Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

momoyka
31. jan 2010

ahojte, tak my sme dnes neboli nikde, sme zavaleni snehom...

a inak, mne je strasne zle, uz asi od stredy, mam uz doverne spomienky na nevolnosti pri hanicke... ☹

ja som brala hak niekedy davno, teda za slobodna asi nejakych 7 rokov, a nemala som z toho ziadne problemy, teraz sme to nechceli riesit, lebo som kojila, a nechcela som do seba trepat hormony, ked niekedy aj tak nezaberaju... sestra lezala na porodnici s maminou, co otehulila cez tabletky, len este musim zistit cez ktore..
a teraz to uz zase chvilu nebudeme riesit, aspon do septembra urcite nie.. 😉

momoyka
31. jan 2010

ja este k tomu rozhodnutiu o zvysenom rodicaku, u nas este si neboli isti, ci budu nieco posielat, ale ze skor nie ako hej

terezicka
31. jan 2010

Ahojte, pekný zasnežený večer sa praje 🙂 Také je to krásne tento sneh ale len spoza okna, lebo vonku sa chodí veru dosť ťažko. A to sa zajtra chystám do mesta vyplatiť školu, som zvedavá ako sa mi pôjde autom...Lucke sa sneh páči, aj spoza okna, aj vonku keď sme. Na sánkach ju to nudí ale keď môže po ňom chodiť, a najlepšie po miestach kde ho je čo najviac, tak vtedy je vo svojom živle. A veľmi rada z múrikov dáva dolu sneh, včera to skúsila bez rukavice, najprv sa zháčila a potom jej už nič nevadilo 😀

Baby chcela som sa spýtať, nosíte deti na rukách? Teda zrejme hej, ale skôr ako často, pri akej príležitosti... Lebo Lucka sa v poslednej dobe chce iba nosiť, ja ju beriem na ruky ale vždy to nevládzem a ani nechcem. Ale keď sa chceme poľuľkať, alebo dakedy len tak ju sama zoberiem. Ale ona chce aj vtedy keď jej poviem že ideme z kuchyne do obyvačky tak len na rukách chce ísť a vymýšľa takto dosť často. Neviem prečo, lebo už to bolo lepšie. Nechcem ale obmedziť náš kontakt keď je na rukách, ja ju niekedy rada nosím ale nie vždy ako si to vyžaduje ona...

momoyka
31. jan 2010

no mne sa zda, ze hanka sa v poslednom case tiez rada necha nosit...

terezicka
31. jan 2010

Momo presne tak...Lucka je najšťastnejšia na rukách 😅 😀

natasa8
31. jan 2010

ahojte 🙂

aj my sme boli dnes na nakup... mne sa total pokazil zips na bunde, presitie bude trvat min. tyzden, tak som bola nutena kupit novu bundu, lebo v kabate by som zamrzla 😒 No ale bola to tragedia, vsetko uz bolo vypredane, ak sa mi aj nejaka pacila, tak nemali moju velkost..... 😠

ka3n... ze olbecko na 2-3 roky 😕 nam je zatial velka aj 86-ka..... pyzamo co ma 86-tku tak nohavice sa za nou tahaju este dobrych 15 cm.....vyzera to smiesne 😀

Katka sa na rukach nejak extra nosit nechce, vonku ju neberem vobec, to ide bud peso alebo ju dam do kocika (v obchode do nakupneho kosika)... a doma ju tiez nosim len ked nechce ist niekam dobrovolne (najcastejsie prebalit alebo prezliect)

ja som bola poziadat o zvysenie hned na ziaciatku januara, povedali mi ze mi pride domov rozhodnutie, ale rovno mi oznamila ze to v januari asi nestihnu, takze zvyseny rodicak mi asi doplatia az v marci 😒

momoyka
31. jan 2010

my pomaly pojdeme spinkat, tak dobru nocku

vejinka
31. jan 2010

ahojte tak s nosenim mame problemi aj my..teda skor ja...ked ho zoberiem na ruky hned to citi moje brucho dostanem az krce a cely spodok boli ako slak a vajecniky tiez..a ked som v klude nic neboli..lenze moji svokrovci maleho len na rukach nosia milion krat som im povedala aj skor ako som bola tehu ze ma nohy ma chodit po vlastnych ale oni ako hluchi..a maly je veru najstastnejsi na ruakch lebo vie ze ja ho berem len ked musim( po schodoch, do stolicky zo stolicky z postielky ) takze takto je to u nas..zachvilku stratim uplne nervy a niekto si to poriadne odskace! 🙄

terezicka
31. jan 2010

Nataša fakt sa Katka nechce nosiť? Lucka aj vonku vymýšľa, dakedy nie je ochotná ani 5m prejsť a len sa driape na ruky a potom veľký vresk...Ale doma som neoblomná, ja ju vydržím počúvať nech si reve keď chce...Horšie je to v spoločnosti

winona24
autor
31. jan 2010

ahojte...

