Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

kamilka12
3. dec 2009

veji - nie si sebecká 😉

Ja si na to presne pamatám, ked si to minulý rok písala, ako ťa to vtedy vytáčalo...

kamilka12
3. dec 2009

Ja si viem predstaviť íst do mestečka bud iba s manželom, ale so svojou sestrou...

vejinka
3. dec 2009
https://www.youtube.com/watch?v=KPR0GbhIVlI

toto je teda sila 😀 😀 😀 😀 troska na zasmiatie aj na pohorsenie 😀 😀

vejinka
3. dec 2009
https://www.youtube.com/watch?v=ZG4ghKe74Ys

po tomto videu asi rpestanem kojit Erika 😀 😀 😀 😀

jurocko
3. dec 2009

ahojteeee
rano sommala rusno,vybavovacky a pootm som sa najedla a poumyvala podlahu,dokym maly spinkal
my mame Mikulaša v sobotu a tatina v sluzbe ale uz som dohodnuta s Karinkinou spoluziackou a jej mamkou tak sa tesime a hlavne Karinka a som zvedava ako bude reagovat Tobiasko a zajtra pride Karinke Mikulas do skolky tak počita kolko bude este spat a za kolko pridu vianoce..ma ten kalendarik cokoladovy a kazdy den otvarame jeno okienko a ona je taka stastna moja princeznicka 🙂 zajtra ma generalku z tanecnej a v pondelok vystupuje strasne sa tesime 🙂 🙂

veji ja by som so svokrovcami sla aj ked mam o nich svoju mienku a velakrat ma zlostia..ja v tom nic nevidim zle ze ked ukazuju svojim znamym svoje vnuca,podla mna to je ich radost a velmi sa tesia..skus sa zamysliet ci ti ked budes mat vnucatka ci sa nebudes chvalit..budu to tvoje pychy stastia...aj ked viem ze teraz je o tom skoro rozmyslat... 🙂 to je moj nazor..my tiez mame tatina v praci..svokra pojde mozno druhou svagrinou s ktorou my sa nestikam..my to mame tiez velmi tažske v rodine 🙄 ☹ ale clovek musi zakusit a ist dalej aspon to ja tak robim 😠 😉

jurocko
3. dec 2009

veji ale sebecka nie si...

jurocko
3. dec 2009

dobre utekam,prisiel drahy tak pojdeme po karinku

ollako
3. dec 2009

ahojte, ja mam nervy 😠 , maly spal doobeda do pol jedenastej a teraz som ho uspala a vtom prisiel bracho a hulakal ako idiot mi ho zobudil a teraz ani za pana spat, povedzte mi ako ja s maly vydrzim do vecera, juuuj ci mam nervy, ach toto mi musi vecne niekto v tomto dome spravit, trieskaju dvermi a kricia , minule som normalne dostala hysak a po kazdom som nahukala pre zmenu ja 😠 😠 😠

rony253
3. dec 2009

ahojte, tak ja som dnes sla o desiatej ku kadernicke, ked Sarka zaspala, mama hovorila ze spala skoro do 12-tej potom sa napapala a este aj za mnou do kadernictva prisli, mala mala stresy nevedela co jej obliect 😀 tak som sa smiala. A Saru mi kadernicka dnes scvakla prvý krat, len na koncekoch tie tenke vlasky ostrihala a uz ma len tie hrubie a mali by sa trosku prehustit, tak uvidime 🙂

jana.hcsba
3. dec 2009

ahojte. 😒
no ja mam uz toho dost 😖 😖

Paulinka ma stale prekvapuje: najskor sopliky, tak sme zistili, ze jej idu stolicky, tak v noci to bol des! K tomu si

zlomila ruku- dvojita zlomenina a teraz sme dostali aj ovcie

kiahne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

vejinka
3. dec 2009

jani..paneboze jak si zlomila ruku??? 😨

vejinka
3. dec 2009

a ovcie kiahne su nejake rozsirene..aj tu ..no kedze sme ockovani proti nej priebeh by mal byt mierny...som teda zvedava 😒

vejinka
3. dec 2009

inak neviem si ani predstavit co by moj syn robil keby mal po celom tele fliacky..kedze sa krabe aj bez vyrazok bol by na neho desny pohlad. ☹

jana.hcsba
3. dec 2009

veji: zdvihala sa zo zeme a zachytavala sa o bratranca (4 roky) no a on uhol a padla. skor to bolo ale o tom, ze nestastne spadnutie - aj doktor vravel, ze 1000 deti tak spadne a nic a Paulinka si zlomi ruku. 😢

no ale chcem sa spytat na vysetrenie kosti, ci nemam makke - musim ziostit co to obnasa.

