat 😠 😠 Nakonie c spala len nejaku hodinku, aj to prerusovane, lebo ju to vrtanie budilo.....

zubnu pastu ja nedavam, mala ju neznasa, zoskrabuje si ju z jazyka....

u nas zacina byt hrozny porblem prezliekanie a prebalovanie, stale ju nahanam po posteli, prevracia sa - fakt ju uz fyzicky nezvladam udrazat, mne praskaju nervy a krpata sa rehoce 😠 😠 Ak mate podobny problem, prosim hodte nejake rady ako to riesite....

martinna78
12. nov 2009

ahoj Naty 😉
som nakukla akurat troska,lebo aj ja cakam muzika, bol na porade v BB, tiez som nieco zehlila,ale tahalo ma to ako vzdy ku kompu a potom sa len hram na FB 😀
No v panelaku si clovek nenavybera, ja tiez skoro vzdy ked pridem k nasim,tak mam stastie,ze niekto vrta alebo bucha, tak ta uplne chapem,ze mala sa pri takom hluku nevyspi
ja sa zas tu u nas hnevam na psov ked vystekuju a je to tiez riadne pocut,tak vsade nieco musi byt

No aj mne Maxim uteka ked ho prebalujem aj obliekam,vzdy mu musim nieco strcit do ruky,aby si obzeral a zaujal sa s tym, najviac sa mu zacali pacit take vselijake dekoracne predmety ,takeho slonika si vzdy vypyta,to len ukazuje ze "son" a este oblubuje Sofinkinu krabicku od Martankov,lebo zboznuje aj tu reklamu,ked Sofi pozera tie detske stanice,tak to mu vzdy strcim do ruky a je klud,alebo moj mobil 😀
ale samozrejme pod dohladom

terezicka
13. nov 2009

Krásne ránko prajeme, som prvá 😀 No čo sa už stalo tej mojej dcére fakt netuším - včera večer išla spať v pohode, normálka, celom rýchlo zaspala. Iba od pol 10 už bola hore, akože vyspatá. Zaspať ani za svet. My sme pozerali NCIS tak ona s nami, no a mali sme jednohubky pri telke, tak Lucka vyťahovala syr z každej 😅 Keď skončili išli sme spať, ona nie a nie za spať, celý čas sa tvárila ako vyspatá. Už sme ju aj na rukách nosili, som ju držala aby sa nemetala v posteli, Marek jej dokonca aj kus na zadok nacápal už od nervov. Ešte o polnoci sme boli hore 😅 A toto isté spravila aj noc predtým...Ale cez deň je v pohode, dokonca aj kus kľudnejšia asi je. A to jej vyšli 2 stoličky...No dúfam že takéto noci pokračovať nebudú...

Ja som už vyliezla z postele, idem si upiecť dve piškóty na koláč, lebo brat má zajtra birmovku tak pečieme. A potom ideme mamine pomôcť pripraviť čo treba a keď prídeme domoc, tak koláč naplním a dúfam že bude všetkých chutiť...

terezicka
13. nov 2009

Nataš Lucka zvykne vystrájať keď jej dávam plienku, tak vtedy nohami začne kopať do mňa, tak jej ich chytím a cvičím jej s nimi a smejeme sa pri tom a to zaberá. Alebo jej tiež voľačo strčím do ruky, najradšej má krémy 🙄

kamilka12
13. nov 2009

Dobré ránko,

natasa - presne toto zažívame pri prebalovaní už dosť dlho...tiež mi idú nervy prasknúť, hlavne, keď sa niekam ponáhľame a mladý pán sa chce "jašiť". Na neho už nezaberá ani zvýšenie hlasu, smeje sa ešte viac...neviem čo s tým robit 😒

Baby, dávali ste už niekto kapustu? 😕

evitkamalicka
13. nov 2009

dobre ranko,

kamilka my sme uz kapustu papali a v pohode

kamilka12
13. nov 2009

evi - super, tak skúsim dnes aj ja 🙂

Martin má od včera nové slovo, počul ma ako som povedala "Bože-Bože", ked som lamentovala nad tým, že rozhádzal niečo a teraz sa hrá, prenáša hračky a pri tom si stále mele "Bode-Bode-Bode" a ešte tak kráááásne to mäkčí to "d" 😀 😀 a kýva hlavou zo strany na stranu pri tom 😀

vejinka
13. nov 2009

dobre ranko...tak ja som bola na otocku u zubarky a vybrala mi nejake slozky z toho kde bol zub ci co..a povedala ze druhy bdue trhat asi az v januari co je skoda..lebo v decembri sme uz xceli posnazit troska...ale aj tak uz bdueme snazit a je otazka keby sa to podari..sak sa to nemusi podarit hned..vieme o tom vsetky svoje ze? 😉

