Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

winona24
autor
26. nov 2009

Silviu zo Šenkvíc???? nemá syna Dávida??? či???

johnie
26. nov 2009

ahonteeee

annie13
26. nov 2009

😀 johnie skvely pozdrav

winona24
autor
26. nov 2009

ahooooooooooň johnie 😅 😅 😵 😵 😵

annie13
26. nov 2009

http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=1567833
máme ho doma a Branik ho má veľmi rád je tam taky prijemny hlas

johnie
26. nov 2009

no co tu nove? my sa ideme kupat
sofi je taka vymyslelna ze az...
my tiez ideme ockovat 1.12.

johnie
26. nov 2009

annie to je podarene... ale cena sa este vysplha... ty si kolko dala ?

terezicka
26. nov 2009

Ahojte tak tichá domácnosť pominula asi po hodine, nejako samo sa to skončilo...Lucka mi zaspala aj včera večer bez cumľa, ale potom v noci keď sa zobudila tak rev a ja reku veď prestane a zaspí aj tak. Myslím že by zaspala, ale Marek nervný nech jej dám cumeľ že skôr bude ticho. Tak zas dostala cumeľ, dnes na obed tiež, ale teraz večer som jej nedala a zaspala v pohode. No keby sa mi Marek do toho nestaral ja by som vydržala ju chvíľu počúvať a myslím že na druhý deň by zabudla na cumeľ.
Dnešný deň bol ale otras, Lucka skoro nič nejedla a to myslím vážne že nič, spala cca 45 minút, celý deň bola strašne urevaná, no hrozný deň. Už sme nevedeli čo s ňou, bola na rukách, chcela ísť na zem a keď sme ju zložili tak rev v momente. Veru jej Marek aj capol po zadku, ja som zvýšila hlas na ňu ale prd platné to bolo. Tak som zvedavá aká bude noc...

winona24
autor
26. nov 2009

terez zubadlá ju trápia????

terezicka
26. nov 2009

Win veď som jej kukala so pusy a nevidela som žiaden náznak nových zúbkov 😅 Len tými ktoré už má ma pekne pohrýzla 😕 A teplotu tiež nemala, no proste fakt neviem...
Ale ju aj pochválim, dnes som jej čítala básničky a všetky vydržala pekne sedieť na kolenách a počúvala a kukala obrázky v knižke 🙂
Baby a ešte mi poraďte ako sa hrávate? Ja neviem čo nové jej vymyslieť, neviem či by ju už zaujali nejaké farbičky...

vejinka
26. nov 2009

ahojte maly akurat zaspal..a ja vas idem docitat

annie13
26. nov 2009

terez nas najviac bavi ten hudobny stolik co mame ja mu hram stupnicu a on za mnou, je tam telefon na vytacanie, gula a knizka tak najviac sa s tym zabavime
http://www.najnakup.sk/Porovnaj_hracky-pre-najm...
a este s tymto, ukladame kocky na seba a on ich potom hadze dnu do zirafky, da sa to aj nosit ako kabelka, naplni si ju plnu a potom s tym chodi a taha ho to do jednej strany, podareny je
johnie my sme ho dostali

winona24
autor
26. nov 2009

terez farbičky som skúšala aj ja...ale najviac nás bavilo (teda Natálku) rozhadzovať ich....strašná sranda...ja som minule taká nažhavená na nete posťahovala nejaké omaľovánky napr.Nema....mno a hádajte kto maľoval???? mama!! 😝 😝 😝

ja už tiež neviem ako ju zabaviť...ale priznám sa,že Natálka sa dosť prehrá sama....ináč čítame knižku....obľúbená je "ako išlo vajce na vandrovku"...prisahám,že ju viem už naspamäť...mno a potom sa učíme zvieratká....ukazuje mi v knižke....
a dnes napr.sa polhodinu vydržala hrať s prázdnou tubou od krmiva pre rybičky do ktorej dala kľúčiky a zatvárala a otvárala to....mno a kupuj potom drahé hračky.... 😀 😀 😀 😀 😀

annie13
26. nov 2009

Branko sa zase extemne dlho vie zabavit s prazdnou plastovou flasou, odkruca a zakruca a to ho fakt dlho drzi

