Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

martinna78
14. dec 2009

ahooj win, veru riadne sa ozimilo...pozeram prave na teplomer a ukazuje -1,5 stupna 😝
uz len poriadne nasnezit, nech sa trosku deti vysankuju 😵

winona24
autor
14. dec 2009

maťka tú sú -3.....veru ...chce to sneh....veľa snehu....dúfam,že keď pôjdeme do BB tak tam bude kopa snehu... 😵 😵 😵

evitkamalicka
14. dec 2009

ahoj kočky, u nás je -2

buksy
14. dec 2009

ahojte.. krasny dnik prajeme...
v ke hlasime -2.. 🙂

jurocko
14. dec 2009

ahojteeeeeeeeeeee ja som tiez vesala pradlo a raidna kosa brrrrrrrrrrrrrrrrrr raidne mraziii
ja som sa naobedovala,tobinko spi a utekame s karinkou na dramaticky a mamina bude kruzit po meste ale mam vybavovacky tak dufam ze stihnem
idem draheho obiednat na chirurgiu na odstranenie znamienka 😒

annie13
14. dec 2009

ahojte
cladi MM sa velmi pochytil s mojimi rodicmi, z toho dovodu sa aj stahujeme, uz mame omalovane, dane podlahy, vymenili sme dvere za bezpecnostne, ale asi bude treba este teraz okno na spalni lebo nedolieha a zvysne na jar, zajtra ideme objednat linku, a menit jadro, tesim sa na vyber obkladu do kupelky konecne kupelka podla mna
rodicia neprisli na Brankove I narodeniny na oslavu bola tyzden po oni mu blahozelali pred tym, urazili tym MM aj svokrovcov, zle sa zachovali, tak MM vyhlasil ze ani on ocovi na 50ku nepojde a ani nebol, od septembra spolu neprehovorili, skoda slov
u nas -6 zamrzol mi palivovy filter v aute tak som sa ani do obchodu nedostala, super vyhoda dediny bez obchdoov neviem co budeme jest, MM pride az o 16tej ak nepojde do bytu ak pridu robotnici

annie13
14. dec 2009

my máme v byte ako po povstaní takže idem upratovať, prať, žehliť atď len drobec ešte nezalomil, len behá a rozhadzuje 😒

kamilka12
14. dec 2009

No dnes sa mi malý na brušku celý vyhádzal...takže už viem prečo tie teploty predtým 😒 ..len neviem, či je to teda tá 6ta choroba, alebo reakcia na očkovanie..

silwietta
14. dec 2009

matka, tvoj maximko je strasne sikovny, vela uz rozprava, strasne zlaty

silwietta
14. dec 2009

kami no super, takze uz sa to pomaly konci ked sa vysypal, konecne si oddychnete 😉

silwietta
14. dec 2009

jurocko a v bardejove uz nasnezilo?

silwietta
14. dec 2009

inak ja som strasne zvedava ako bude maly reagovat na sneh, sanky mame zabezpecene, dufam, ze snehu bude dost 😵

ka3n
14. dec 2009

ahojte..my sme trosku vymrzli vonku a teraz spinkame, idem rychlo pobalit darceky a popisat pohladnice..

Kamilka, to bude asi ta siesta choroba myslim...presne ako mi vravel doky, ze na 5den sa dieta vyhádze.

vejinka
14. dec 2009

ahojte baby mal spi noc o nicom a otec(svokor) je v nemocnici na infekcnom zjavne nieco zleeee 😢 mama(svokra) od rana place vcera sme mali rychlu a dokror dal len lieky proti bolesti hlavy nic viac..a prichod sanitky trval pol hodinu!!! nech sa na mna nikto nehneva je to hruzaaaa!!! no nic dufam ze teraz uz bdue len lepsie..lebo uz mam po krk toho co sa tu deje najprv moj muz potom maly... potom zomrela starka a teraz zasa svokor.. 😢 😢 😢

goga03
14. dec 2009

vejinka mate toho dost. pol hodina? vsak byvate hned vedla nemocnice!

doobeda ked sme boli s oliverom vonku tak bolo minus 8. zacal zamrzat aj potok, takze mi uz svita na lepsie casy, lebo ked ideme peso, tak oliver nic ine nechce robit, len hadzat kamene do potoka, co mame rovno pred domom. cize my sa ani do vedlajsej ulice nedostaneme.
my doobeda chodime v kociku a poobede peso. dufam ze coskoro kocik vymenim za sanky 🙂

miriam24
14. dec 2009

Ahojte .. tak aj u nas je trosku snehu .. dufam ze ho bude viac lebo nasu ulicu neodhrnaju takze sa budeme moct sankovat .. jedny sanky mame tu a druhe u nasich v pk .. oboje su take starsie ale funkcne 😉

veji .. dufam ze sa svokrovi polepsi,nech ho mate uz na vianoce doma

Ka3n ... ja som vas vcera videla ! len pri tolkych ludoch kym som stihla poradne zareagovat ze ste to vy tak uz ste boli prec 😒 .. ja som isla prave do mcdonaldu