evitkamalicka
13. nov 2009

veji tak drzim palce nech sa zadari na prvy sup

ollako
13. nov 2009

Ahojte
mame podobny problem s prebalovanim a obliekanim a tiez mam z toho nervy, ja mu musim dat nieco do ruky, aby sa zabavil a v klude lezal, niekedy to hladam aj 10 min, len aby sa zabavil.
Inak dnesna noc oducania od prsnika bola hrozna a zda sa mi, ze tie noci su horsie a nie lepsie, tuto noc bol od pol noci do tretej hore, potom na chvilku zaspal a o piatej bol znova hore no a teraz ani neviem, ci som mu dala cici, alebo nie, ani neviem ako som zaspala a spal do 6:45, takze ak to ma takto pokracovat, kaslem na to a budem mu dudel robit nadalej, neviem preco nechcel hajat, bol v postielke , ale neplakal velmi, potom nachvilku zaspinkal a znova vstal a tak dookola tri hodiny,
mozno mu idu zuby, ale v ustach vobec nic nevidim dasienka ma uplne kludne 😒
a tak rano som bola rozbita ako ciganska hracka a tak som ho supla mamine (jedna z vyhod byvania s rodickmu 😀 ) a ja som spala do pol desiatej a to uz mamina maleho isla uspavat na doobedny spanok 😅
a zahajal jej do 5 min, len som ho preniesla do postielky, lebo spal u nej v posteli, tak aby sa neracil skydnut

neviem co je taky nespavi, neviete nieco poradit? uz som totalne vycerpana 🙄

vejinka
13. nov 2009

evit..no ked ja neviem ci mi potom mozu vytrhnut zub ked uz budem v tom...a ako to je s injekciou?

ollako
13. nov 2009

veji ahoj , tak aj ty si uz snazilka? no teda ja vas obdivujem, ja by som to nezvladla, mam co robit s jednym 🙄 , ale tiez by som chcela take malinke vonave babatko, len ak mam prechadzat tym co pri Petkovi, tak neviem bol to des bes, a ak by som mala takto vstavat k dovm detom, to by som asi uz vobec nespala 😕

vejinka
13. nov 2009

ja nespim tak ci tak...ale mam svokrovcov takze cm skor tym lepsie..aj im uz budu sily vekom a casom ubudat takze rychlo dve deti a potom klud 😅

evitkamalicka
13. nov 2009

veji podla mna mozu, injekcia neublizi

ollako
13. nov 2009

veji to je pravda, aj ja som si to tak myslela, ale mamina , ked niekedy vidi moje zachvaty zlosti, tak mi vravi, ze druhe mat tak radsej ani nekojit a hned navstivit psychiatra, o som uz mala urobit asi pri PEtkovi, lebo bolo to... no horor, co si so mnou po porode museli vytrpiet 🙄

evitkamalicka
13. nov 2009

veru baby ja som stastna ako blcha, ze mam take dietatko ako mam, ale myslim si ze druhe bude pravy opak

vejinka
13. nov 2009

oll ani mne nebolo najlepsie..a pomaly do dvoch mesiacov som dole ani nechodila do kuchyne...a nosili mi jedlo hore ...ale uz nebudem taka..

vejinka
13. nov 2009

evit..hehe ja by som rada tiez druhe lepsie..lebo toto ma stalo dost sil 😅

annie13
13. nov 2009

ahojte, Vas ani nestiham citat
Veji gratulujem k noveho strihu, pristane ti to, teraz vyzeras tak mamickovskejsie
my sme mali konecne trosku lepsiu noc, Branik spal celkom na jeho pomery dobre, aj teraz haja ale dlhe to nebude
nove nic, ak nehadam hadky s manzelom, neviem preco ale my si fakt nejak prestavame rozumiet a druhe babo na ceste

annie13
13. nov 2009

https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...
citali ste tu to diskusiu, ja som to precitala cele mysliac si ze sa to bude tykat rodicovskeho prispevku a preplakala som to ze aj taketo zeny existuju ak si teda nerobila srandu co dufam

evitkamalicka
13. nov 2009

annie citala, veru som sa aj zapojila, hruza matka

vejinka
13. nov 2009

annie niesi jedina co si mi napisala "mamickovskejsie" milee dakujem 😉

je mi z toho na grc co si dala link....ako mozu byt taky rodicia 😔

annie13
13. nov 2009

oddelit dvojicky, vybrat si medzi synom a dcerou, kvoli handram a komfortu,
s Erikom ste teraz taki chutnucki, ta uz nema za co tahat

vejinka
13. nov 2009

no ale uplne slahnuta zena....na psychistariu by som ju posalla a tu jej pracu fuj!

vejinka
13. nov 2009

a ze malemu vsetko nove.....tak to je uz moc ked raz na to nema ...tak nech usetri prave na novych handrach...krava to je..a hnusi sa jej neico obliect po inych..ved ona to nenosi a ked to opere ved tie malinke deti to oblecenie neznicia...no proste ej to krava!

vejinka
13. nov 2009

annie ale ma vcera som sa s nim jasila a bozkavala ho na hole brusko a tak fajne na vysticoval...ale za to si mozem sma..inka netaha 😉

vejinka
13. nov 2009

inak zatial citam len prvu stranu...ale vidim ze v pase ma dve deti..a spomina len chlapca..ale asi to cele neprecitam lebo uz terza mam husiu kozu 😠

vejinka
13. nov 2009

ze jej muz zarobi poondiatych 800euro...to milujem tu 800euro nezarobi nikto..teraz mal krasnu vyplatu ale mal tam aj odmeny...ale ona si nevazi vobec nepiaze kolko by som desiatok euro usetrila keby ze na seba kupim raz za mesiac nieco...a maleho je naco milion novych veci v rovnakom cisle....chora zena!

annie13
13. nov 2009

ona si do pasu malu pridala az ked ju na to upozornili baby, vobec ju tam nemala, ani foto, aj pod foto kde bola s manzelom a synom, napisala RODINKa a Sarka tam nebola
preto si myslim ze to je len vymysel takto by sa jedna matka nemohla zachovat