vejinka
3. dec 2009

fiiiha teraz sa bduem este viac bat nechavat maleho svokrovcom 😔 aj teraz je s nimi ..inak dnes som razne svokre povedala ze ho nema nechavat v stolicke ked musi ist na wc naco do pekla mame ohradku? a ona mi na to ze ved v ohradke sa moze buchnut! no koniec ukazala som jej co je na stolicke napisane ze bez dozoru sa dieta nema v nej nachadzat a ona ze ved mala otvorene dvere a ja jej ze keby zletel dole ako yrychlo by z hajzlu pribehla k nemu..no mam to ja radosti nejako mi zasa vsetko vadi...zeby ovulacia? 😀 vtedy by som vrazdila 😀 😀

vejinka
3. dec 2009

jani ale to musel byt fakt nestatny pad...my takych mame more....no fakt mam strach 😔 a o vysetreniach kosti som este nikdy nepocula 😕

vejinka
3. dec 2009

no moj muz vie kedy ma vypadnut z domu...ach aj ja xcem ist niekde na vylet 🙄

jana.hcsba
3. dec 2009

veji, veru, aj sestra ma maleho a tiez bola z toho zhrozena, lebo v podstate sme na pohotovost isli, ze pre istotu a nakoniec toho!!! Cize ona s rukou normalen hybala, len trochu viac plakal, ked spadla.!!!!

tak to je teda babka! jak nasa. Paulinka ked spadla, tak povedala, ale Paulinka, nefinti, ved to nebolo take hrozne a hla!!! 😠

johnie
3. dec 2009

jani omg.. sa na vas lepi... 😒 je mi to luto, vydrzte nejako.. ma aj sadru na ruke?

vejinka
3. dec 2009

no pekne uzas..ja len dufam ze ked im maly spadne tak mi to povedia..ale ja by som hned zistila ze nieco nieje v poriadku..teda dufam 😖

jana.hcsba
3. dec 2009

veji: aj ja som hned vedela - maminy to citia !!!

johnie: nanajskor sme mali 5 dni dlahu a teraz v sadre ! no chuida, si ju aj kuse, ked jej vadi a hrozne nervaci na nu obcas. tak jej musim povedat, ze je to čeče: akoze pekne a potom sa trochu ukludni.

no a aj tak musim stale ju drzat, s tou rukou sa nema moc prichytavat.

vejinka
3. dec 2009

dnes mu kupili skakajucu lopticku..tak sa tesil...len nieje bohvie aka velka tak dufam ze ju pchat do ust nebdue lebo netusim ako mu ju z ust potom vytiahnem 😔 a vcera sme mu dali take terenne auticko..starsie ale zachovale a dnes sa s nim tak pekne hral ...a iba po chvilku kuknem do ust jeho a tam mal nieco..reku co si papier papal? a zacala som mu tam smatrat samozrejme ze ma fajne uhryzol..a nakoniec som tam nasla naraznik z auticka...hruza ostre to bolo a malinke ale vytiahla som mu to...boze co si tie deti myslia ze vsetko je na jedenie??

eweny
3. dec 2009

jani, to je strasne..zelam vam skore uzdravenie..my uz mame kiahne za sebou..

eweny
3. dec 2009

vejinka, asi ano..aj Petko vzdy vsetko pcha do ust a hlavne narazniky z auticok..

jana.hcsba
3. dec 2009

no hlavne, co vsetko dokazu jest? ani by ma nenapadlo, ze sa to da vybrat a oni to maju hned v ustach 🙂

eweny
3. dec 2009

my sme sa dnes boli strihat u kadernicky, je mi aj trochu smutno za tym harom, co mal..ale pristane mu to aj takto..nuz ale cirkus to bol poriadny..

vejinka
3. dec 2009

no ved...ja uz neviem co mu mam kupovat do srobky to rozobere 😒

jana.hcsba
3. dec 2009

ew: no viem tak dufam to budeme mat coskoro za sebou aj my.

vejinka
3. dec 2009

plysaky pcha do ust auticka knihy casopisy..uz mi stihol roztrhat novu mama a ja 😠

vejinka
3. dec 2009

aj vam sa deti pri jedeni dozaduju nejakej hracky?? uz som milion krat vravela ani na stole nebolo vobec nic ked maly papa lebo v opacnom pripade xce kecup klobasku jablka pomarance mandarinky caj loparik pohare lyzicky nozik..proste vsetko co vidi na stole ho viac zaujima ako to ze ma jest..a o hrackach ani nehovorim tie kryjem vsetko do kosa v stolicke aby ich nevidel..staci ze neico vidi a uz je po jedeni a svokra mu dava hracky ked ide papat a ja mu ich beriem..to je systen co? 😠