terez tak my sa pridávame do klubu...ako začala Natálka chodiť,čím ďalej tým častejšie príde ku mne a vraví hopa hopa....ale bohužiaľ málokedy ju vezmem.....snažím sa jej vysvetliť,že je už veľká a musí sama chodiť...no nie vždy sa to stretne s pochopením.... 😅 😅

winona24
autor
31. jan 2010

baby ináč sem v poslednej dobe skoro nikto nechodí..... ☹ ☹

johnie
31. jan 2010

ahojte.. tak asi dnes vyhrame loto lebo som nechala malu bez plienky a zrazu som zacitila nieco teple... reku kako? kyvla hlavou ze nie.. utekala som na zachod hovorim jej este necikaj.. pockaj a dala som tam ruku a pekne som si ju strcila celu do ho*na 😀 😀 parada este takej riedkej konzistencie 😀 😀 😝

co sa tyka nosenia, po dome fakt malokedy, ona zacne tahat za ruku ze kam 😀 to znamena pod, lebo vsetci jej hovorili ked s tym tahanim za prsty zacala ze kam chces ist? tak ona ze kam...kam... 😎

vejinka
31. jan 2010

johnie aspom ti nebola zima 😀

winona24
autor
31. jan 2010

johnie ale dôležité je,aby si mala podanú športku 😀 😀 😀

natasa8
31. jan 2010

terez..no Katka sa na ruky nepyta vobec.... niekedy ked je v cudzom prostredi, a boji sa niekde ist sama, tak pride ku mne, chyti ma za palec a taha - musim ist s nou...

ona ma skor taku uchylku, ze rada chodi tak ze ju niekto drzi za rucicku, aj na ulici obcas ide k cudzim ludom a chyta ich za ruky 😅

johnie
31. jan 2010

win mame podane.. hned ako najdem tiket to omrknem 🙂)
veji proooooc? neboli sme vonku 😉

vejinka
31. jan 2010

mne dnes maly pobehoval po obyvacke a zrazu sa skryl za gauc ku komode..a ticho potom pocujem len ééé a ja ze co moj? a on ze ééé a ukazoval na komodu...hovorim mu privrzol si si rucicku do suflika? a on pokyval hlavou na suhlas....pribehla som ku komode a Erik tam mal zaseknute 4 prstiky...ale neplakal 😅 tak som mu pomohla a nic pobehoval dalej po izbe...taky bol podareny 😀

vejinka
31. jan 2010

johnie no mne je furt zima..a hovno je tepluckeee ja by som mala od rana do vecera vopchate ruky niekde v teple 😀

johnie
31. jan 2010

veji neni problem...ved aj erik kaka nie??? 😀

winona24
autor
31. jan 2010

johnie ja som zabudla podať....kua.....

vejinka
31. jan 2010

ozaj baby aj vam deti kakaju tri alebo 4 krat za den?? nieje to vela?

vejinka
31. jan 2010

moj syn poje obrovske mnozstvo jedla..tak asi to musi ist aj von kedze este je taky drobcek 😅

natasa8
31. jan 2010

veji...no neviem, ja by som to riesila radsej radiatorom....no ale proti gustu.... 😀

johnie
31. jan 2010

win my podavame tak na 4tahy najednou... no som zvedava fakt ci tam nieco bude...stacilo by aj par milionov 😎

winona24
autor
31. jan 2010

ale...nepadol.....juj....čaká na mňa..... 😀 😀

vejinka
31. jan 2010

natasa ved hej...jasne ze nebduem pchat ruky do oneho...inak vcera sa nam tak dokakal ze muz v nadeji ze to moc nema...vopchal ruku priamo do hovna potom zacal na mna kricat ako zmyslov zbaveny yja mu sak co vrestis nieje to cudzie je to tvoje...a aha ake je to teplee 😀 😀 😀

vejinka
31. jan 2010

ja som v poslednej dobe strasne zamrznuta kade chodim takde sa klepem ako rezen.. 😅

natasa8
31. jan 2010

veji... u nas 3krat tiez nie je nic vynimocne, pritom Katka nie je ani zdaleka taky jedak ako erik

johnie
31. jan 2010

nepadol?? azapad neky 😀

winona24
autor
31. jan 2010

baby 3-4 krát....my 1x za deň.....niekedy 2x...... 😨 😨 😨