winona24
autor
26. nov 2009

annie to to to...presne...aj to je ďalšia "lacná"hračka 😀 😀 😀 😀 😀

annie13
26. nov 2009

sledujete tu kosacku http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=1544679 zatial len 15 eur a uz to za 4 min konci

annie13
26. nov 2009

a mamin mobil to je naj hracka, a posielat SMS do Sydney a ČR 😀

terezicka
26. nov 2009

Win my už zvieratké poznáme všetky, aj lesné...Ale opakujeme ich pre istotu, už som ju učila aj iné veci v knižkách - dáždnik, kvietok, topánky, ryby... Niekedy vydrží v pohode takto si to ukazovať ale dakedy nie. A sama sa mi neprehrá, to veľmi málokedy a keď náhodou hej, tak 5 minút a dosť...Ale baví ju koapť do takej pyramídy ktorú dostala, ja poskladám a ona v momente príde a kopne a zas odznova 😀

winona24
autor
26. nov 2009

no tak ja my poznáme veľa zvieratiek....ale opakujem dookola,aby nezabudla 😀 😀 a také veci čo sú dookola nás,to jej stále s Milanom vravíme čo je čo....niekedy mám pocit,že to až preháňame...vzhľadom na to aký má vek 😀 😀 ale ona je bystrá a šikovná.....ľudia a herečka je neskutočná....čo ja sa na nej nasmejem každý deň...minule sa svokra smiala,že aká má mimiku... 😅 😅 😅

johnie
26. nov 2009

ja som dnes dala malej pera rozhadzovat...
jaj a dnes spala skoro 4 hodiny od 11 do nejakej pol 3... parada od jednej ja spolu s nou 😝

johnie
26. nov 2009

win natulka ma veru super mimiku... my milujeme ked robi sofi jezka ked funi... to zboznujem a potom ked hovori sica-cica

vejinka
26. nov 2009

http://www.aquadoodle.com/

toto ide svagor v svajciarsku kupit Erikovi 😉 je to deka na ktoru sa kresli vodou 😉 dnes nam to oznamil ci to chcelme alebo nieco ine...a veru paci sa mi to 😵

luciankasebastianko
26. nov 2009

ahojte čítam že Sofi spala 4 h wow 😲 😲 😲 to možem len snívať 😒

terezicka
26. nov 2009

No asi sa všetky maminy hráme s deťmi dosť podobne.Ale ak u niekoho niečo zaberá tak šup s tým, nech to pomôže aj nám ostatným 🙂
Lucke sa veľmi páči keď sme vonku a dáva nášmu psovi žrať orechy. Teda on si ich od nej nezoberie, ale ona furt behá za ním a chce mu ich dať a on sa jej bojí 😀 Alebo čľapkať sa vonku vo vode je fajn 😝

winona24
autor
26. nov 2009

jonie keby človek mal pokaždé poruke foťák a zachytil to...ho herečka....čo mňa ešte s ňou čaká.... 😀 😀

terezicka
26. nov 2009

Johnie aj ja cem, 4 hodinový spánok 😲 Ale by som veru furt chodila kontrolovať či dýcha 😅
Win my tiež doma jej všetko vravíme kde čo je a fakt máme pocit že je šikovná, aj jazyk sa jej pekne rozväzuje. Mužov kolega má 2ročnú dcéru a keď sa bavili tak ona že vie povedať toľko čo naša Lucka 😅

johnie
26. nov 2009

terez aj nasa dava psovi orechy nelupane... tiez sranda
luci veru prvy krat spala tak dlho... sa mi normalne stihlo aj snivat parada...
win veru... este kopec srandy a kym sa naucia hovorit sa pozabavame...

winona24
autor
26. nov 2009

hmmmm veji super...ale to Erika bude zaujímať tak za 2-3 roky...podľa mňa zbytočná hračka na tento vek

johnie
26. nov 2009

ako

winona24
autor
26. nov 2009

darmo terez ...treba sa venovať detičkám....ono sa to niekoľkonásobne vráti 😉 😉

však keď sme boli na tom kožnom tak v čakárni Natálka furt chodila a žvatlala si...a taká mamina čo tam čakala,tak vraví svojmu dievčatku... :"vidíš ako rozpráva to dievčatko???ty si do dvoch rokov poriadne nič nepovedala" 😅 😅

ale Natálka má byť po kom ukecaná...po MIlanovi...keď mi obaja začnú doma hučať,tak sa zbláznim 😅 😅 😅