Martinko mi spinka uz asi pol hodku .. dufam ze si este aspon 2 potiahne 😉 a uz asi 2 tyzdne chodi sam .. konecne .. sice este z neho neni `sprinter` ale ide mu to a ma z toho ohromnu radost 😀

no a ja mam problem zo zubom .. vo stvrtok som bola rano s bolestou u zubarky .. dala mi tam len vlozku lebo tam mam zapaleny nerv .. no a na druhy den sa mi kusok z toho zubu odlomil ale uz som si celkom na to zvykla .. len ma to trosku pobolieva 😖

vejinka
14. dec 2009

goga ved to ze sme vedla nemocnice...taka som bola napalena som im to stopla lebo ked moj muz odpadol tak za 5 minut boli tu...ja si myslim ze ked im niekto vola ze xce rychlu znamena to ze je to urgrntne...do haja aj zo zdravotnictvom!! ja sa len bojim ze kedze je na tom infekcnom ze je to v dome...a ze je otazka casu kedy to dostaneme my ostatni 😔

vejinka
14. dec 2009

do kelu aj som zabudla ze idu vianoce..pri tych starostiach cloveku az rozum zastava

vejinka
14. dec 2009

a to 22 ma prist svagor aj s priatelkou weronicou z svajciarska..ak svokra nebdue v stave varit a len plakat to budu teda vianoce..a varenie bdue na mne...ach joj mne varenie ako take nevadi ale vadi mi ked ma niekto stale buzeruje to tak hento tak nie...vrrr ja len dufam ze o tyzden ho pustia domov 😔

terezicka
14. dec 2009

Ahojte ako sa máte, čo nové? My sme sa pustili dnes do upratovania a poobede idem piecť medovníčky - spolužiačka mi dala recept a vravela že sú veľmi dobré, hneď mäkké a že aj dlho vydržia mäkké, tak som zvedavá.
Lucka sa konečne trochu ukľudnila ( klop - klop ), ako sme boli vo štvrtok na návšteve u Mirky+Rebeky tiež odtiaľto z MK sa poznáme, tak je oveľa kľudnejšia, viac vecí vyriešime v kľude a nie plačom a krikom ako to bolo doteraz. Neviem čo pomohlo ale som rada že pomohlo 🙂

vejinka
14. dec 2009

mne maly po pol hodne spanku na chrbte sa zacal dusit..az omodrel kym zacal plakat..boze som utekala za nim a do toho mi volal muz co treba svokrovi zobrat do nemocky..samozrejme ze ma potom vyzjapal kde som sla a mala som mat mobil zo sebou...a ja som ukludnovala maleho lebo sa velmi zlakol..asi mu slinka zapadla ..teraz som ho prevalila na brusko a hlavicku na bok..a spinka...ale srdce mi bije ako na poplach

vejinka
14. dec 2009

a stale sa udierame...vcera mi zletel pod umyvadlo tresol si hlavu...dnes zasa pre domnou utekal a jak je vysoky tak sa rozplestil na zem. a zasa mi udrel hoavu..to bolo revu..ach jaj ale nevracia ani nic take..a po minute revu sa smeje..tak dufam ze je ok

terezicka
14. dec 2009

Veji mne si Lucka už x - krát rozbila spodnú peru, ona tiež furt do dačoho tresne, včera do stolíka v obyvačke a hneď nám aj krvička išla...
Veji ako ste na tom so snažením? Ja sa zajtra chystám na gyndu kvôli tomu môjmu blbému cyklu, síce by som zajtra aj mala dostať krámy ale nepredpokladám že by prišli...

annie13
14. dec 2009

Veji ☹ máš toho až až drž sa 😉

natasa8
14. dec 2009

ahojte....
aj my spime, uz skoro 2 hodiny, po hodine sa zobudila, bola som jej dat cajik, potom som musela dat cajik aj maznakom, tak spokojna este zaspinkala 😀

veji... drzte sa, nech ste na vianoce vsetci pokope ...

mirka... fuuuuuj zuby. ja idem ku zubarke zajtra- bojim ☹

pridala som na FB po dlhom case par novych fotiek
http://www.facebook.com/album.php?aid=2020912&i...

vejinka
14. dec 2009

terez no biedne..uz ani chut nemam vytok stale ...a mrcha nema prist 21.12

terezicka
14. dec 2009

Veji no verím že v tomto čo prežívaš veľká chuť veru nie je...

vejinka
14. dec 2009

terez ja som bola na gynde prveho decembra a vraj vtedy som mala ovulku..co je podla mna blbost no ale hadam lekar vie...ale ten vytok je hrozny dnes dokonca hrudkovity..a koli vytoku sexujem aj ked nemam chut ale uz mam toho plne zuby 🙄

vejinka
14. dec 2009

annie..a ty ako? lepsie? 😉

vejinka
14. dec 2009

a posledny tyzden zerem ako keby som sa ukladala na zimny spanok..nechapem kolko toho pozerem uz ani na vahu nestupam..sak naco a nieje kedy...a sladke milujem hlavne vsetky kokosove kmene co boli doma uz su v mojom bruchu na posedene zjem cely a este mi je malo..a to som predtym jeden hryz mala na cely den sladkeho..takze nevieim preco zrazu zerem sladke na kila 😅