Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

martinna78
12. máj 2009

ahoj win, tak prijemne nakupy prajem 😉

skrecok
12. máj 2009

Ahoj Martinka a Winoni 🙂 .

Super, ze maly uz sam pekne sedka...Nas este ma trosku problem...proste je strasne zivy a neposedi na jednom mieste 😅 . A kedy ma Maximko meninky?

johnie
12. máj 2009

no dobry vecer... akurat som dorobila a neviem co s nacatym vecerom
a dnes sme mali kowbojku doma...svokre zas drbe... 😠

eweny
12. máj 2009

Winon,ano moja..od narodenia kazdy den..uz som zufala z toho,ze si takto musim trapit vlastne dietatko 😢 😢

winona24
autor
12. máj 2009

johnie dávno tu nebola svokra.... 😝 no daj

ew nám to (klop klp) našťastie prešlo vo chvíli keď dr spomenula preplach slz.kanálikov... 😅

eweny
12. máj 2009

Lucim sa teda,nemam naladu na nic..dobru noc babulky..

skrecok
12. máj 2009

No priznam sa vam, ze manzel huci do mna, ze by sme mu uz mali kupit nocnik...ale mne a mojej mame zda este skoro. No uvidime, mozno dostane v juni...

Johnie, nezavidim ti...

skrecok
12. máj 2009

Eweny, dobru a kludnu noc a drzte sa.

martinna78
12. máj 2009

ahoj skreci, Maximko ma meniny 29.5., v SK kalendari je Vilma, ale mam tu knihu Vyberte meno pre svoje dieta a tam su vsetky zahranicne mena, kedy maju meniny a Sofi bude mat teraz v piatok, tak budeme mat taku minioslavu
a este mame teraz v sobotu privitanie do zivota u nas na obecnom urade po 8 mesiacoch 😀

Johnie a ako si si zvykla znova pracovat, stihas aj Sofinku?

winona24
autor
12. máj 2009

kdem aj ja spať...doteraz som dávala inzeráty...a už ma bolia oči z toho počítača 😔

eweny
12. máj 2009

Winon,tak to som rada,aspon sa Natalka tolko nenatrapi..my sme uz 3x aj preplach absolvovali..

martinna78
12. máj 2009

Dobru nocku ew a win...sladke snicky

johnie
12. máj 2009

win jej drbe uz dlho aaaale dnes sa aj pobali a hajde... odisla a ze uz sa nikdy nevrati....chvalapanu bohu
martinka joooj velmi tazko, pracujem tyzden a pripadam si ze som zostarla o 10 rokov... 😝

skrecok
12. máj 2009

A ja som hladala v kalendari meno a nebolo, uz som si myslela ze neviem hladat. Takze super ste to vymysleli, obaja maju narodky a meninky v tom istom mesiaci. 😉
A privitanie mate nejak "skoro" po 8.mesiacoch 😀 , no co uz s nasimi uradmi.

johnie
12. máj 2009

pobalila...som chcela napisat

johnie
12. máj 2009

dam pribeh....? a dam

skrecok
12. máj 2009

Win, dobru nocku.

skrecok
12. máj 2009

Johnie, mas to dost tazke...Neviem si predstavit teraz chodit do roboty popri malom. Sice v robote by som robila max. do 13.30hod, ale aj tak... 😅

martinna78
12. máj 2009

veru skreci aj meninky aj narodeninky budu vzdy spolu oslavovat, fakt nam to super vyslo 😵
Johnie verim ti, je to urcite narocne.....aj Sofinka tvoja bude mat v piatok meninky 😉

johnie
12. máj 2009

moja svokrusa chodieva na liecenia do zaluzia a uz sa jej vybavuje socialna starostlivost, lebo 2x uz pozrala lieky... no chora je ale tak nejak to nieje vidno na nej, ona je chora dusevne
a strasne na mna ziarli, a nevie sa zmierit s tym ze ona neni doma sefka... dnes napr. som ju poziadala aby zatvarala hajzlovy misu za sebou, lebo potom smrdi zumpa v kupelke... aaaa pustila sa do mna ze to nielen ona nedava dolu... ze co si len ju vsimam... aj ostatni nedavaju... kokos asi myslela mna a mangela... no neva...
potom prisiel muz domov isli sme do obchodu a ked sme sa vratili tak ona na neho ze kde si bol?? kde mam papiere na ten domov dochodcov?? no takto... tak jej to dal, ze na vybavuj si sama... no neviem potom to bolo v madarcine, comu som nerozumela... a potom isiel muz s malou na prechadzku taaa sa zatial zbalila zavolala synovca a odisla .... no hroooza

johnie
12. máj 2009

martinka vieme vieme, nam farar pri krste velmi zdoraznoval ze budeme oslavovat na zofiu... 😀

martinna78
12. máj 2009

Johnie no mas to tazke s takou svokrou ☹
podareny farar 😉

johnie
12. máj 2009

skreci vyhoda je ze do prace nemusim chodit...robim z domu... ale najst si cas cez den je hrozne tazke, lebo mala si vyzaduje cim dalej tym viac pozornosti... a ked spi aj navarit treba..tak makam v noci, alebo ked uz pride muz z prace..
no keby som mala normalnu svokru bolo by to o nieco jednoduchsie....

skrecok
12. máj 2009

Johnie, ach jaj. Mas co robit... Ale myslim si, ze vas este uvidi...Su aj taki ludia, ktori v navale zlosti povedia to co nemaju a nemyslia si to vazne... Mame take skusenosti.

Ja uz pomaly pojdem spinkat, som dost unavena....Prajem vam vsetkym dobrucku a kludnu noc, krasne snicky... 😉

martinna78
12. máj 2009

aj ja sa lucim, tooolko je hodin, ide sa spat, dobru nocku,pa pa

skrecok
12. máj 2009

Johnie, tak to mas este ovela lepsie... Urcite sa do toho systemu dostanes, drzim ti palce. 😉

johnie
12. máj 2009

tak dobru kocky... mne sa za chvilu budi drobcek tak este pockam sa mi neoplati ist teraz spat... 😉

estella
12. máj 2009

ahojte..v poslednej dobe to tu dost zanedbavam...ale pravdu povediac akosi nemam naladu na pisanie...

vcera nas doktorka vypisala na imunologiu..Maximko nonstop sople a hlieny...uz nie je ina moznost len mu urobit komplet vysetrenie....aj teraz je na sirupoch a odsavame sopliky..kasel hrozny no teploty nastastie nema takze ATB nie su potrebne...ja som uz z tohoto vsetkeho zufala....chudatko tolko sa natrapi ani spat sa mu poriadne neda koli tym hlienom nestastnym....ja len pevne verim ze sa to konecne niekam pohne a ze mu nasadia spravnu liecbu a uz sa tych chorob raz a navzdy zbavime....

estella
12. máj 2009

idem si dat sprchu a idem sa vyspat lebo dnes som sa v jednom kuse tocila okolo maleho..kamaratka ma naucila taku specialnu masaz na odhlienenie tak postivo masirujem len je to dost narocne lebo malinky sa toci a place a proste nechce lezat.....ale fakt to pomaha..masirujem aj v noci ked uz kasel je neznesitelny a potom po masazi vzdy pekne zaspi a uz nekasle...

jurocko
13. máj 2009

breeeeeeee ranko

Hodila som nove fotky-ak chcete pozrite si 🙂